Diskuzní fórum o cestování - FIREFLIES - cestujte chytře a levně

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> FIREFLIES - cestujte chytře a levně

Téma diskuse:
FIREFLIES - cestujte chytře a levně
autor:

vloženo:
06.08.2016 10:30:59
Dobrý den, zkusili jste už cestovní portál FIREFLIES - vše je na jednom místě, ceny levnější než Booking.com, Letuška.cz, atd.. Dovolujeme si Vás informovati o cestovním portálu FIREFLIES, který nabízí široké možnosti pro cestování. Na FIREFLIES můžete: Rezervovat hotely a pobyty Objednávat letenky Zajistit si transfery Objednat vstupenky na různé akce a programy Zajistit si půjčení automobilu A to vše za velmi výhodných podmínek při využití nadstandartního zákaznického servisu a non-stop zákaznické podpory v českém jazyce. Pro více informací můžete navštívit web FIREFLIES. V případě, že vás informace získané na webu zaujaly, kontaktujte a my Vám rádi vše vysvětlíme a objasníme při osobní schůzce. V případě zájmu o osobní schůzku nám také ve svém vzkazu zanechte svůj telefon a e-mail. Prostě levně cestujte, nebo se staňte zprostředkovatelem cestování a pobytů, nebo vydělávejte peníze... nebo prostě všechno dohromady. Přejeme hezký den Tomáš

Reakce: autor:

vloženo:
06.02.2017 23:02:56
Fireflies je jeden obrovský podvod. Kúpte si balík a budete moct cestovat len tam, kde budete môcť poziť svoje kupóny, ktoré Vám rozdelia na 2 časti a to Diamant kupóny a Holiday kupóny. Ja som strávil hladaním ponuky ( aby som mohol využiť moje vopred zakúpené kupóny za 1570 USD viac ako mesiac) na tomto portály a zabudnite na to , ze Vám tieto kupóny budú stacit. Vo vacsine pripadov si budete musieť este doplatit v hotovosti. Nezabúdajte, ze si rezervujete LEN Izbu popripade stravu. Cestovné, transfer, poistenie, delegata v cene nemate. Minulý rok som bol cez túto spoločnosť v Bulharsku s rodinou, kde som zažil najhoršiu dovolenku môjho života. Fireflies Hotline samozrejme nefungovala a keď mi po niekoľkých hodinách konečne niekto odpovedal nakoniec to dopadlo tak, že sa musím ubytovať, lebo mi prepadne rezervácia. Fireflies nezodpovedá, za žiaden poskytovaný servis, iba za VYPLATENIE PENAZI hotelu. V praxi to vyzerá tak, źe ak by ste prišli na hotel a Vaša izba by bola obsadená , po prípade by žiadna voľná izba nebola, sú povinný Vám izbu zabezbeciť napríklad v inom hotely. čiže nič čo by Vám mohla ponúknuť bežná online Bookingová stránka Vám Fireflies neponúkne. Nehovoriac o možnosti využitia Holiday kupónou. Ja osobne si myslím , že sú nepoužiteľné. Hľadám aspoň niečo, kde sa z môjho bydliska da prísť autom, čiže hoci čo na Slovensku, Maďarsku, Poľsku, podotýkam hocičo, lebo tam výber v podstate nie je a keď je, tak máte to fest preddefinované, čiže dátum pŕichodu aj odchodu, počet noci, stravu , program. Čiže ... Ja odporúčam pokiaľ by Vám to niekto ponúkal, skúste nech Vám nájde Vašu vysnívanú dovolenku a spočítajte si , čo Vás to bude stáť a čo spravíte so zvyšnými kupónmi. Výhovorky tipu ešte nieje sezóna, alebo podobne neakceptujte - sú to len bludy. Možno sa nejaké schopné ponuky nájdu ALE POZOR!!! Ja pri mojej osobne skúsenosti pokiaľ by som nevedel Anglicky a Nemecky a nevybavil by som si všetko sám, ostal by som s deťmi asi na ulici. Celú komunikáciu mám aj písomne, keďže som s nimi komunikoval už len písomne, viem ju dať k dispozícii. Podobnú skúsenosť mal aj môj kamarát, lenže on mal tú smolu, že nerozprával anglicky a musel akceptovať to, čo mu na mieste dali. Takže iná izba, žiadny servis. Nikdy viac a snažim sa zbaviť mojich holiday kupónov. Pokiaľ by niekto z tých vášnivých business manov z fireflies chceli moju prax vyvratiť a presvedčiť ma o úžastnosti využitia Holiday kupónov, mám 30 ks na predaj budem len vďačný a hlavne veľmi rád, źe im budem môcť pomôcť.

vloženo:
07.04.2017 23:48:08
"Fireflies" je to podvod.. je to pyramída, vymývanie mozgov pre získavanie nových členov do systému formov MLM marketingu. Ish hlavný produkt nie je ani tak cestovanie, ale sú to nový členovia ktorý sú v systéme na nižšiom levely. Cestovať samozrejme môžete aj zdarma,ale musíte tam nahovoriť ďalších čo si kúpia vochery,kupóny. Nejedná sa o skutočnú cestovku ale len o Webovú kancelariu.Za tým nie je žiadna švajčiarska spoločnosť. Ale len skupina maďarských špekulantov v schrankovej firme. Je to vlastne šikovne obchadzanie zákonov. Vymývanie mozgov. Prezentácie su oblbovanie. Aj tak si nájdete lepšie ponuky na nete ako oni prezentujú..

vloženo:
10.04.2017 13:55:15
To by mě zajímalo, jak jste na to přišel, že je za tím skupina maďarských spekulantů, když projekt Fireflies vlastní firma Swiss Halley se sídlem ve Pfaffikone ve Švýcarsku, majitelem je pan Ulrich Marki. Než začnete něco vypouštět do světa, tak si to nejdříve pořádně ověřte.A na MLM marketingu není nic špatného, funguje tak spousta společností.

vloženo:
10.04.2017 14:06:20
Fireflies je součástí ETOA ( pro neznalce je to Evropská turistická asociace), spolupracují s ní takové společnosti jako je Booking, Tripadvisor, Hertz a spousta dalších. Myslíte, že by do toho šly s partou spekulantů ? :)

vloženo:
11.04.2017 16:15:58
My s rodinou již 2 roky tento on-line portál využíváme. Navštívili jsme s ním již 13 zemí, většinu po Evropě, ale letěli jsme i do Thajska a na Kubu.A vše vždy bylo a je v pořádku. Během 2 let přibylo služeb i nabídek natolik, že již nepotřebujeme vyhledávat jinde, máme vše pod jednou střechou, včetně půjčoven aut a cestovního pojištění. Líbí se nám, že celá rodina šetříme a nenecháváme marže cestovkám.Když vyšlu své kamarády a přátelé přes tento portál, dostanu zajímavou odměnu, kterou mi nikdy žádná jiná cestovní kancelář neposkytla. Kamarádi jsou spokojeni s cenou i kvalitou a naše rodinná peněženka taktéž.

vloženo:
11.04.2017 16:24:50
Výhoda on-line portálu FireFlies společnosti Swiss Halley je , že cestovatelé nemusí znát cizí jazyk.24 hodin po 7 dnů v týdnu je tzv. Hot line po telefonu ve 14 jazycích a mezi nimi je i čeština. Supr přidaná hodnota.

vloženo:
11.04.2017 18:00:58
Pročítám tady příspěvky a mám pocit, že negativní reakce s hledáním vhodné destinace je spojená s neznalostí využívání portálu . Pokud by totiž uživatel, který nabízí k prodeji kupóny, věděl, co má k dispozici a jak to využít ke svému prospěchu, v žádném případě by je nenabízel . Stačí, když se posadí k počítači s někým, kdo se na portálu dobře orientuje a jeho názor se obratem změní o 180 stupňů . A co se týče příspěvku, kde je vše nazýváno pyramidou, lidé spekulanty atd., tak by mě opravdu zajímalo, jakého vzdělání tato osoba dosáhla . Mluvit o něčem, čemu nerozumím, to je zvyk spousty lidí . Ovšem pokud se rozhodne kohokoliv napadat, musí si být vědom právních důsledků . A je naivní myslet si, že se lze schovat v anonymní diskusi . V případě soudních sporů by totiž provozovatel portálu na vyžádání soudu potřebné údaje poskytl .Doporučuji tedy doplnit vzdělání a dát si pozor, zda se nedopouštím jednání v rozporu se zákonem . Přeji prima den všem diskutujícím .

vloženo:
15.05.2017 23:46:03
No, pokiaľ sú tie kupóny také super, už tretí mesiac čakám na ponuku na tomto portály a už rok sa ich snažim využiť, alebo predať na Slovensku. Rozprával som sa už s X ľuďmi, ktorí sa o niečo podobné snažia, s ľuďmi z IT sektoru, v ktorom pracujem náhodou aj ja, dokonca ani môj " Zlatý líder " mi za Holiday kupóny, zatiaľ nevedel ponúknuť nič vtedy a tam kde by som chcel a pritom moje požiadavky boli skoro minimálne, hlavne som ich chcel využiť čo najviac s čo najmenším doplatkom v hotovosti, keďže mám tie kupóny zaplatené a neboli lacné. Prečo by som ešte mal platiť niekoľko 100 eur navyše, ale asi premýšlam , vďaka môjmu vysokoskolskému IT vzdelaniu veľmi racionálne.A čo sa týka toho 24 hodinovému servisu, len pre zaujímavosť skúsim nájsť komunikáciu tohto nadštandardne geniálneho supportu.V skratke: Táto spoločnosť zodpovedá IBA za to, že bude izba rezervovaná a dostupná. Pokiaľ to tak nebude IBA v tomto prípade bude zjednávať nápravu. Neviem či to bola náhoda, ale z mojej skupiny do ktorej som vstúpil mali ďalšie 2 RODINY , zdôrazňujem rodiny , keďže aj ja som využil túto službu s deťmi, zhodou okolností tú istú skúsenosť. Ja osobne , keby som nerozprával cudzími jazykmi by som sa musel ubytovať v špinavej izbe s nedopitými pohármi od alkoholu , ďalšie detaily by ste ani nechceli vedieť, mám zopár zaujímavých fotiek, nehovoriac o skutočnosti, že jediné čo fungovalo ako kontakt s Fireflies bol Skype, takže pokiaľ nemáte dáta v cudzej krajine v mobile, máte smolu a jediná odpoveď bola : Budeme to riešiť s dodávateľom. Samozrejme mám celú komunikáciu na maily, lebo cez skype som už počúvať výhovorky ďalej nedokázal. Samozrejme sme sa nakoniec dostali, ani nie že by sme chceli , ale ... Ubytovať sme sa mali o 14:00 , o 21:00 sme ešte sedeli s DEŤMI v aute a čakali na riešenie. Samozrejme sa 24 hodinový support ozval a oznámil nám. Pokiaľ sa neubytujete prepadne Vám rezervácia bez náhrady. Toľko ku 24 hodinovému servisu, nehovoriac o tom , že sme sa museli uspokojiť s jednou izbou pre 4 och ľudí namiesto jedného Štúdia s dvoma spojenými izbami. Ja tu píšem iba a výlučne iba o mojich skúsenostiach. Chcem aby ľudia poznali aj druhú stranu mince, nie len reklamu predajcov balíčkov. Názor nech si každý vytvorí sám.Skúsim esťe pohľadať tu komunikáciu s Hotline a zavesím ju sem . Určite to bude pre Vás všetkých veľmi zaujímavé čítanie.

Monika Krčmářová
vloženo:
16.05.2017 08:34:53
Jen tu pročítám Vaše reakce a mohu pouze přidat naše zkušenosti s cestováním přes Fireflies. S fireflies portálem cestujeme nejen naše rodina, ale postupně se přidali i další a další kamarádi a jejich rodiny. Někdy cestujeme společně, někdy každá rodina solo... Procestovali jsme již několis států a destinací.(Egypt, Anglie, Španělsko, Řecko, Thajsko, Malajsie, Cambodža, Vietnam, Maďarsko, Italie, Francie,Rakousko, Slovensko,...) Rezervace jsme dělali i v půběhu našeho cestování, kdy jsme měli voucher k rezervaci uložen pouze v mobilu. Vše fungovalo naprosto spolehlivě a neměli jsme NIKDE sebemenší zádrhel a problém a to i v tak divokých zemích jako je Cambodža, Vietnam,... Tak to musela být asi jedině velká náhodá, nebo nerozumím tomu, když my jsme navštívili již xy destinací bez jediného poroblému. Přes Firflies si objednáváme již i vstupenky na výlety v dané oblasti. Vše je pro nás zejména velmi pohodlné, levnější, než když by člověk zakoupil přímo na místě a ještě nečekáme nikde žádné fronty. Tento měsíc se nám zobrazili blezkové nabídky na kupony, bohužel, kdo zaváhal byly rychle pryč. Jelikož je portál živý, je potřeba tyto nabídky sledovat a popř. ihned rezervovat. Napadá mě jediné, jakou energii člověk dává, taková se mu vrací.

Lucie Benešová
vloženo:
17.05.2017 11:43:05
Portál FireFlies využívám od léta 2016, kdy jsem ho ze začátku brala jako cestovatel, který si nabyl kredit na dovolenou. Řekla jsem si, že si začnu užívat více života a nebudu pořád jenom od rána do večera v práci. Mohu potvrdit z příspěvku výše, že po prozkoumání portálu bylo zpočátku složitější najít nějakou zajímavou nabídku na kupóny. Nicméně po sednutí si s mým sponzorem, který mě principielně vysvětlil nabídky, které FireFlies v té době nabízel, jsem byla spokojená. Teď v létě je to už 2 roky co s portálem cestuji za tu dobu portál zaznamenal velice mnoho změn vouchery, kupóny, polevněnky (best price obce) se kterými se dostanu na super ceny. Nemám problém tento portál doporučit dál, pokud chci… Peníze, které normálně zůstávají v cestovní kanceláři, jsou systémem dobře přerozdělovány i koncovým zákazníkům. Na svých cestách jsem využila i delegáta na telefonu vše bez problému. Jsem ráda, že mě tento projekt kamarádka ukázala. Cestování mě neskutečně dobije baterky novou energií. Pokud Vás někdo osloví s touto nabídkou hodina času Vás nezabije a vyhodnotíte to vaším rozumem :-) Přeji všem zažít tu svobodu, které cestování přináší.

Lucie Benešová
vloženo:
17.05.2017 11:49:48
*využívám od léta 2015 :-) ten čas letí,...

vloženo:
26.08.2017 22:24:57
Aj mne sa to snažila predstaviť kamarátka trochu dávnejšie, avšak i keď to znie lákavo, to bez pochýb, mne ako človeku ktorý 3x overuje až potom koná, vadilo hneď niekoľko vecí: 1. Nemám záujem nikoho ďalšieho ťahať, prehovárať, lákať aby cestoval a ja mal za neho provízie, veď tá myšlienka je chorá, zarábať na svojich známych. Ale to asi niektorým problém nerobí? 2. Vraj môžem cestovať kedy chcem a neriešiť. Ale ja si nechcem kupovať nejaké kupóny a dávať veľké čiastky vopred a potom ich postupne míňať. Cestujem = zaplatím keď viem, že pôjdem, nie do niečoho čo nemôžem potom už stornovať/vrátiť znova za financie. Človek potom aby rozmýšľal, ako tie kupóny skombinovať aby niekam išiel. 3. Že majú aj o polovicu nižšie ceny ako inde, zaujímavé. Ale tak nech si také ceny udržia a fungujú ako normálny bookovací portál, s tým, že si budú napr. vyberať ľudí, ale bez toho aby som platil veľké sumy vopred, to sa potom tie ceny ľahko dávajú dole:) Ale to by to asi nezarobilo. 4. Ak to bude fungovať, že dostanem tie super ceny a výhody, bez toho aby som priviedol čo i len jednu osobu a musel vopred zaplatiť 10ky tisíc, než viem, či vôbec niekam pôjdem..tak to beriem. Ale to asi niesom zaujímavý;)

vloženo:
17.09.2017 13:24:30
Trochu zaoponuju, nemusíte nikomu službu Fireflies nutit, nemusíte si ani kupovat žádný balíček, když by jste chtěl přez naší společnost cestovat. Pokud máte kamáradku, která s Fireflies spolupracuje, tak ona vám může dovolenou zprostředkovat. V téhle společnosti nemusíte, nikomu nabízet její produkty, můžete si služby využívat jen pro sebe. Jsme MLM společnost jako každá jiná seriózní MLM společnost. Vždyť když třeba děláte AVON, také nemusíte nikomu nabízet spolupráci.

vloženo:
18.02.2018 10:43:32
S portálem Fireflies jsem změnila cestovní návyky a navštívila víc jak 10 kontinentů. Je super cestovat svobodně a neřešit, zdali na to mám či ne. Jsem ráda, že si na mě kamarádka vzpomněla a projekt mi ukázala. Společnost se s námi dělí o marže, které bychom tak jako tak zaplatili jiným cestovním zprostředkovatelům. Není na tom nic nepochopitelného, takto funguje každý obchod. Někdo koupí, někdo vydělá. Pokud se mi zboží nelíbí, tak nekoupím. Pokud se mi líbí, ráda se podělím a doporučím přátelům. A zážitky spojené s cestováním vám nikdo nevezme. Na pěknou dovolenou si vzpomenete i po letech. Se servisem v podobě horké linky mám sama i moji přátelé jen ty nejlepší zkušenosti .

vloženo:
18.02.2018 11:21:54
10 kontinentů ještě nemáme, takže zatím 10 zemí:-)))

vloženo:
25.10.2018 15:32:53
Se společností Fireflies cestuji s druhým rokem. Poskládám si dovolenou tak, jak mi vyhovuje a za zlomek ceny, než co bych zaplatila přes cestovní kancelář, či jiné cestovní portály. Nemohu říct, že bych byla nespokojená s cest. Kancelářemi, ale nikdy se mi nestalo, že bych od cestovní kanceláře, či jiného cestovního portálu dostala něco za to, že doporučím své kamarádce nějakou finanční odměnu. Díky Fireflies jsem se naučila plánovat si svoji dovolenou sama a dopředu. Vyhovuje mi, že na jednom portále si vyberu ubytování, letenku, transfer a i různé výlety. Poněvadž neumím řeč, myslela jsem si, že musím vycestovat vždy jen s cestovní kanceláří, která se o mě postará. Díky Fireflies i bez jazykových znalostí jsem procestovala 15 zemí, delegáta mám k dispozici 24 hodin a věřte, že jsem ho párkrát k mé spokojenosti využila. Své dovolené mám ponížené o marže. Je veliká škoda, že díky neznalosti a nevědomosti, jak to celé funguje lidé nevyužijí tak skvělého portálu s kterým již cestují víc jak rok moje děti a mý přátelé. Přeji všem hezký den .

vloženo:
25.10.2018 15:34:05
Se společností Fireflies cestuji s druhým rokem. Poskládám si dovolenou tak, jak mi vyhovuje a za zlomek ceny, než co bych zaplatila přes cestovní kancelář, či jiné cestovní portály. Nemohu říct, že bych byla nespokojená s cest. Kancelářemi, ale nikdy se mi nestalo, že bych od cestovní kanceláře, či jiného cestovního portálu dostala něco za to, že doporučím své kamarádce nějakou finanční odměnu. Díky Fireflies jsem se naučila plánovat si svoji dovolenou sama a dopředu. Vyhovuje mi, že na jednom portále si vyberu ubytování, letenku, transfer a i různé výlety. Poněvadž neumím řeč, myslela jsem si, že musím vycestovat vždy jen s cestovní kanceláří, která se o mě postará. Díky Fireflies i bez jazykových znalostí jsem procestovala 15 zemí, delegáta mám k dispozici 24 hodin a věřte, že jsem ho párkrát k mé spokojenosti využila. Své dovolené mám ponížené o marže. Je veliká škoda, že díky neznalosti a nevědomosti, jak to celé funguje lidé nevyužijí tak skvělého portálu s kterým již cestují víc jak rok moje děti a mý přátelé. Přeji všem hezký den .Petra

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz