Diskuzní fórum o cestování - Safari, Afrika, Tanzanie!

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Safari, Afrika, Tanzanie!

Téma diskuse:
Safari, Afrika, Tanzanie!
autor:
Lenka
vloženo:
18.01.2006 15:05:49
.:AFRIKA:. - Ahoj všem, kdo touží splnit si svůj AFRICKÝ sen! V roce 2006 se chystáme na fotografické safari do Tanzanie. A nejen to! Chceme jet i na exotický ostrov Zanzibar, vystoupat na Mt. Meru (4556m) a třeba i zdolat Kilimanjaro (5895m) - nejvyšší horu Afriky! Do Afriky je však lépe se vydat v menší skupince, náklady na cestu jsou pak mnohem nižší! Napište mi - ráda pošlu více informací! Na věku nezáleží, nám je kolem 25-40:) Těším se!

Reakce: autor:
Jiří Vistořín
vloženo:
02.01.2008 23:05:25
Ahoj, prosím Tě jak vám to s tou cestou do afriky dopadlo. Chystám totiž něco podobného na leden 2009. Děkuju moc za odpověď. S pozdravem Jirka Vistořín

Reakce: autor:

vloženo:
28.02.2009 18:48:58
Ahoj, je mi 29 let a od 27.3. do 12.4.2009 jedu s partou 5 lidí (já, 3 chlapi a 2 ženy) různého věku (22, 29, 32, 34, 41 a 48 let) na individuální cestu KEŇA + TANZANIE + ZANZIBAR. Sháníme jednoho člověka kvůli naplnění džípu na safari. Všechno včetně letenek, ubytování, stravování, safari atd. zařídím. Zkušenosti s individuálním cestováním mám (viz. radosvaty.rajce.idnes.cz), v Africe jsem byl již 3x, z toho v této oblasti 2x, jinak v Karibiku, Jižní Americe a několikrát v Asii. S CK vychází podobná cesta asi na 100 až 120 tisíc kč, my bychom se ale měli vejít do 50 tisíc kč se vším všudy při ještě bohatším programu. Veškeré podrobnosti sdělím po telefonu, skypu nebo mejlu. Prosím, ozvěte se co nejdříve, protože je už potřeba řešit letenky. Pouze pro vážné zájemce. Možnost osobního setkání, jsem z Nymburka, tel: 737239586.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz