Diskuzní fórum o cestování - Hotel Virginia - Kalithea /Koskinu na Rhodosu

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Hotel Virginia - Kalithea /Koskinu na Rhodosu

Téma diskuse:
Hotel Virginia - Kalithea /Koskinu na Rhodosu
autor:
Jana
vloženo:
10.01.2006 18:12:44
Má někdo zkušenosti s tímto hotelem. Prosím podělte se.

Reakce: autor:
Iva
vloženo:
03.04.2006 18:18:51
taky se tam na konci srpna chystáme a ještě jsem nikde nic nenašla :( ..uvidíme zda tu někdo něco napíše :o)

Jana Skalová
vloženo:
03.04.2006 19:10:12
Informace o hotelu Virginia také na adrese www.invia.cz, Změnila jsem destinaci, jedu na Kos do hotelu Caravia Beach.Byl mi doporučen a mám to za stejné peníze. Možná jsem udělala chybu. Uvidím

anonym
vloženo:
08.06.2006 08:06:25
V hotelu Virginia jsem byl před třemi lety. Hotel je trochu mimo hlavní dění. Jídlo v celku dobré, ale v případě, že máte polopenzi,tak vás nutí si něco kupovat přímou stolu, jinak se vás potom nevšímají. Očkávají zpropitné. Pokud nedáte, věnují se více Němcům a cítíte výrazně, že jste na druhé koleji. Pokoje dobré, čistota též.Na pokojích digitální klimatizace, což bylo výborné. Pláž horší. Dost špinavá. Sprchy u pláže z našeho hlediska k nepoužití. U bazénu v hotelu jsou bez problémů. Raději jsme jezdili do Tureckých lázní autobusem a tam je koupání výborné. Na břehu hned taverna s dobrým jídlem. Výlet lodí na Ostrov Simi byl však velice vydařený. Město Rhodos o osbě skvělé. Prolíná se zde starověk se středověkem. Měli jsme vybotného průvodce,takže tady tobylo fajn. Závěr: Vcelku dobrý, ale opakovaně, jako jezdím na jiná místa bych tam být ubytován nemusel.Václav.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz