Diskuzní fórum o cestování - Varování před Blue Style

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Varování před Blue Style

Téma diskuse:
Varování před Blue Style
autor:
Hana
vloženo:
04.10.2005 17:02:36
Pokud zvolíte tuto cest.kancelář pro cestu do Tunisu, počítejte, že nebudete ubytováni v hotelu, a ani v místě které jste si zakoupili. Pozor na místo mezi Monastirem a a Sousse. Hotel Abou Nawas Monastir. Špinavé moře a poblíž elektrárna. Neférové jednání, delegátka arogatní.

Reakce: autor:
Helča
vloženo:
06.10.2005 13:49:00
S CK Blue Style už nikdy.Letošní dovolená na Chalkidiky vila Avra-Pefkochori byla tou nejhorší za posledních 10let.Ihned po příjezdu nám delegátka oznámila, že úklid je naší povinností. Povlečení nám bylo vyměněno, až po vzbouření rekreantů ,po 10dnech.Neustálé změny v termínech výletů, bez udání důvodu. Hrůza vyvrcholila zpáteční cestou-5 hodin zpoždění bez vysvětlení(náhrada-suchý chléb s plátkem sýra a džusík).S touto CK poprvé a naposled.

Jana
vloženo:
10.10.2005 10:20:39
Musím se Blue Style zastat. Letos jsme s nimi byli na Krétě, nebyl žádný problém, dovolená byla úžasná naprosto ve všem a delegátka Markétka Zapletalová taky.

anonym
vloženo:
10.10.2005 17:24:24
Ale to se můžeš zastávat jak chceš. Je to nevdůvěryhodná a podvodná cestovka a ty jsi prostě patřila k těm málo šťastným, kterým to vyšlo.

Gábi
vloženo:
20.10.2005 14:13:10
Já mám s touto CK rovněž dost drsné zkušenosti a už nikdy s ní nikdy nikam nepojedu.

cestovatel
vloženo:
21.10.2005 10:35:27
Naprosto mne fascinuje, jak je každej odvázanej z toho, když dovolená klapne bez problémů. Nemyslíte si, že by to mělo být normální????

Honza
vloženo:
05.03.2006 14:59:00
aby ses z toho nepo....Si myslis ze vsechno jde vzdycky jak po masle? 5 hodin...no no. Za to asi muze ridic ne? Schvalne jel pomalu aby mel zpozdeni

Eva
vloženo:
04.05.2006 20:09:37
Já jsem s touto CK byla jiz nekolikrat a nemohu si ji vynachvalit.Vsechny tyhle problemy maji ostatni CK taky

renata
vloženo:
08.08.2006 17:04:42
Milá Helčo, reaguji na tvé varování.Ano delegátky jsou mladé a nezkušené a dělají cestovní kanceláři Blue Style špatnou reklamu. My jsme měli štěstí, jelikož když jsme přijeli bylo povlečeno, ale problém jsme měli při cestě z letiště do vily. Delegátka se neuměla s řidičem domluvit, neznala jejich řeč. Byla sama překvapena, že místo hodiny a půl z letiště jsme jeli tři a půl hodiny, jelikož jsme jeli přes město, kde bylo diskotékové centrum. Místo u vily nás vysadili na hlavní třídě a s kufry hezky ve čtsři hodiny ráno k vile. Delegátka tak spěchala, že lidi vzadu nevěděli kam mají jít. Při výletu do aquaparku, kde byli vesměs v autobuse děti a mladí lidé četla kázání, až se jedna paní ohradila, zda-li může změnit téma. Na letišti, když jsme letěli domů nám ostatní vyprávěli ještě horší zážitky. Jedni měli all inclusive a vůbec to tomu neodpovídalo. K jídlu měli skoro pořád mleté maso, které zapáchalo a rýži a když si byli stěžovat u degátek písemně, tak jim odpověděli, že jsou jediní a že si to zkontrolovali a že je vše v pořádku. Při první informativní schůzce nám nabízeĺi, ať se stavíme na kafíčko, frapíčko,ouzo. Když jsme se šli informovat na dobrou značku ouza, které jsme chtěli přivést domů, tak nám poradili, ale o žádné ochutnání nebylo a když jsme požádali tak nám bylo řečeno, že to vozí z Makra ve velkém, což jsem tu odpověď nepochopila. Přeji všem lepší zážitky.

Petr Dobeš
vloženo:
29.08.2007 19:06:06
Jedem s přitelkyní zitra na Zakynthos Recko, pred hodinou nam volali z cestovni kancelaře BS ze nam meni hotel a take mesto pobytu…zmenili nam ho do laganos nejhnesnesiho mesta na ostrove…jsem tedka velice zklamany a smutny volal jsem zpatky do ck Blue Style. Kde mi rekli ze jina moznost neni. Zacal jsem se proto zajimat vice o tuhle CK a zjistuji ze nejsme prvni ani posledni kterym to udelali. Nyni jsem se dostal na tuhle diskuzi a davam semka svuj nazor. Chci pozadat vsechny kterym se to stalo aby mi napsali mail a muzeme se dohodnout o podani trestniho oznameni na tuhle ck anebo podani podnetu k vysetrovani na Českou obchodní inspekci. Protoze dle meho nazoru je to klamani zakaznika. Hotel ktery jsme meli objednany byl v klidnem miste ostrova nyni jsme v nejrusnejsim meste ostrova myslim si ze to byl umysl CK protoze semka nechtel nikdo jet tak dali do nabidky neco jineho. Bohuzel v obchodnich podminkach to maji osetrene. Ale to nic neznamena. Snad se budeme mit fajn a udelame si dovolenou podle sveho…vcera jsem se jeste tesil ale tedka jsem hodne nestastny a zaroven nastvany. Xdobes06@seznam.cz

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz