Diskuzní fórum o cestování - pokud můžete, varujte před SUNTIMES TOUR, s.r.o.

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> pokud můžete, varujte před SUNTIMES TOUR, s.r.o.

Téma diskuse:
pokud můžete, varujte před SUNTIMES TOUR, s.r.o.
autor:
 anonym
vloženo:
09.07.2004 11:26:38
Velice neblahé zkušenosti ze zájezdu do Turecka, kancelář nás úmyslně uvedla v omyl, zaplatili jsme si něco úplně jiného jak do ubytování tak halvně služeb, i v Turecku nás obelhávali, jen jsme přišli na jednu lež, už to maskovali lží další. Tuto zkušenost učinili účastníci zájezdu 1.7.-8.7.2004 Antálie- Kemer_Čamuja.

Reakce: autor:
Jarmila Valsová
vloženo:
08.08.2005 14:46:50
můžete upřesnit? odjíždíme 11.8. Děkuji

Jana
vloženo:
27.09.2005 16:33:22
Nesouhlasím!!! Před třemi dny jsem se vrátila z dovolené v Turecku, kterou organizovala Suntimes Tour, bylo to skvělé, dobrá organizace, hotel podle našich představ možná i krásnější, zaplacenou jsme měli plnou penzy ale nakonec jsme měli all inclusiv, tedy i všechno pití zadarmo, prostě super - mimochodem mluvím o hotelu Blue Orange, krásný rodinný hotýlek, standartní třídy, nic extra ale se všim co je třeba a krásným výhledem na hory a super bazén....:-)

Tomáš
vloženo:
02.08.2007 17:39:50
Tak to mluvíte jen o určitém hotelu... Nedávno jsem se vrátil s Suntimesem z hotelu Cemar a byl to horror s velkým H! Hledám lidí, kteří nejsou s tou cestovkou spokojeni, ať se mi ozve na bognertomb@email.cz, děkuji.

Jarmila Klingerová
vloženo:
19.10.2007 22:38:41
Dovolená hezká, ale zcela nefunkční delegát. Navíc: náš odlet byl původně plánován na 22:40, počítali jsme s odjezdem někdy po poledni, přizpůsobili jsme tomu program. Večer před tím nám ale přišla SMS, že z hotelu odjíždíme v 8:00 - tj. přišli jsme o celý den (ve smlouvě bylo uvedeno 6 nocí a 7 dní, ale ze 7. dne jsme zažili tak akorát časné ráno a den na letišti).

vloženo:
23.08.2008 19:02:42
Dnes ve 3hodiny ráno jsem se vrátila z dovolené v Turecku. Zájezd zprostředkovala cestovní kancelář Suntimes. Ještě teď jsem plná dojmů. Vše bylo maximálně super :-). Byli jsme v Side Club Sun Bela Hotel. Doporučuji hlavně rodinám s dětmi. Hotel super. Delegátka Monika taktéž. Personál milý, jídlo v pořádku .... Animátoři (skvělý lidičky) se o naši zábavu strali celé dny a večery. Všem mohu ze srdce doporučit :-).

vloženo:
21.11.2008 00:01:03
někdo má štěstí,ale spoléhejte na něj tak daleko .My měli německého delegáta ,nezajištěný hotel tak jsme se 2x stěhovali a když 200m za hotelem hořelo přijel za 2 dny(asi spočítat ztráty).CK od léta nekomunikuje nyní má zrušený i meil

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz