Diskuzní fórum o cestování - Poznávací zájezd do Turecka

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Poznávací zájezd do Turecka

Téma diskuse:
Poznávací zájezd do Turecka
autor:

vloženo:
28.04.2014 14:46:35
Ahoj, Již po třikrát jsme byli s přítelem na Mallorce, kterou už máme procestovanou a letos jsme si řekli, že by to chtělo nějakou změnu. Rozhodli jsme se pro poznávací zájezd do Turecka. Našla jsem si 2 cestovky co mě zaujaly svou pěknou nabídkou, jen nevím který pobyt a od které Ck si vybrat, abychom nakonec nebyli zklamaní. Máte někdo zkušenosti s těmito cestovkami, nebo ba dokonce s konkrétními zájezdy? redok.cz/poznavaci-zajezdy/turecko/ nebo vsacantour.cz/kategorie/poznavaci-zajezdy-turecko.aspx. Děkuji Kristýna N.

Reakce: autor:

vloženo:
04.12.2014 09:19:05
Sice je tento příspěvek už starší, ale pokud jste se z nějakého důvodu do Turecka ještě nedostala, nebo pokud by se chtěl do Turecka vydat někdo další, našel jsem tento poznávací zájezd na rok 2015 radynacestu.cz/zajezd/to-nejlepsi-z-istanbulu-princovy-ostrovy-letecky-z-prahy/23603/ V Turecku jsem sice ještě nebyl, ale jinak na tuto cestovku nedám dopustit. Jsou zaměření na poznávací zájezdy, takže pro mě osobně ideál. A případně tady se ještě můžete něco o Turecku dočíst radynacestu.cz/magazin/turecko/

Reakce: autor:
Monika Stolarzová
vloženo:
19.05.2015 12:49:29
Rady na cestu jsou solidní CK

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz