Diskuzní fórum o cestování - CK Ancora 2005

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> CK Ancora 2005

Téma diskuse:
CK Ancora 2005
autor:
anonym
vloženo:
20.01.2006 16:41:52
Chtěli bychom zkusit dovolenou s touto cestovkou, ale nic o ní nevíme. Chceme jet do Bulharska. Jestliže jste s nimi někdo cestoval, napište mi prosím Vaše zkušenosti. Moc děkuji.

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
23.01.2006 08:53:47
Z vlastní zkušenosti nevím, ale můj kolega byl s touto CK loni v Bulharsku a přijel spokojený.

Klein Petr
vloženo:
24.01.2006 21:07:30
S touto cestovkou jsem byl s rodinou v Bulharsku ve městě Primorsko. Byl jsem s ní spokojen. Vše co psali a na místě při přijezdu sliboval delegár, dorželi. Mohu jenom doporučit.

Libor
vloženo:
28.01.2006 11:29:35
Byli jsme s ní loni v Bulharsku, v Primorsku a nemělo to chybu. Organizace na jedničku,včetně delegátky,na Moravě studující Bulharky Igliky. Ubytování super-Atanasov.

Honza
vloženo:
21.03.2006 20:19:17
Byl jsem s nima na Karfu a byli jsme rádi ,že jsme doma.Delegát byl místní občan se slabou češtinou a před problémy s ubytováním(neprůchodné dveře do pokoje po dobu tří dnů-ještě že jsme hubený a mohli líst oknem..:-) ).I organizačně to neměli zvládnuté.

Josefa
vloženo:
26.03.2006 17:44:41
Mohu potvrdit Liborovo hodnocení.Byli jsme s CK Ancora v Primorsku - penzion Atanasov již podruhé,vždy to bylo super!!!

anonym
vloženo:
26.03.2006 18:47:12
D=kuji za reakce. V Primorsku jsme byli již 3x a letos to bude po 4 s CK ANCORA. 2 x jsme byli s CK Travel Market, která zkrachovala a loni jsme byli s Alexandrií. Ancora bude asi opravdu dobrá, protože už má spoustu termínů vyprodaných. Zkrátka v Primorsku je to super. Ještě jednou díky.

Karel
vloženo:
28.03.2006 23:48:42
Byli jsme s nimi loni v Primorsku, absolutně bez problémů. V katalogu pro rok 2OO6 mají uvedeno, že v roce 2005 byli radou města Primorsko vyhlášeni jako nejlepší cestovka roku.

Renata
vloženo:
02.05.2006 14:28:20
Taky se připojuji ke kladným reakcím. Loni jsme byli v Primorsku a vše dopadlo na jedničku. Delegátka Iglika byla super!

Michal Hopek
vloženo:
22.04.2015 14:35:59
V přímořsku je krásně :)

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz