Diskuzní fórum o cestování - tomi tour

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> tomi tour

Téma diskuse:
tomi tour
autor:
aparicio
vloženo:
05.01.2006 23:37:08
Dobrý den ,máte někdi zkušenosti s ck Tomi tour? Chtěl bych s nimi je jet letos na Mallorcu. Díky za zpravu

Reakce: autor:
l enka
vloženo:
08.01.2006 12:12:06
www.travel.euweb.cz Taky se chystáme s TOMI letos na Mallorcu.Riskneme to,uvidíme.

anonym
vloženo:
12.01.2006 20:52:35
Tomi Tour je jen další finta p.Václava Fischera.Stačí se jen podívat na grafiku katalogu a ceny.

anonym
vloženo:
28.01.2006 11:31:45
Krycí jméno Václava Fischera.

petra
vloženo:
28.01.2006 18:38:23
Jezdívali jsme s Václavem Fischerem naprosto spokojeni - vloni jsme s radostí zjistili, že Tomi tour je jeho partnerská ck, byli jsme s nimi na Mallorce - opět velmi spokojeni - co hotel sliboval, splnil.Což se nedá, bohužel, říci o ostatních kancelářích. Letos jedeme opět s Tomi - Ibizu all inclusive má ze cenu, která mluví sama za sebe. A do 31.1. skutečně velké slevy.

ED
vloženo:
09.08.2006 04:52:52
Výborná CK všem doporučuji.

anonym
vloženo:
28.03.2007 13:22:03
větší podvodníky neznám.............škoda se tu rozepisovat, to by vydalo na několi stránek........no prostě svůj k svému (Fišer k Vavříkovi)

lenka
vloženo:
23.04.2007 18:08:19
Mužete mi napsat jaké byli problémy, chystame se s nimi letos do turecka, mame se neceho obavat??

sisi
vloženo:
11.05.2007 10:59:29
TURECKO od Tomi tour vynikající!!! Doporučuji oblast Alanye, dá se vybrat z množství kvalitních a cenově přijatelných hotelů. Delegátka příjemná. Služby CK výborné.

libor
vloženo:
21.06.2007 18:18:00
Kréta 2006 s Tomi absolutně bez problémů-mimo počasí,precizní služby personálu V.F. jako každý rok s jeho bývalou CK 93,99 = 05 vždy v jiné zemi.Jinak bankrot F air ne CK byla cílená akce ČSL,KB a jejich kamarádů.400 mil dluhu stálo proti 2 zaplaceným boeingům v hodnotě 3 mld,zmíněná letadla stála ještě nedávno na staré Ruzyni,takže těch 400 mega asi nikomu nechybí.

Marian
vloženo:
14.08.2007 16:05:55
TOMI TOUR UŽ NIKDY! Nejsem náročný klient, ale to co jsem zažil na dovolené, kterou jsem si vybral přes TOMI TOUR, bych už nechtěl zažít! Služby mizerné, nepořádek, jídlo nepoživatelné, vstřícnost a ochota žádná! Byli znechuceni všichni ubytovaní v našem penzionu. To byla první dovolená, kdy jsem se vracel vyčerpaný(psychicky) domů.

anonym
vloženo:
17.10.2007 15:49:30
Tomi Tour, už nikdy. Díky zaměstnankyni CKTT Nám uletělo letadlo. Po té Nám dala termín dalšího odletu, když si zaplatíme letenky. Absolutně nepřípustné, to jsem odmítla. Na to mi volal manažer pražské pobočky, že letenka zaplatit nemusíme, že budeme mít stejný hotel a stejná pokoj, což se netsalo a v půli divolená Nás stěhovali. Hotel Nás chěl vystěhovat, ale celý den Nás nemohly sehnat, tak Nás tam nechali, a až druhý den přišla delegátka, že se musíme přěstěhovat, že jí volala Praha, kdyby Nás dohledal hotel, tak den spíme asi na recepci. Tak Tomi Tour opravdu ne.

Mario
vloženo:
23.12.2007 08:36:33
Chci varovat lidi jedoucí na Mallorcu hotel Plya Mar, delegát Holienka je podvodník který nezvedá telefon, když ho lidi potřebují a samotný hotel vyhovuje opravdu nenáročným kutilům, kteří si hned sami něco na pokoji opraví

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz