Diskuzní fórum o cestování - CEKARE

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
CEKARE
autor:
fiona
vloženo:
12.02.2006 18:56:47
chci upozornit na arogantní a sprosté jednání pracovníka (nebo majitele ?) CK CEKARE z Prahy. Manžel se synem s nimi jeli v pátek večer busem do Francie do Varsu lyžovat. Dojeli jen do Mnichova, tam se bus definitivně a neopravitelně rozbil, náhradní přijel za 10 hodin !!!! Do Varsu dorazili v neděli ve 4 ráno, měli dorazit v sobotu kolem poledne. Volala jsem do CK a pracovník na mě byl neuvěřitelně sprostý a arogantní, že prý se se mnou nemá co bavit ( já jsem sjednávala i platila zájezd) a že prý co bych chtěla, že tam mám manžela se 16 letým klukem, slovo klukem vyslovil tak posměšně až urážlivě, nejdřív mi zvrdil, že u Mnichova jak stáli, že prý klienti dostali zdarma jídlo i pití, nic z toho není pravda, manžel mi dnes ráno volal, tak jsem to tomu člověku řekla a o řekl, že prý můj manžel lže. Tak se na ně zítra chystám osobně. Je to hanba. Já jsem zcestovala půl světa, ale takto hnusně se mnou ještě žádná CK nejednala.

Reakce: autor:
Bohuna
vloženo:
13.02.2006 08:43:00
Fiono, to je otřesné. Doufám, že si lidi vezmou panaučení, se kterou cestovkou ne. Já mám bohužel tuhle"zkušenost" s Eximem. Přikládám adresu, kde je možné si na Cekare stěžovat, ale ono to stejně k ničemu nevede. Podle mě je u nás ještě hodně cestovek, které by měly zmizet z trhu. Michal Veber - tajemník AČCKA ASOCIACE ČESKÝCH CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ A AGENTUR Vinohradská 46 120 00 Praha 2 Tel : 221 580 256 Fax : 221 580 257

Petra P.
vloženo:
27.01.2009 18:54:15
Tak tenhle příspěvek (fiona) bych mohla skoro okopírovat a vložit. Arogantní a hulvátské jednání majitele CK, který tvrdil, že můj manžel je lhář se ani po třech letech nezměnilo. Pan Revenda si evidentně rád zařve na ženskou. Když šel věc dovyřídit manžel, pan majitel zalezl do kanceláře, ač jsem mu opakovala, ať zkusí něco takového říct manželovi osobně, kupodivu - nezkusil. A to jsme s touhle cestovkou byli na zájezdu 9 x ve dvou až třech lidech, takže by člověk řekl, že jsme jí nechali celkem slušně vydělat a máme nárok na slušné zacházení z jejich strany. Ano - ale jen dokud jsme sypali peníze, problém nastal ve chvíli, kdy jsme stornovali zájezd (storno bylo pojištěné, takže CK o nic nepřišla).

vloženo:
03.04.2012 22:44:43
U společnosti CEKARE jsme si pořídili zájezd do Francie do 3 údolí a uzavřeli smlouvu na Challet 12. Dostali jsme však Challet 10/12, tj místo 6-ti pokojů pro 2 jsme jich měli jen 5. Dva lidé prý mohou spát v obýváku na rozkládacím gauči. Kdybychom chtěli bydlet v ubikaci bez soukromí, pořídili bychom si apartmán za poloviční cenu a ne challet. Majitel CK nám řekl, že máme smůlu, že se s ním ale můžeme klidně soudit jestli chceme. Kdy už tyhle móresy zmizí z ČR? Nikdy více s Cekare.

Monika Stolarzová
vloženo:
19.05.2015 12:48:30
Otřesné tohle, jak to může někdo dělat takové podvody.

vloženo:
21.01.2016 14:04:33
S cestovní kanceláří CEKARE jsem s manželkou jel poprvé a určitě naposledy! Zájezd byl do Francie na lyže, do střediska La Plange. Na lyže jezdíme každý rok s různými cestovkami, ale CEKARE, to byl "zážitek". Ještě se mi nestalo, abych druhý den od odjezdu z Prahy ještě netušil, kdo je vlastně naším delegátem. Později jsem se dozvěděl, že jím je pan Citavý, spolumajitel cestovky CEKARE. Představení se na začátku zájezdu asi pan Citavý nepovažuje za potřebné, nebo si myslí, že je natolik známou osobností, že to není potřeba. Po příjezdu do Francie, jsme ho za celý týden viděli pouze jednou a to den před odjezdem asi 5 min, kdy nám sdělil, v kolik hodin máme mít uklizený pokoj a být nachystáni na odjezd. Nějaké informace o středisku, co, kde, jak... apod., což si myslím, je standardní práce delegáta po příjezdu do střediska, asi p. Citavý nepovažuje za potřebné. No ale to nebylo to nejhorší. Když se podíváte na jejich stránky tak cena za dopravu (kterou mimochodem chytře nepočítají do ceny zájezdu, aby zájezd vypadal levnější) je pro Francii 2290Kč. To je řekl bych standardní cena pro cca. 40 osob v autobuse. Ale pozor, Cekare dotáhlo téměř k dokonalosti jak vydělat více, protože bez jakéhokoliv upozornění nás narvalo 82 osob do jednoho autobusu!!! Tím si CEKARE zvýšilo svůj zisk z dopravy asi tak o polovinu. Je jasné, že zavazadla 82 osob na lyžování se nemohou vejít do autobusu, a proto měl autobus velký přívěs. Když opomenu, že zavazadla po vyndání z napěchovaného přívěsu, byla slisovaná asi na polovinu, tak díky přívěsu mohl jet autobus pouze 80km/hod. a cesta tak trvala 17hod.!! A to bylo 17 hod. v autobuse, kde v první polovině byli lidé "ugrilovaní" a v zadní polovině jsme cestou málem zmrzli. Já s manželkou jsme seděli v předposlední řadě, ale na poslední řadě, která se ve slušných cestovkách obvykle při dlouhých cestách neobsazuje (málo místa, nemožnost sklopit sedačku) seděli 4 osoby a těm jsem to opravdu nezáviděl. No takto bych mohl pokračovat dál, třeba že nám původně slibovali že pojedeme lůžkovým autobusem (který mimochodem nikde oficiálně neprezentují, asi vědí proč), ale pak se přihlásili nějací známí p. Citavého, takže jsme byli bez varování odsunuti do monstra pro 83 osob, a jak nám p. Citavý po příjezdu do Francie slavnostně oznámil, že v Annecy zastavíme, abychom si mohli něco nakoupit a pak jsme projeli Annecy, pak Albertville a nic. A myslíte, že se p. Citavý uráčil alespoň něco říct na vysvětlení, třeba, že nestíháme (pak jsme dvě hodiny stepovali La Plange, než jsme se mohli ubytovat), nebo že to byla jenom sranda, no taky nic! Závěr si udělejte sami, jestli CEKARE je to správnou volbou...

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz