Diskuzní fórum o cestování - Peru, ale i jinde vysoko.....

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Peru, ale i jinde vysoko.....

Téma diskuse:
Peru, ale i jinde vysoko.....
autor:
E+K
vloženo:
20.11.2005 19:49:11
Jsme starší manželé, pravidelně jezdíme po světě. Teď máme chuť na Peru - ale nemáme zkušenosti s většími nadmořskými výškami. Nejvýše jsme byli asi v Mexiku... Můžete nám sdělit své pocity či potíže z návštěvy vyšších poloh v Peru?- Více než 4000m nad mořem... děkuji E+K

Reakce: autor:
NIKI
vloženo:
01.12.2005 13:44:21
Vyškovou nemoc v Peru jsem si pretrpela a i presto bych se tam hned vratila...krasna zeme!!

Ruda
vloženo:
04.12.2005 11:50:51
Pokud jste prumerne zdravi a nechcete do vysokych hor, je t bez problemu.Mozna , vicemene pravdepodobna, je Moktezumova pomsta ale to se da spravit leky. Toal. papir je nutne stale mit!Oblibena trassa "Inka Trail" vede pres 4 300m.n.m. Je to uz narocnejsi, asi 4 dny Träcking a konci v Machu pichu. Doporucuji. Prijemny pobyt preje Ruda

L.Hyková
vloženo:
11.11.2007 08:09:32
Nemohli byste mě spojit s asi padesátiletými manželi/ E+K /, kteří psali do diskuze 20.11.2005 že se chystají do Peru?

anonym
vloženo:
11.11.2007 14:28:46
Dobrý den - ozývám se na Váš příspěvek z 11.11.07 - nejsme padesátiletí, ale bylo nám kdysi šedesát, nejeli jsme do Peru, ale raději do Kambodži. Peru mě stále láká, ale nejsme si jisti ani dlouhou cestou v letadle... kk

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz