Diskuzní fórum o cestování - Bulharsko letos

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Bulharsko letos

Téma diskuse:
Bulharsko letos
autor:

vloženo:
17.08.2014 13:21:39
Letošní zkušenost z cestování po Bulharsku s obytným kempem byla pro mou celou rodinu nedobrá. Kempy jsou jen velmi nízké úrovně.Soc. zařízení zchátralá a špinavá.Odpadky a špína.Moře a ceny O.K.Kempují především bulhaři,kteří si své kempy oplocují rákosovými ploty a běda tam vstoupit!Malá hrůza co nás potkala.První večer jsme zakempovali v kempu Zlatá rybka nedaleko Sozopolu.Po připojení k rozvodu el. proudu, jako již stokrát jsem se bos uchopil voje kempu a dostal jsem plných 230V!Fáze vedla na kostru!Upadl jsem do bezvědomí,nohy na voji a nebýt pohotového zásahu mé statečné ženy, kterou to také tlouklo, ale podařilo se jí mne servat,tak už bych tu nebyl.Po hodině a třičtvrtě mi záchranka v šoku dovezla do Burgasu, odkud mám památku v podobě čtyř stehů na noze. Omluva majitele byla, že jme měli špatně zapojený kabel!Druhý den parta elektrikářů cosi předělávala! Tak hodně odvahy!

Reakce: autor:

vloženo:
24.11.2014 16:06:34
Dobrý den všem tady, zdravím z Bulharska, z městečka Carevo na jihu, provozuji rodinný penzion těsně u moře, pokud plánujete dovolenou na rok 2015, bude vás i víc a nebo jste 2 i 3 rodiny či parta přátel nebo kamarádů, ráda vás uvidím a ubytuji. Moře teplé, čisté a klidné, hlavně v průběhu června-července-srpna. Carevo má všechno, co je potřeba mít po ruce, spoustu obchodů, banka, pošta, bankomat i menší supermarket, kde je skutečně levně. Pokud budete mít chviličku, koukněte se i na můj web: snezanka.webnode.cz Přeji příjemný konec roku 2014 a krásnou sezónu 2015. Sněžanka. PS: S těmi kempy máte skutečně pravdu, ale už se to hodně lepší.. :-)

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz