Diskuzní fórum o cestování - Zákony

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Zákony
autor:
r.u.d
vloženo:
08.11.2005 20:23:29
Toto zlo: mizerné cestovky, plesnivé maso hypermarketů apod. je v neuvěřitelně zprasených zákonech naší republiky. Dělal jsem pro cestovku ze SRN. Tam si klient stěžuje, cestovka se obhájit a vyjádřit do 14 dní, jinak soud do měsíce rozhodne ve prospěch klienta a to náhradou 150 Eur na osobu na den x dni pobytu jako odškodnění, nebo v % z klientova platu. Pak cestovka nekompromisně zaplatí několikanásobek ceny zájezdu. Proto si tam tohle nikdo nedovolí. A stačí i jen roztrhaná látka křesla schovaná pod přehozem!

Reakce: autor:
Martina
vloženo:
29.11.2005 20:18:07
Souhlasim s tebou nevim proc se toto nezavede i u nas,nevim zda to je v nasi politice nebo v cem?Ale jde s tim vubec neco delat?To mas to same jako s agenturama kteri ti maji zprostredkovat praci v zahranici vyberou penize a pak chodis do prace kde vydelas sotva na najem,ja ted jsem ve skotsku a tento problem resim,penize my nikdo nevrati ale alespon jsem tuto agentutu nahlasila na mistnim uradu tak doufam ze ji budou proverovat a neco se bude dit,skoti jsou strasne ochotni to u nas nevidis.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz