Diskuzní fórum o cestování - CK Blue style

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> CK Blue style

Téma diskuse:
CK Blue style
autor:
Petra
vloženo:
01.02.2006 20:42:46
před pár dny jsem zaplatila zálohu 15000 na dovolenou na Chalkidiki, ve vile Korali, nejdřív jsem byla nadšená, ale až do té doby, než jsem objevila na internetu tolik stížností na tuto CK, jsem z toho strašně zklamaná a vážně každý den uvažuji o tom, že ten zájezd raději zruším, cestoval snad s CK někdo, kdo byl spokojený?Není přece možné, aby každý rok řešili tolik stížností a přesto se drželi na trhu tak dlouho?!

Reakce: autor:
Majka
vloženo:
02.02.2006 14:09:00
Bohuzel arabske cestovni kancelare se chovaji snad vsechny stejne. Viz priklad toho jak funguje jedna nejmenovana z nich. V kazdem hotelu maji x pokoju ktere neprodavaji protoze maji nejaky problem - jsou u vytahu,klimatizacni jednotky, vedle skladu, vybavene starym nabytkem apod. Tyhle pokoje se prodavaji jako uplne posledni. No a mila ck prijde a rekne beru vsechny tyhle pokoje ale za desetinovou cenu normalnich pokojů a zaplatim to na cely rok. No a mily hotel si spocita ze je porad lepsi vrabec v hrsti nez holub na strese a je to. Proto se pak muze lehce stat ze s takovou ck jedete do 5* hotelu a dostanete pokoj ze ktereho Vam vstavaji vlasy na hlave. Ti kteri maji nejvetsi vydrz ve snaze o prestehovani pak hotel radeji prestehuje, pokud ma kam. A takovych praktik je mnohem vice. Cestovka ma napriklad ve sve nabidce 30 hotelu z cehoz v 10ti ma predem zaplacene pokoje. Samozrejme pokud zustavaji ty pokoje neprodane prichazi o penize. Proto se meni klientum hotely. Proste zjisti ze maji neobsazenych 10 predplacenych pokoju a sup uz jste tam s oduvodnenim ze ve Vami vybranem hotelu je prebukovano apod. No a v CR je 10 mil lidi nez vsichni vyzkouseji ze tyhle cestovky jsou takove jake jsou nejaky rok to potrva. No a ti kteri se spalili za par roku zapomenou a pojedou klidne znovu.....

Kamil
vloženo:
04.02.2006 17:38:25
Ahoj, stáli jsme před stejným problémem jako Ty. My jsem ho už vyřešili. Zájezd jsme zaplatili 31. 1 2006 a druhý den po přečtení fóra zde na sopce jsme ho zrušili. Sice jsme přišli o 2000Kč za storno ale nelitujem. Nechceme riskovat že by jsme přišli o vše včetně peněz i dobré dovolené. Zašli jsme do CK v místě bydliště a nabízejí to samé od CK z velmi dobrou pověstí.

bazi
vloženo:
05.02.2006 02:42:31
Ja osobne byl s cestovni kancelari Blue Style loni na podzim v Turecku (dest.Alanya, hotel Alya) a ac jsem zpocatku mel take pochyby (narazil jsem na problemy s doobjednavkou), byl jsem nakonec spokojen. Mozna jsem mel pouze stesti, kdo vi ?! Je totiz pravda, ze nekteri lide si stezovali na uroven ubytovani, jidlo, atd., ale to se tykalo i tech, kteri prijeli s jinou CK i presto, ze zaplatili za dovolenou temer 2x tolik . Navic vzdy se najde nekdo kdo bude nespokojeny. Urcite je pravda, ze sluzby renomovanych cestovek jako je Cedok, Firo zrejme budou lepsi, ale take samozrejme drazsi. Clovek by si mel hlavne rozmyslet co od dovolene chce - pokud bere hotel pouze jako misto k prespani a veskery cas travi mimo nej, tak nepotrebuje zadny luxus, naopak pokud chce vyuzivat pohostinosti a sluzeb hotelu, urcite je lepsi si priplatit.

Pavla
vloženo:
06.02.2006 12:32:23
Milá Petro, v této Vile jsem byla v roce 2004. Pokud jedete do studia (max. 3 osoby), nemáte se čeho bát. Jedná se o zánovní budovu na klidném místě. My jsme bohužel čtyři a bydleli jsme v apártmánu v jiné budově (poněkud starší). K moři je to sice i vzdušnou čárou o něco dál než uvedených 30 m, nejbližší pláž zrovna nepřipomíná fotografie v katalogu, ale celkem to jde. Delegátky se nijak nepřetrhly, ale my naštěstí nic nepotřebovali. Městečko je to celkem pěkné, na můj vkus trochu rušné, ale v prázdninových letoviscích tohoto typu si asi moc nevyberete. Každý den jsme navštívili jinou tavernu, mají tam moc hezký zvyk na závěr večeře dát hostovi nějakou pozornost (zmrzlina, ovoce, dezert). S CK Blue Style sice již nikdy nikam nepojedu (svou druhou zkušenost jsem popsala v příspěvku "CK Blue Style nevěřte"), ale Vy se určitě nebojte a těšte se na hezkou dovolenou. P.S. Letos jedu s CK Alex, má podobné ceny, též poskytují dítě zdarma, tak uvidím, zda je to lepší! :-)

Petra
vloženo:
07.02.2006 23:05:35
děkuji moc za podporu a za odpovědi...Nakonec jedeme tam hlavně kvůli moři a sluníčku, tak snad to vyjde:-)

Žaneta
vloženo:
17.04.2006 20:04:03
ahoj, reaguji na tvé obavy s CK Blue Style.S touto cestovkou už pojedu třetí rok a nikdy jsme žádné problémy neměli.V roce 2004 jsme byli s naší tehdy dvouletou dcerou v Tunisu-Sousse hotel Alysa,2005 Turecko-Alanya hotel Kleopatra Elite a letos jedeme opět do Turecka.Nevím zda máme štěstí, ale naši rodiče už jezdí s touto cestovkou dosti dlouho a vše je ok.Přiznávám, že občas bylo nějaké to zpoždění, nejdéle však šest hodin a to dostali stravenky na osobu asi 300 kč.Přeji ti pěknou dovču a kus štěstí co máme mi.

anonym
vloženo:
24.04.2006 09:37:00
Ahoj Petro, byli jsme s touto CK loňský rok na Zakyntosu. Ubytováni jsme byli v apartmánu, všechno podle katalogu. Také jsem až po zaplacení četla negativní recenze, ale zájezd jsme nezrušili. Všechno dopadlo OK, nemohli jsme si na nic stěžovat. Proto letos letíme se stejnou CK na Krétu.

Petra
vloženo:
01.07.2006 01:33:51
Ahojky, tak dovolenou v Řecku už mám bohužel za sebou, píšu bohužel, protože byla prostě super, všechno vyšlo, ubytování a služby neměly chybu a i delegátky byly prima, tuto CK všem doporučuji, protože jsem byla s veškerým servisem opravdu spokojená!!!

Jitka
vloženo:
30.07.2006 11:57:10
Taky vřele a úpřimně doporučuji, nemělo to chybu.V Pefkochori vila Korali od CK Blue Style jsme byli letos na dovolené 25.6.-5.7.2006.Bydleli jsme v té modré budově, měli jsme apartmán, protože jsme byli 4, WC a sprcha byly dohromady,sprchy jsou dost nešikovně řešené, takže je pořád všude spousty vody,ale to je opravdu pouhá maličkost.Vila Korali je opravdu těch 30 m od moře, moře bylo klidné, teplé, čisté,až se divíme, kdy jsme se stihli opálit,protože jsme v něm byli v jednom kuse naložení.V okolí je spousta taveren, kde se dá výborně najíst,navíc téměř ve všech se domluvíte i česky.Delegátka Míša se o nás výborně starala, zvláště na výletech.Opravdu všem doporučuji,protože takhle bezva dovolenou jsem už dlouho neprožila.Kdyby chtěl někdo ještě nějaké podrobnosti,napiště na JitkaBer@seznam.cz

Šárka
vloženo:
28.08.2006 15:14:11
Milá Petro, děkuji, že někdo píše také něco pozitivního o CK Blue Style. V sobotu odlétáme na Krétu, a já už několik dní nespím. Jsem úplně na dně z těch negací. Hezký den, Šárka

Petra
vloženo:
02.09.2006 09:38:40
Nebudte na dne!!Urcite to bude super, ja bych urcite s blue stylem jela znovu a moje kolegine s nima jezdi take uz nekolik let a vzdy byla spokojena!Spis asi zalezi, kdo co od sluzeb CK ocekava a po nekolika nemilych zkusenostech s narocnymi klienty uz chapu, kde se tady ty negativni prispevky berou. Ja jsem byla maximalne spokojena, ale nekteri lide proste cekaji, ze kdyz si zaplati za par korun last minute, ze jim potom ta cestovka snese modre z nebe a remcaji uz potom na vsechno(Na hodinove zpozdeni letu, na 2 mracky na obloze,na mouchu utopenou v bazenu a podobne:-))

anonym
vloženo:
17.11.2007 07:30:47
PO PŘEČTENÍ JSEM ROZČAROVANÁ, ALE DOUFÁM ŽE VŠE BUDE V POŘÁDKU. ODLÉTÁM V PONDĚLÍ V 1 HOD DO HURGADY S TOUTO CESTOVKOU , VČERA JSEM BYLA MILE PŘEKVAPENÁ, KDYŽ MI PŘIŠLY 2 SMS ,JEDNA S ČASEM ODLETU A TEL. ČÍSLEM NA DELEGÁTA A DRUHÁ S PŘÁNÍM KRÁSNÉ DOVOLENÉ ,TAKŽE TOTO POVAŽUJI ZA VÍCE NEŽ KOREKTNÍ JEDNÁNÍ. AŽ SE VRÁTÍM Z DOVOLENÉ ,NAPÍŠU JAKÁ DOVČA BYLA .TAK PÁPÁČEK

Petra
vloženo:
17.11.2007 09:26:38
Nebojte se, bude to v pořádku, já jsem s jejich službami spokojená, Byla jsem s Blue Stylem už i znovu, letos na jaře v Egyptě a byla jsem velmi spokojená, měla jsem tam navíc zdravotní problémy a společnost mi vyšla vstříc i s vracením peněz za pozdě zrušené výlety a podobně, určitě s nimi poletím znovu!!Krásnou a klidnou dovolenou:-)

katka
vloženo:
09.01.2008 16:54:35
Ja se taky přiznávám že naštěstí jsem němela s CK Blue style problem.Byla sjem s nima dvakrát na Krétě a pokaždé jsme narazili na příjemné delegátky a bezproblémový průběh dovolené.Nepočítam do toho majitele apartmánů a studií kteří občas byli nevrlí ale tak to už neni vina CK!

jana
vloženo:
12.01.2008 19:26:16
Myslím,že není nutno dovolenou rušit,protože ja jsem byla s Blue style a vše bylo OK.Lets v listopadu jsem byla s Exim tourem a prostě katastrofa s ubytováním.Místo pětihvězdičkového hotelu v Sharm el Sheiku jsme byli ubytovaní v Sonesta resortu,kde jsme se dívali na oprýskané dlaždičky bazénu a na zánon,na kterém místo trávy ci květin byly nasekané kabely.

jana hannah
vloženo:
22.01.2008 14:54:35
Vila Korali je vzhledem k cene super a Pefkochori taky... ostatni vilky co nabizi BS nejsou tak blizko k mori ale ujde to me to naprosto vyhovuje, nepotrebuju 5* hotel a AI, milujeme recko... akorat se tam anglicky moc nedomluvite.

vloženo:
15.12.2009 18:02:03
Dobrý den. Ráda bych se tady k něčemu vyjádřila. vezmu to popořadě: 1) odlety: možná byste měli vědět, že žádná CK (ani Fisher, nebo Exim a další) nezodpovídají za čas odletu. Oni totiž nemůžou. Žádná CK v ČR nemá vlastní letadla (vyjímkou býval Fisher), tudíž jim přepravu zajištují aerolinky (ČSA nebo Travel Service). A záleží pouze na vedení letiště, kdy jim povolí odlety. A nemusím snad podotýkat, že pravidelné linky mají přednost. 2) přebookování hotelů: Ano, je pravda, že toto se může stát, ale CK u toho musí dodržet určité podmínky. tzn. musí to být hotel stejné nebo vyšší kategorie, obsahující stejné služby. Rozsah těchto služeb však už stejný být nemusí. (to je z legislativy) - v praxi: All inclusive v hotelu A obsahuje nápoje A,B,C,D až J a v hotelu B obsahuje nápoje A-H. Ale musí tam být all inclusive. Overbooking vzniká ne vinou CK, ale vinou zahraničních hotelů-partnerů, kteří prodají dané pokoje např. neměckým CK protože oni za to dostanou více. CK to potom řeší ubytováním svých klientů do svých zaplacených pokojů. nemyslím si, že jakákoliv CK by si dobrovolně ničila svoji pověst. na druhou stranu by si zase měla dobře vybírat své partnery. 3 Delegáti: Možná byste si měli uvědomit, že delegát není ani sestřička ani učitelka. Delegát je taky jen člověk, který musí spát, jíst atd. Práce delegáta je o pomoci řešit vám vaše VÁŽNÉ problémy, do nichž se dostáváte z 90 % z toho důvodu, že právě rady delegáta NEPOSLOUCHÁTE. Delegát zde není od toho, aby řešil co si máte vzít na sebe na výlet atd. A teďka něco o mě. Jsem studentka VŠ a již tři roky pracuji v CK a v létě jako delegátka v Turecku nebo Řecku. Tím chci říct, že vím o čem tady mluvím. A ještě jedna důležitá rada: Při dovolené v zahraničí se může stát spousta nepředvídatelných věcí, které nemusí být příjemné. je to hlavně proto, že v zahraničí je jiná mentalita. Proto je to zahraničí. Když budete věnovat alespoň 50% pozornosti, kterou věnujete těm negativním zážitkům, věcem příjemným budete mít perfektní dovolené. V opačném případě radím: JEĎTE NA ŠUMAVU NEBO DO JESENÍKŮ.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz