Diskuzní fórum o cestování - Blue Style - Zakynthos

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Blue Style - Zakynthos

Téma diskuse:
Blue Style - Zakynthos
autor:
mara
vloženo:
30.01.2006 20:23:22
Dobrý den, chystám se s touto cestovní kanceláří na ostrov Zakynthos.Z toho, co jsem si přečetl nemám zrovna dobrý dojem. Máte nějaké zkušenosti ?

Reakce: autor:
Eva Šmídová
vloženo:
31.01.2006 13:16:40
Dobrý den, byli jsme s touto cestovkou na Zakynthosu v roce 2003 na 14 dní . Bylo to super žádné stížnosti,delegátky v pohodě, bydlení i jídlo super.Eva

Kamil
vloženo:
31.01.2006 20:08:27
Zdravím, dnes jsem zaplatil dovolenou s CK blue style na Zakyntos. A ted potom co jsem si tady dnes přečetl samou chválu na CK Blue style to hodlám stornovat. Nehodlám přiletět na Zakyntos a být ubytován v jinem hotelu nebo něco podobného.Čtení chvály na CK je málo a to mě odradilo.

Ivet
vloženo:
04.02.2006 11:00:01
Ahoj Kamile, já jsem byla na Zakynthosu ze zmíněnou cestovkou 13 dní v září roku 2005 a nemůžu si to vynachválit. Nikde se nevyskytl žádný problém. A pro mě to byla jedna z nejlepších dovolených, protože je tam opravdu nádherně.

anonym
vloženo:
04.02.2006 13:08:42
Vyjímečně jim něco taky vyjde. Na to se nedá spoléhat. Jako celek nestojí CK Blue style za nic!!!!!

anonym
vloženo:
22.02.2006 14:07:36
uvědomte si ,že většina lidí napíše spíš stížnost než pochvalu. co když zaplatíte jinde a opět si přečtete kritiku? my si na BS nemůžeme stěžovat. m

Petka
vloženo:
02.03.2006 15:37:22
To je dost tezke, zalezi na stesti nekdo s nimi byl xkrat a byl vzdy spokojeny. Ale ja vychazim spise z toho kolik % lidi bylo nespokojeno a to je u ck jako blue style, sunny day apod hodne vysoke

Jitka
vloženo:
30.07.2006 12:02:41
Byli jsme s CK Blue Style na dovolené letos podruhé, vloni na Krétě a letos na Chalkidiki,vila Korali.Obě dovolené mě utvrdili v tom, že příští s nimi poletíme znovu, tentokrát chceme zkusit Zakynthos.Bohužel je pravda, že sem píší pouze, nebo téměř pouze, ti, co spokojeni nebyli, my je můžeme opravdu jenom doporučit. Hotel odpovídal přesně popisu v katalogu,moře 30m od hotelu,služby delegátek opravdu výborné.Nemáme za oba roky vůbec nic, co bychom mohli vytknout.Pokud budete chtít nějaké další informace, klidně piště na JitkaBer@seznam.cz

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz