Diskuzní fórum o cestování - varovani pred agenturo.BOHEMIA Rec.GLASGOW

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> varovani pred agenturo.BOHEMIA Rec.GLASGOW

Téma diskuse:
varovani pred agenturo.BOHEMIA Rec.GLASGOW
autor:
Monika
vloženo:
29.11.2005 20:27:27
Nez se rozhodnete vycestovat do zahranici bud se ujistete od znamych co jiz tam jsou zda to je ok.jinak nikam nejezdete a nedjte na sliby co vam daji v techto agen.ve maji podlozene a penize vam nikdo nevrati jedine co vam pak zbyva je upozornit na takovouto agenturu v kancelari pro pomoc obcanum,jsou velmi ochotni.Ta agen.BOHEMIA SIDLI v Glasgow na Langside rd.320 je vedena Petrem Kupkou a Martinem Kropupou je mozne ze se casem prejmenuji ale jmena jim zustanou temto lidem neverte vyberou penize a pak vas nechaji chcipnout hlady.Dotazy muzete psat na muj e-mail

Reakce: autor:
Martina
vloženo:
15.12.2005 19:10:34
Prosímtě můžeš to více specifikovat ,v čem je agentura Bohemia nesolventní , protože jsem dostala od Petra Kupky nabídku pracovt v Bohemia v Glasgow jako asistentka.

marta
vloženo:
19.12.2005 22:52:27
ahoj monika,muzes napsat neco konkretnejsiho v cem je tato agentura TAK SPATNA? Kde je hlavni problem atd.

pavel
vloženo:
21.12.2005 19:28:37
Jsou dobre zazitky a jsou spatne zazitky,na to ze zamnestnevaji 200 lidi si myslim ze jsou moc dobri,kdyz jsou lidi neschopni,pak nemuzou ocekavat ze v cizine uspeji.

petr a petr alias mafia z brna
vloženo:
14.01.2006 02:51:48
přidáváme se k varování,(ne)pracovali jsme pod touto agenturou akorat nalákají lidi z čr na plané sliby(např.že vůbec nepotřebujete znát jazyk což je nesmysl).Za stále se zvyšující poplatky Vám nabídnou nestalou práci za min.mzdu.jen malé procento má šanci na úspěch ale toho lze dosáhnout i bez pomoci takovéto (agentury).Bohemia agency to nejlepší co vás může potkat...

ivča
vloženo:
28.07.2006 21:06:55
čauky moni, přidávám se k výraznýmu varování před agenturou Bohemia, zrovna sme se tam odtud vrátili....oškubali nás uplně o všechno, neřeknout Vám předem, že práce kterou nabízejí je jen dočasná, a tim že mají 200 lidí a málo práce, tak ty lidi prostě sřídají, jeden den zavolají, že prostě nepudeš další 3 dny do práce...takež abyste si něco vydělali, musíte tam být tak 2 roky....pro studenty absolutně nevýhodné. dáváme dohromady kontakty na lidi, co tam pracovali, včera o nich už byla ve zprávách reportáž, tak jim chceme poskytnout ještě více materiálů....nemohla by si mi na sebe poslat email? tvoje zkušenosti ze skotska by se taky mohly hodit, musí se s tim něco udělat, pořád jim tam jezdí mový a nový lidi a nemaj je ani kde ubytovat....tak budem vděčný, za jakoukoliv pomoc. doufám, že se k tobě ta zpráva rychle dostane, taky by se mohlo, že zdrhnou, jako to už udělali v čechách....moc díky, ivka

daniela
vloženo:
23.11.2006 18:58:35
ivko dej mi vedet, jestli mas neco specifickyho, co by se proti nim dalo pouzit... dekuju

Martina
vloženo:
23.11.2006 20:03:16
ahoj Danielo,,, stalo se mi to co vam a k tomu jeste mi provedli neco,,,co si nikdo ani v nejhorsim snu nedovedete vuubec nikdo predstavit,ja uz jsem podnikl/a , nektere kroky,, kontaktovala úřady-policii- zaslu ti email,kde mi prosim napis vic,,a ja pak taky napisu,,nb.nejlepsi by bylo osobni setkani, co nejdrive,protoze vim, ze nikomu neublizili tak jako mi ( a ted nemluvim vubec o praci,atd.)))prosim napis mi co nejdrive,,,diik...

daniela
vloženo:
23.11.2006 21:32:04
ivko...ja se vam znovu ozvu pristi tyden, ano? na tomto chatu...nepouzivate ICQ?

daniela
vloženo:
23.11.2006 22:58:14
martino...jak vite, ze vam muzu pomoct?

daniela
vloženo:
23.11.2006 23:07:21
muj e-mail: daniela.majerova@hotmail.co.uk tak mi napiste...jestli si myslite, ze to muzeme spolu prodiskutovat...alespon zatim po internetu... ano?

anonym
vloženo:
22.11.2007 18:58:56
Pozor, v soucasnosti pracuji pod nazvem AZSERVICES Scotland a jedna za ne pan Milan Dvorak. Jiz neokradaji tak okate, ale okradou vas o depozit na najemne {150-200liber}-jeste nikdo ho nedostal zpet.Ani ho nelze pouzit na zaplaceni najemneho, takze kdyz mate problem s penezi, proste vam deposit "propadne" a jdete bydlet na ulici. Pokud neumite anglicky, budete to mit s praci tezke, protoze ty prace od nich jsou opravdu jen docasne, to sem nejezdete. Zejmena sem nejezdete v lednu, to prace neni vubec.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz