Diskuzní fórum o cestování - Elektra tours a invia

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Elektra tours a invia

Téma diskuse:
Elektra tours a invia
autor:

vloženo:
16.07.2016 20:22:04
elektra tours hotel Themis meach Zdravím, také dám jeden příběh s Electratours s. r.o. den před odjezdem, tedy v pátek v 13 hodin mě volali z Invie, že se hotel kde jsem měl být ubytovaný rekonstruuje. Musel jsem pokud nechci být v hotelu kde probíhají opravy během dvou hodin si vybrat ze dvou nabídek náhradní ubytování. Nesměl jsem zájezd zrušit dle sdělení pracovnice Invie. Vybral jednu do hotelu Themis Beach. Přijedu do hotelu Themis Beach. Zjistil jsem, nefunguje klimatizace a cca 20 metrů od pokoje běží 24 hodin denně hlučný nějaký stroj, asi čistička hotelu. Celý pobyt znamenal noci beze spánku, neboť při otevřených dveřích hlučela čistička nalétávali komáři, při zavřených dveřích nesnesitelné horko. Delegát Electratours s. r.o mě sdělil, že nemá celý týden čas!!! a že žeklamaci se mnou vyřídí až při odletu na letišti. Což také učinil. Hotelová údržba mě sdělila, že je klimatizace nepůjde. Poslední den pobytu tzn. V pátek 1.7.2016 klima­tizaci centrálně pustili. Tzn. Jednu noc ze sedmi jsem se vyspal. Takže,, vřele „ cestovku Electratours s. r.o doporučuji. Do Invie jsem volal. Tam mě řekli, že se mě prodejce ozve - a neozval. Psal jsem jim SMS. Dělali mrtvé brouky. Do dnešního dne tj. 4.7.2016 se mě nikdo z Invie neozval. Toto jsem absolvoval v termínu od 25.6.-2.7.2016 Milan

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz