Diskuzní fórum o cestování - Egypt - výlety

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Egypt - výlety

Téma diskuse:
Egypt - výlety
autor:
Emil.Boar@seznam.cz
vloženo:
12.03.2006 12:37:17
Při pobytu v egyptské Hurghadě jsem využil služeb česky mluvícího průvodce Walida, zajistil pro naši skupinu velmi levné výlety na Giftun,Safari,Kahiru,Luxor.Vřele doporučuji,kontakt +20122763836 nebo vylet@yahoo.com

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
12.03.2006 16:31:55
Dík za tip,naše ck mají předražené výlety.Za Káhiru 85USD,Luxor 80USD ....místní většinou za poloviční cenu.

anonym
vloženo:
12.03.2006 16:34:08
nepracuje Walid pro ck Azur Reisen,jestli je to on,tak je velmi ochotný.

anonym
vloženo:
13.03.2006 07:17:14
"Tabu jsem navštivil v listopadu 2005, jeli jsme "omylem" s CK Exim /bohužel jsme se vzhlídli v ceně, podotýkým, že byla jen o 1000,-- Kč nižší než s Fischerem/. Dle cest. smlouvy a našeho výběru jsme leteli do hotelu RADISSON SAS RESORT ***** (Taba), hotel nám byl popsán, jako luxusní hotel v oblasti Taba. Bohužel realita přišla až po příletu do Taby, kde nám delegátka CK Exim oznámila, že je hotel bohužel obsazen, a že ubytování budeme v hotelu nižší kategorie THREE CORNERS EL WEKALA ****, s kompenzací slevy na výlet. Bohužel výlet nám nikdo nenabídnul ani za úplnou úhradu natož, jako kompenzaci. Byli jsme rádi, že jsme si mohli výlet do Eliatu koupit u delegáta CK Fischer, který nám, i kdaž jsme nebyli jejich klienti velmi ochotně vyhověl. Někdy je opravdu lepší si nějakou stovku připlatit a letět na dovolenou s osvědčenou značkou Fischer a nějakými arabáči, jako je EXIM, je to opravdu "ksindl". Chovají se jako na nějakém trhu. Jsou dnes sice údajně největší CK v zemi, ale, kdyby se jim dařilo, tak by se neprodávali tak lacino německému TUI. Několik let jsem jezdil jen s Fischerem, poprvé a naposled jsem, tak hloupě naletěl."

Elen
vloženo:
13.03.2006 14:09:12
...a ty víš, za kolik se Exim prodává? V novinách probíhaly částky kolem půl miliardy... taky bych se chtěla tak "lacino" prodat

anonym
vloženo:
13.03.2006 20:28:23
Ať už dou do prdele tuniský kokoti.

Ediiiit
vloženo:
17.03.2006 11:06:11
Tak se muzu pridat ke spokojenym zakaznikum Walida a jeho mistni CK. Nedavno jsem se vratila z Egypta a se vsemi vylety, ktere jsem s nim podnikla jsem naprosto spokojena. Organizace bez chyby, super ceny a dokonce pro tuto CK pracuje i ceska pruvodkyne Pavla, ktera s nama na vylety jezdila a podala bezva vyklad. Kdo chce neco v Egypte videt a neplatit nesmyslne sumy u ceskych CK, kontaktujte jiz zmineneho Walida nebo prave jeho pruvodkyni Pavlu na mailu falafelo@seznam.cz a ona Vam napise vic info a s Walidem to domluvi.

anonym
vloženo:
27.03.2006 12:13:08
Také jsme byli s Exim tours v Egyptě. Už nikdy více - také nás šoupli do jiného hotelu, samozřejmě s nižší úrovní. A delegátka byla velmi neochotná.

p.NADOVA
vloženo:
29.05.2006 12:45:15
Dobry den,spoulicnymi cestovkami by som uz nikdy neabsolvovala vylety lebo tuto skusenost uz mam a dopadloto velmi zle!!!!!!!!!vylety som uhradila,ale vobec sa neuskutocnili a nikto mi peniaze nevratil!!!!!!!!!!!!!!!!vylety u CK su o nieco drahsie,ale viem ze sa uskutocnia a bude o nas postarane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vloženo:
31.03.2010 11:38:57
Ahoj v loni jsme také absolvovali výlety v Hurghadě s místní agenturu Supervýlet, pracuje tam Martina. Bylo to levněni než přes naší cestovku. Absolvovali jsme Káhiru,Giftun a čtyřkolky. Fajn průvodci a skvělý výklad. Byli jsme moc spokojeni a letos za 14 dní letíme zase. Opět chceme využít služby přes supervýlet a jet do Luxoru a zase na Giftun. Všem doporučuji. Mají i vebovky supervylet.webnode.cz Zdravím Luboš z Hradce

vloženo:
30.10.2011 09:37:23
Ahoj, my jsme se vrátili letos, byli jsem v arsa Alam v hotelu Oriental Bay. Ještě před odjezdem jsme si domluvili výlet do Luxoru se Sárou. Bylo to super. Jeli jsme sami dva se Sárou a 2 řidiči ve velkém mikrobuse, takže jsme ho měli jen pro sebe. Super soukromý výlet, žádní další turisté a mohli jsme vidět, co jsme chtěli, program se dá v pohodě upravit. Sára už má také webovky, tak se můžete podívat hurghada-vylety.webnode.cz

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz