Diskuzní fórum o cestování - Kréta -Gouves - hotel Kalia beach
Hledání   hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky


Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Kréta -Gouves - hotel Kalia beach

Téma diskuse:
Kréta -Gouves - hotel Kalia beach
autor:
 anonym
vloženo:
24.01.2006 13:04:38
Dobrý den, chtěla bych se touto cestou informovat, zda nemáte někdo zkušenosti z výše uvedeného letoviska popř.hotelu.Děkuji za odpověď.


Reakce: autor:
Květinka
vloženo:
12.08.2006 12:39:28
Hotel Kalia beach má dva druhy pokojů v hlavní budově kde se nachází recepce jsou pokoje se starším sociálním zařízením ( sprchový kout pouze se závěsem, který není až na zem a z tohoto důvodu je v celé koupelně neustále voda, na vodovodních bateriích je koroze, oštípané okladačky, ne na každém pokoji je klimatizace, mini chladničky jsou staršího data ), dvoulůžkové pokoje jsou malé, v šatní skříni je nedostatek ramínek doporučuji si vzít sebou vlastní a nějaký hadřík na vytření šuplíků. Potom jsou v tomto hotelu pokoje novější které se nachází v dvou pavilonech nad hlavní budovou, které mají už koupelnu novější i s vanou, jinak zařízení pokojů je stejné. Co se týká služeb hotelu jsou dobré, personál také dobrý, jídlo dobré, nápoje jsou pouze točené v all inclusive z místní vody z vodovodu ( trošku slané )to se týká také kávy a čaje, pivo točené z Rhodosu, dále mají dobrou zmrzlinu. Celkově pouze dobrý hotel. Od pláže je to asi cca 100 m. Bázén u hotelu je dobrý. Klidně ho zkuste pokud nejste tolik nároční na ubytování. Třeba budete mít štěstí na novější pokoj.

Reakce: autor:
marik
vloženo:
21.08.2006 18:18:49
V sobotu jsme se vrátili z dovolené na Krétě.Bydleli jsme ve starém komplexu v hotelu Kalia Beach asi 3 dny,než nás museli přestěhovat do lepšího hotelu.A to jsme ještě museli volat do Prahy na centrálu CK Blue Style,protože naše delegátky stály za nic!.Tady byla samá špína,plíseň,smrad a zatuchlina.Co se týče all inclusive,hrůza....jídlo mělo stále stejnou chuť a stáčený pití se nedalo pít.A personál?Nepříjemný a neochotný lidi.Mám pár fotek,tak pokud budete mít zájem,tak se ozvěte.

Reakce: autor:
Jarka Nohová
vloženo:
28.08.2006 08:09:27
Já osobně jsem byla v hotelu Kalia Beach velice spokojená. Pohodový personál, pěkný pokoj, stravování bez chyby. Delegátky jsme moc nepotřebovali, takže jejich práci nemůžu soudit. Ale co bylo slíbeno, to bylo dodrženo. Pláž kousíček od hotelu, písčitá, bez chyby. Doporučuji všem, kteří hledají pohodu

Reakce: autor:
Marik
vloženo:
28.08.2006 10:17:34
Jarko jen jsme se Vás chtěli zeptat s kterou cestovní kanceláří jste byla v Kalia Beach a ve kterém komplexu jste byla ubytována?Jestli Vám připadá vzdálenost 350m na písčitou pláž blízko a v katalogu je uvedeno 50m tak nevím.Jídlo bylo hrozné,vše stejné chuti a nápoje slané.Nevím jestli jsme vybíravý,což si nemyslím,ale každému chutná něco jiného.Poté co jsme se dostali do nového hotelu Kyknos musím Vám říci,že tam to bylo úplně něco jiného.Příjemný personál,ubytování perfektní a jídlo výběr z 10 druhů a nápoje dobré.Ale jak říkám každý člověk na to má svůj názor.Hotel Kalia Beach není určitě pro rodiny s malými dětmi,sice bazén je fajn,ale nejedu k moři abych strávil dovolenou u bazénu.Byly jsme už na několika dovolených,ale v životě jsme nazažili nic horšího.A pokud jde o delegátky CK Blue Style tak to bylo něco hrozného.

Reakce: autor:
marik
vloženo:
28.08.2006 10:47:21
Pokud by měl někdo zájem o fotky z hotelu Kalia Beach,tak ať se mi ozve na e-mail Marik...@seznam.cz.Rád vám je zašlu,ať si uděláte obrázek o hotelu.

Reakce: autor:
Hanka
vloženo:
28.08.2006 20:31:52
Ahoj,zdravim. Chtěla bych reagovat na Váš příspěvek. Máme podobnou zkušenost. Strašná delegátka, strašný ubytování, ještě horší postel, ale bylo tam docela čisto. Jídlo bylo super, pití dobrý, koupání,voda,pláž taky super. Takže být v jiným hotelu byla by to fajn dovolená. Šokovalo mně, že každej bydlí jinak.Nečekala jsem přepich ale aspoň standart.

Reakce: autor:
marik
vloženo:
28.08.2006 22:03:33
Ahoj Hanko.Moc by nás zajímalo,se kterou CK jste byla a jak se sl. delegátky jmenovali.Pokud jste ale byla s CK Blue Style,tak se vám ani nedivíme,protože přístup delegátek sl. Šebkový a sl. Hanzlíkový vůči klientům byl nehorázný a neprofesialní!A také nás překvapilo,že někteří klienti CK Blue Style byli ubytováni ve starém komplexu a někteří klienti v novém.A to hlavně za stejné peníze!

Reakce: autor:
Hanka
vloženo:
04.09.2006 18:43:20
Ahoj. Jasně, byla to Blue Style.Pokoušel se někdo z Vás o stížnost nebo reklamaci tam na místě nebo i doma?Vaham jestli to mám udělat po jejich příšerné reakci na lince reklamací.Díky za odpověď.

Reakce: autor:
July
vloženo:
05.09.2006 11:57:21
Ahoj Hanko takže taky naprosto úžásná CK Blue Style.No co k tomu dodat...Po příjezdu do hotelu a zjištění kde budeme ubytovaní jsme okamžitě volali delegátce,že odmítáme v pokojích s plísní a zatuchlinou spát.Sdělila nám,že dorazí v neděli navečer,protože má moc práce.V neděli dorazila a skělila nám,že se s tím nedá nic dělat a musíme těch 8 dní být tam kde jsme.Podotýkáme,že se týkalo všech 5 rodin které byly ubytovány v hotelu od CK Blue Style.V pondělí ráno jsme okamžitě volali na centrálu do Prahy kde nám sdělili,že o žádném problému neví,což nás tedy nadzvedlo.Nejdříve nám sdělili,že to asi nepůjde,ale nenechali jsme se odbýt a nakonec nám večer volala manažerka CK a sdělila nám,že se v úterý přestěhujeme do nového hotelu-Kyknos.Popisovat jak probíhala cesta do nového hotelu a jednání delegátky sl.Šebkové je naprosto zbytečné,protože to byla naprostá hrůza!Musíme říci,že nové ubytování a také stravování bylo něco naprosto jiného než v kalia Beach.Příjemný personál,jídlo rozmanité a chutné a dobrý výběr.Ubytování také-klimatizace,lednice,vysoušeč vlasů prostě úplně něco jiného.Reklamaci jsme psali už v hotelu Kalia Beach a když jsme se vrátili z dovolené tak jsme psali reklamaci znovu na centrálu CK.Psali jsme to všechny rodiny co jsme tam byli.Jen jsme zvědavý jak reklamace dopadne,chceme po nich samozřejmě proplatit i tel.poplatky spojené s reklamací,tak uvidíme.Po takovéto zkušenosti již nikdy více s CK Blue Style!!!!!!

Reakce: autor:
marik
vloženo:
06.09.2006 18:47:52
Ahoj Hanko.Sepsali jsme stížnost na místě a pak,když jsme se vrátili,jsme napsali spolu s jednou rodinou,co byla s námi,stížnost a reklamaci,kterou jsme poslali na centrálu v Praze k rukám p Smrčkové.Přejem hodně štěstí.

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
10.11.2006 07:08:16
S CK Blue Style nikdy více. Podobný problém jsme měli na Chalkidikách-teplá voda na hotelovém pokoji byla vzácnost a řešení delegátkani jsme se dočkali po opakovaném a velmi tvrdém nátlaku, kdy nás přestěhovali do jiného hotelu. Nikdy více!IvkaPřidat reakci

Text:


Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz