Diskuzní fórum o cestování - Varování na zájezd do Egypta

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Varování na zájezd do Egypta

Téma diskuse:
Varování na zájezd do Egypta
autor:
 anonym
vloženo:
28.07.2004 23:42:45
Chtěla bych jen předat všem, kteří se chystají vycestovat do Sharm el Sheiku konkrétně do hotelu Solymar Sharming in od CK Eximtours, zkušenosti z nedávné dovolené. Vybrali jsme si ho na last minute, bylo v nabídce hodně termínů-už to nás mělo trochu zarazit. Měli jsem mít All inclusive, ale tento hotel vůbec nenabízí služby v této kvalitě, pláž která, jak uvádí CK je hotelová, je placená, další je 1km daleko, plážový bar není vůbec na uvedené pláži k dispozici. Neomezené množství alko a nealko nápojů je dost zkreslený pojem. A nakonec služby delegáty této CK byly dost otřesné, nebo spíš nebyly žádné. Myslím si, že tyto informace by se měli dostat na veřejnost a tak doufám, že na těchto stránkách někomu pomůžou u výběru dovolené. Nakonec, ale přeci jen něco pozitivního. Sharm el Sheik je nádherný a určitě stojí za to se tam podívat, ale je lepší více vybírat z nabízených hotelů. S pozdravem Jana Nováková, Telč

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
14.08.2004 16:16:25
Před týdnem jsme se také vrátili z Egypta, konkrétně ze Solymaru Sharming In a naše zkušenosti se plně shodují se zkušenostmi z předchozího příspěvku. Bohužel jsem se na tento server nepodívala před odjezdem na do Egypta, určitě bychom tam nejeli. Chtěla bych se zeptat, jestli existuje nějaká diskuse s tématem dovolená-špatné či dobré zkušenosti s hotely, atd., kam by se člověk mohl obrátit s dotazy nebo sdělit své zkušenosti z dovolené. Děkuji Pokorná, Praha

Markéta
vloženo:
14.06.2005 00:11:24
Byla jsem v Egyptě-Hurghadě 2 krát,pokaždé z jinou cestovkou a vjiném hotelu,za 14 dní jedu zas z již cestovkou co jsme byli-Exim-byli jsme pokaždé spokojeni,z ubytováním,z delegátkama-druhá cestovka-Firo tur.Ale z Eximem když jsme jeli před rokem a kousek měli ještě leteckou společnost Travel servis,což nám dokonale otrávilo a zkrátilo dovolenou díky posunutému odletu o 9 hodin a to na letišti z arogantním jednáním od obsluhy,ale to je jiná kapitola.Jinak vím dle přečteného,že Al em Shajk je super na potápění,ale ty pláže jsou bohužel dále od hotelu a tak je asi jasné že tam žádný číšníček v rámci inclusivu nebude poskakovat.To je muj nazor a tak tam radsi nejedu,Stacilo mi si precist par rad na hotely a tak pridávám tip kde to zkouknout.Příjemnou dovolenou a doufám že nebudu litovat po mém výběru z toho vebu co vám doporučuji,klidně mi napište mejla a já vám po dovolené napíšu jak jsme z Inclusivem byli spokojeni mi v Hurghade.Tip na vědomosti o hotelech-http://egypt.webz.cz/

MIchala
vloženo:
13.07.2005 12:40:16
Dobry den vsichni, jestli se chystate je to sharm el sheikhu, vrele Vam doporucuji hotel Iberotel Fanara club & Residence.Krasna plaz primo u hotelu,all inclusive jako nikde jinde, nejhezci koraly v sharmu,hodne sluzeb na vynikajici urovni,nejlepsi poloha v Sharmu.4*+.Rozhodne se to vyplati,a dovolenou si urcite uzijete.Zatim tam jezdi den Sunny Days. S pozdravem Misa

anonym
vloženo:
13.01.2007 01:25:54
Právě dneska odjíždíme do tohoto hotelu a jsem tedy zvedava.

Diana
vloženo:
28.05.2007 17:29:23
Jaký je tento hotel, uvažujeme o něm, zajímá mě hlavně vstup do moře, zda je zde písečná pláž či zda se musí pouze z mola a jak je to s korály.

Merys
vloženo:
28.12.2007 09:42:17
Výborné diskuse najdete na orbion.cz. V sekci Egypt najdete jak diskuse, tak hodnocení hotelů, tak i CK.

vloženo:
06.08.2008 15:09:08
Prosím o informaci.Uvažuji, ze bych s kamarádkou jela do egypta, Shal El Shaku, do hotelu Al Bostan, prosím o radu, zda m8te někdo zkušenosti s tímto hotelem. Děkuji, Veronika

vloženo:
10.08.2008 10:56:08
Pred dvoma dnami sme sa vratili so Sharm el Sheikhu, byvali sme v hotely Sharm cliff, zajazd sme si kupili u Cedoku. Odporucam ho kazdemu, kto chce mat krasnu dovolenku za dobru cenu. Hotel je nadherny a este k tomu aj kludny, pretoze je mimo hlucneho centra, ale staci zist za 5 minut schody z hotela a ste v centre Naama bay. Plaz je sice 500 metrov od hotela, ale kazdu hodinu chodia hotelove autobusy, ktore vas tam odvezu, pripadne sa da ist pesi. Taktiez som velmi spokojna aj so sluzbami delegatov cestovnen spolocnosti Cedok.

vloženo:
24.11.2009 12:41:07
Ahoj, nechtěl by někdo 5× slevovou poukázku do CK FISCHER. Je na nákup dovolené na léto 2010 – 1. moment. Musí se uplatnit do 15.1.2010. Každá poukázka má hodnotu 700,– Kč. Celkem tedy 3500,– Kč. Prodám za polovinu. Každá osoba starší 2 let může uplatnit jeden poukaz. I třeba děti, které mají zájezd zadarmo. h-edvika@seznam.cz

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz