Diskuzní fórum o cestování - Podvodne- Pracovni agentury v zahranici

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Podvodne- Pracovni agentury v zahranici

Téma diskuse:
Podvodne- Pracovni agentury v zahranici
autor:
monika
vloženo:
29.11.2005 20:10:38
Chci vsechny varovat pokud se rozhodbete vycestovat za praci do skotska dejte pozor na agenturu Bohemia vede ji Petr Kupka a Martin Kroupa,vyberou penize a pracovat budete akorat na najem,dale chci upozornit na cloveka ktery si rika milan novak je to slovak a radoby zprostredkuje praci v mlekartne v derby nebo v cukrarne chce penize predem na ubytko neverte a vsechno si proverte je tu spousta lidi kteri na to doplatili

Reakce: autor:
lucie
vloženo:
13.11.2006 16:00:36
moniko...nemas vice informaci? treba jak ten milan vypada...a nebo vice detailu o te agenture?

exi
vloženo:
15.11.2007 21:55:09
nyni pracuji pod nazvem azservices scotland ltd a okradaji lidi dal. jedna za ne dr. milan dvorak

vloženo:
04.10.2008 10:50:14
najnovsie sa ich agentura vola Real Opportunity ltd., stale o tom istom - klamstva, nevrateny depozit, na pracu sa caka strasne dlho... Teraz je na cele Michal Kral, Petr Kupka, Martin Janik.

vloženo:
24.04.2009 09:59:56
CHtěla jsemprávě odcestovat za prací do Skotska s Real Opportunity Itd. je to tak špatné?

vloženo:
24.04.2009 10:08:25
Popřípadě nevítě o nějaké agentuře, která je spolehlivá? chtěla bych si vydělat nějaké peníze a zlepšit si angličtinu. díky. Lucka

vloženo:
27.08.2010 12:00:57
Jsem v GLASGOW,pres AZ TEAM WORK,vsechno super,akorat jsem zde tyden,nemam praci,nemam prachy,radoby manager je nezvestny,zachvilku nam vypnou plyn a elektrinu.Ale jsou tu pekne parky a spacak mam,takze TAKE IT EASY!!! JIRKA

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz