Diskuzní fórum o cestování - Ck Airtemis travel

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Ck Airtemis travel

Téma diskuse:
Ck Airtemis travel
autor:
Eva Nováková
vloženo:
13.03.2006 07:43:41
Chtěla bych se zeptat na ck Airtemis, ktera působí přes internet, jak jste byli spokojeni s jejich službami na dovolené. Děkuji Eva

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
18.03.2006 16:09:59
ahoj Evo v lednu jsem si koupil balicek za 30 000,vse jsem zaplatil,ale nikdo se mi od te doby neozval.Zajel jsem do Prahy za panem reditelem,vratil mi penize....... zavolej na 777 213 570 Roman

Radek Č.B.
vloženo:
19.03.2006 17:55:38
Prosím o popsání jak pan ředitel reagoval na Vaši návštěvu. Zaplatil jsem si také zájezd a všechny doklady mi byly doručeny.Děkuji předem za odpověď.

Eva
vloženo:
14.05.2007 16:43:24
Dobrý den, rok uplynul a tato cestovní kancelář nabízí opět super výhodné zájezdy, chci se zeptat objednal jste si někdo? Vypadá to fakt lákavě, ale loni to nedopadlo a mám strach, jestli to zase není jen nějaký blud. Sice mi peníze vrátili, ale když už se člověk těší, tak je to velké zklamání.

Věra Tichá
vloženo:
04.06.2007 14:34:56
Objednala jsem si rekreaci s CK Airtemis do Dubrovníku. Cena je přinejmenším podezřelá, ale ujišťují mě, že to je v pořádku. Mám zájezd zrušit? Napište mi prosím proč se vloni Váš zájezd neuskutečnil. Děkuji Věra T.

eva
vloženo:
06.06.2007 12:42:04
Loni to sice nevyšlo, ale mě letos znovu jejich nabídka zlákala a také jsem si objednala zájezd do Dubrovníku, kdy jedete a do kterého hotelu? Doufám, že letos to vyjde, nevím co byl vloni vlastně za problém, prý se jim zhroutil počítač. systém. Tak snad to vyjde.

Věra
vloženo:
06.06.2007 12:57:13
Mám objednaný hotel Adriatic od 21.7.

anonym
vloženo:
07.06.2007 13:50:35
My také, tak se tam snad potkáme, kdyby byly nějaké problémy, napiště mi prosím na kuchynesro@kuchynesro.cz. Děkuji Eva Drbohlavová

Eva
vloženo:
11.06.2007 09:19:57
Tak už je to tady, cestovka zájezdy ruší a bude prý vracet peníze, doprčic vždycky když už začínám věřit, že pojedem, tak bum a mám po dovolené a radosti.

Majka
vloženo:
11.06.2007 19:12:11
takze v patek me poslala pani predbeznou smlouvu emailem, dnes jsem hned rano zaplatila a o hodinu pozdeji jsem se dozvedela, ze se vsechno rusi. Pokousela jsem se nekoho zastihnout, bohuzel je bud obsazeno nebo jen schranka. Takze ted jen doufam, ze se mi alespon ty penize vrati, kdyz uz dovolena nebude. Mely jsme naplanovany Dubrovnik od 7.7. Majka

jana dynterová
vloženo:
12.06.2007 13:58:01
mš se stalo to samé, v pátek mi přešla smlouva, zaplatila jsem to a v pondělí přišla zpráva, že se zájezd ruší. To přece již v pátek musela paní vědě, a v pondělí jisž nebyla v práci.Vy myslíte, že se peníze vrátí, já to tak nevidím, já myslím, že spíše ne. jana

Marie
vloženo:
12.06.2007 14:46:15
To je tedy náhoda, já postupovala úplně jako vy. Též po úhradě se mi po půl hodině objevilo zrušení zájezdu. Nyní jen trnu, jak to bude s úhradou zpět,o dětech co brečí,že nepoletí letadlem ,nemluvě .Moc by mě zajímalo, zda vůbec někdy tato cestovka nějaký zájezd uskutečnila. Žádná možnost kontaktu na ně asi neexistuje,nebo jste se něco dozvěděla?

jana
vloženo:
12.06.2007 15:17:42
nikdo nebere telefony, mobil je nedostupný když budete někdo vědět více pište scalea@seznam.cz jana

Věra
vloženo:
12.06.2007 15:26:28
Zdravím Vás všechny, kteří jste postižení jako já a můj vnuk. Dne 10.5.2007 jsem si objednala Madeiru. 14.5. jsem uhradila zálohu a 3.6.2007 doplatek. Obdržela jsem od nich podepsanou smlouvu. Na zálohu reagovali okamžitě, že úhrada došla, na doplatek se neozvali. Volala jsem tam, paní řekla, že ona to nezjistí, ale že budu informována. Součásti smlouvy byla i pojistka. Nevím, zda mám sepsat žádost sama nebo snad budou reagovat oni a vracet peníze. Možná, že za naše peníze se rekreuji již sami. Věra

jana
vloženo:
12.06.2007 15:37:04
já nevím co mám dělat, také jsme chtěli s vnoučaty na Madeiru, moc jsme se těšili, zaplatili jsme za 4 rodiny 45 000,.- nyní nikdo nezvedá telefon. jana

Hanka
vloženo:
12.06.2007 16:37:49
Také já jsem dopadla stejně, mám cestovní smlouvu a jsem chudší o 16 000,- Kč. Možná by bylo vhodné pokud je někdo přímo z Prahy zajít na jejich adresu Václavské nám. 17 a zjistit jestli kancelář funguje a jestli tam opravdu někdy byla ? Nabídla jsem tuto událost také televizi nova jako varování pro ostatní.

Eva
vloženo:
12.06.2007 17:14:00
Já pracuji v Praze a v pátek se chystám navštívit jejich kancelář na Václ. nám., již minule jsem se nachytala, ale to jsem se alespoň telefonicky s panem Kocourkem domluvila na vrácení peněz, sice jsem to musela několikrát urgovat, nakonec mi osobně volal z banky, že peníze posílá. Naštěstí mám zaplacenou jen zálohu 1.590Kč, Ty jejich nabídky jsou tak fantastické, že jsem to chtěla ještě jednou zkusit a opravdu jsem myslela, že už to tentokrát vyjde, také jsme moc zklamaní, ale alespoň nám v tom nelítají žádné větší peníze. V pátek napíšu jak jsem dopadla, ale spíš myslím, že tam nikdo nebude.

jana
vloženo:
12.06.2007 19:16:39
známá paní se tam byla podívat a je to byt v 6 patře s koulí u dveří, anitam nemusíte choti nikdo tam není. Jana

jana
vloženo:
12.06.2007 19:17:51
nikdo tam nebude, je to byt v 6 patře s koulí u dveří. Jana

bohdana
vloženo:
12.06.2007 19:20:40
v mém případě je to paní důchodkyně s důchodem 6 500,-. která chtěla vzít svoji vnučku na dovolenou, šetřila na to 5 let. Je to sprosté, jestli peníze nevrátí. pište vše co víte. Bohdana

anonym
vloženo:
12.06.2007 21:56:28
a jak víte, že budou vracet peníze. věříte tomu? Jana

veronika
vloženo:
12.06.2007 22:00:03
nevěřím tomu, proč by je nejdříve vybrali, aby je pak vraceli? to nemá žádný smysl. vždyť žádný zájezd neproběhl, nic neutratili tak snad nemohli zkrachovat, nerozumím tomu. veronika

Hanka
vloženo:
12.06.2007 22:12:51
zítra se pokusím kontaktovat pojišťovnu Generali u které jsou pojištěni proti úpadku.podám zprávu

Jana
vloženo:
13.06.2007 07:21:06
cestovka je sice pojištěná proti úpadku, ale dokud ten úpadek nevyhlásí pojišťovna nemůže plnit. Jana

tereza
vloženo:
13.06.2007 07:31:18
v pojistce je napsáno, že se plní i tehdy, pokud se zájezd neuskuteční - ale bohužel pokud cestovka nevyhlásí úpadek nikdo nic nedostane. tereza

david
vloženo:
13.06.2007 08:22:05
Myslím opravdu, že by měli všichni lidé vědět, že když je cestovka pojištěná proti úpadku a zájezd se neuskuteční, že je to velký problém pokud cestovka neoznámí ú p a d e k jinak je pojistka úplně k ničemu.

Věra
vloženo:
14.06.2007 08:22:43
Vážená paní Hanko, také já jsem stejně jako vy chudší o 19920,- Kč. Jsem mimopražská, takže nemám vůbec žádnou možnost kontaktu. Stejně by mi byl "prd" platný, jak čtu z odstatních příspěvků. Jsem důchodkyně. Celý život jsem pracovala poctivě, nikdy by mě nenapadlo, že je možné aby takoví podvodníci mezi námi mohli existovat. Vybrali peníze a sami se asi rekreují na Seyschelech. Píšete, že jste to oznámila televizi NOVA. Přijali a odvysílali zprávu ? Je třeba,abychom to dali do nějakého pořadu, kdy by se o tom dovědělo více lidí. A co policie, přece to je podvod, když se tak dobře presentovali v rubrice "Kdo jsme".Mám to vytištěné jako vzpomíku. Když zkrachovali, tak ať vyhlásí úpadek a ne se jen si založí účet v bance a přes internet nabízejí asi fiktivní zájezdy a nechají si posílat od důvěřivých lidí peníze. Pak se po anglicku vytratí. To je přece podvod. A o podvodech by policie měla byt uvědomena a hlavně měla by to šetřit. A hlavně rychle než jim i oni zmizí na Seyschelech. Chtělo by to někoho, kdo se vyzná i v právu, protože ty smlouvy jsem jednoznačně pro ně. Obyčejný člověk nemá šanci. Pokud byste něco věděla, dejte prosím na inter. zprávu. Pročítám diskusní forum.

Hanka
vloženo:
14.06.2007 22:56:41
Milá paní Věro, informovala jsem se na evropské cestovní pojišťovně jak postupovat a bylo mi sděleno, že jsou s majitelem airtemisu ve spojení, a že jim slíbil že od 18.6.2007 začne peníze vracet. Plnění s pojistné smlouvy u pojišťovny Generali nelze uplatnit dříve dokud airtemis nevyhlásí úpadek, to zatím neudělali.Oznámení o úpadku by se prý objevilo na internetu.zatím nám nezbývá zřejmě nic jiného než doufat že nám peníze opravdu vrátí.myslím , že pokud se tak nestane dokonce června měli bychom se spojit a podat hromadné oznámení na policii , bude dobře když zůstane přes internet v kontaktu.

Eva
vloženo:
18.06.2007 19:43:19
Milá Hanko a spol. také jsem kontaktovala pojišťovnu Generali, pokud cestovka nevyhlásí úpadek,krytí z jejich strany nepřichází v úvahu, majitel cestovky mi také slíbil vráceni mé zálohy, neučiní-li do konce června, připojuji se k tomu podat hromadnou žalobu.

Věra
vloženo:
18.06.2007 20:46:12
Vážení všichni, kteří jste poškozeni CK Airtemis, také já se chci připoji k případné hromadné žalobě, pokud peníze od nich nedostanu. Věra

Marie
vloženo:
19.06.2007 12:35:31
Prosím,sdělte mi, kde a jak jste se spojili s panem ředitelem Kocourkem, že vám slíbil navrácení peněz.Na telefony a mejly totiž nikdo z cestovky již nereaguje. Ráda se připojím k vaší akci ve snaze o navrácení peněz.

Jana
vloženo:
19.06.2007 13:05:14
Napálení umělci zuří. Přišli o práci v zahraničí a zájezd jako odměnu -------------------------------------------------------------------------------- 18. června 2007 18:35 Léto nalinkované podle dokonalého scénáře - zpívat za honorář rekreantům u moře, mít s sebou zdarma rodinné příslušníky, bydlet v luxusním hotelu a navrch dostat ještě zájezd v hodnotě dvě stě tisíc. Tak měla vypadat dovolená nejméně dvaceti našich umělců, kteří přijali nabídku cestovní kanceláře Airtemis Travel s.r.o. Všichni do jednoho se ovšem právě dozvěděli, že se job snů nekoná. Yvetta Blanarovičová, Věra Martinová, Jan Rosák, Světlana Nálepková, Luděk a Adriana Sobotovi, Petr Jablonský, nebo Maxim Turbulenc, to je jen stručný výčet umělců, kteří počítali s příjemnou prací v oblíbených destinacích. Teď se ovšem někteří mailem, jiní zprostředkovaně, dozvěděli, že cestovní kancelář Airtemis zájezdy ruší. "Mému manažerovi byl poslán mail, ale mně osobně se dodnes nikdo neozval, nic nevysvětlil, natož aby se omluvil. Vzhledem k tomu, že se v mailu cestovka zmiňuje o konkurzu a likvidaci, mám dojem, že tím naznačuje, že si na ní nikdo nic nevezme. Jak jsem tak ale mluvila se svými kolegy, nechceme to nechat jen tak. Vždyť jsme už teď odvedli část práce tím, že jsme natočili upoutávky na web jako propagaci cestovky. Nehledě na to, že jsme přišli o vystoupení, která jsme odmítali vzhledem k závazku k c.k. Airtemis. A to nemluvím o podvedených klientech, kteří si zájezd zaplatili možná i na základě důvěry k nám. To je to, co mě na celé záležitosti štve nejvíc," říká Věra Martinová, která měla strávit deset dní v Dubrovníku a na Krétě. Nálepková: Vypadá to na tunel Světlana Nálepková žádnou informaci mailem nedostala. Odmítnutou práci kvůli pobytu na Krétě a na Kanárských ostrovech jí už stejně nikdo nevrátí. A dovolenou v hodnotě dvě stě tisíc za natočený spot, který běžel na stránkách cestovky tři měsíce, také ne. Nejvíc ji ale zlobí, že si lidé mohou myslet, že hvězdy dostaly samy peníze a pojedou teď někam na dovolenou a že naletěla. "Vypadá to na tunel," míní. Ani Sobotovi nebyli informováni o zrušení jejich čtrnáctidenního pracovního pobytu na Madeiře a desetidenního na Kanárských ostrovech. Adrianu Sobotovou nejvíc mrzí, že zástupkyně cestovky, která s ní osobně spolupráci domlouvala, nedokázala vzít telefon a vysvětlit, co se stalo. "Paní Helíková byla velmi milá, nemůžu to pochopit. Volala jsem jí na mobil, ale ohlásil se pan Kocourek, jednatel cestovky. Helíková je prý na dovolené a to číslo bylo na služební mobil. Nicméně tvrdil, že je to teprve týden stará záležitost a že musí prostudovat smlouvy. V naší smlouvě stojí, že naše jména se nesmějí znevažovat a když se akce zruší, bude nám vyplacena cena zájezdu. Rozloučili jsme se s tím, že chci podat co nejdřív zprávu, jak se k tomu postaví a co a jak bude dál. Tvrdil, že mi zavolat může, ale nic pozitivního mi stejně asi neřekne. Mně by snad stačila už i omluva, nebo nějaká dohoda," říká manželka Luďka Soboty. Cestovka přecenila svoje síly, říká Novotný Petr Novotný se právě vrátil z Kréty a těšil se na pobyt na Madeiře a na Kanárských ostrovech. Sám totiž s cestovní kanceláří uzavřel smlouvu a za svoji agenturu 5P dodal další umělce, například Blanarovičovou, Rosáka, nebo trio Maxim Turbulenc. O celé záležitosti se ještě nestihl dopodrobna informovat, domnívá se však, že cestovka přecenila svoje síly a vrhla se do podniku, o který zase nebyl takový zájem. "Nepovažoval jsem to za nic neobvyklého ani podezřelého, je to standardní postup. Sám pořádám podobné zájezdy už deset let a také na ně jezdím. Rozdíl byl v tomto případě jen v tom, že ubytování bylo o hvězdičku, all inclusive a honorář zajímavější. Já zvu umělce zdarma s tím, že jim zajistím ubytování pro ně i jejich partnery, ale rozhodně to nejsou pětihvězdičkové hotely. Teď jsem ale obdržel velmi jednoduchý mail, že takové pomluvy o agentuře, co se rozšířily, nemohou ustát a ruší všechny zájezdy, protože za těchto podmínek nedokáží fungovat. Pomluvy o nich údajně šíří jiná cestovka. Pokusil jsem se s nimi samozřejmě spojit a komunikovat, ale nereagují, jak to tak bývá zvykem," líčí Novotný. A jaké kroky hodlá podniknout? "Nevznikla mi žádná finanční škoda, ale poškození budou mít určitě problém. Smlouvy jsem měl i s cestovkou a musím se rozmyslet, co budu dělat. Na začátek bych doporučoval, aby se se mnou její zástupci spojili." iDNES.cz měl na spojení se s jednatelem cestovní kanceláře Airtemis Travel s.r.o. Václavem Kocourkem větší štěstí. K celé situaci se vyjádřil následovně: "Mám pro to jednoduché vysvětlení - od smlouvy odstoupil náš německý partner. Situaci řešíme, vracíme peníze našim klientům. Co bude dál s cestovní kanceláří, je ve stádiu rozhodování. Vyhlášení konkurzu pro mě znamená nějaké právní kroky. Zatím se s finančním odškodňováním vypořádáváme z vlastních zdrojů. A pokud jde o celebrity, nevím zatím, jak jsou postavené jednotlivé smlouvy a jaké jsou smluvní podmínky. Některé celebrity oslovovala agentura Petra Novotného, který s nimi uzavřel vlastní smlouvy, já mám asi šest smluv, které budu procházet." Mail rozeslaný zástupcem cestovky: Vážení partneři a zákazníci, naše cestovní kancelář připravila ve spolupráci s našimi německými partnery speciální promotion akce s vhodnými cenami na zájezdy. Bohužel se objevily pomluvy o naší neserióznosti a o tom, že nemáme naše zájezdy řádně zajištěny. Na základě těchto pomluv klienti hromadně chtějí zrušit své objednávky a vrátit peníze. Protože je tato situace pro nás déle neudržitelná, tak jsme se rozhodli vyjít těmto žádostem vstříc a všechny zájezdy zrušit a vrátit peníze. Pro naši CK to nejspíš bude mít za následek vstup do likvidace a případně konkurz. Václav Kocourek jednatel spolecnosti Airtemis Travel s.r.o.

Alexandra
vloženo:
19.06.2007 15:01:49
Mám cestovní agenturu a zájezd do Dubrovníku jsem prodala 4 klientům a sama jsem si ho také zakoupila. Pokud p. Kocourek nevrátí peníze jak slíbil, rozhodně bych se přidala k trestnímu oznámení.

Věra
vloženo:
20.06.2007 09:55:27
Já jsem dne 16.6.2007 obdržela e-mail od ckairtemistrave@centrum.cz - příloha "Vážení klienti". Tam byl uveden požadavek na sdělení č.ú. z kterého byla má platba provedena, jméno majitele účtu a datum platby. Zároveň i telefonický kontakt. Nejdříve se mi ozýval jen záznamník,ale 19.6. odpoledne se mi podařilo navázat s p. Kocourkem tel.spojení. Slíbil, že začne posílat nějaké peníze, snad ze začátku jen polovinu uhrazené částky.

hadry
vloženo:
23.06.2007 22:18:40
I mně pan Kocourek telefonicky přislíbil vrácení snad 50% částky hned.Proběhla oboustranná mejlová komunikace. Dala jsem čas do 28.6., pak trestní oznámení. Zmiňujete se, že měl začít vracet od 18.6., vrátil už někomu něco, jedná s ním někdo, prostě cokoliv.... hlavně pozitivního.

Věra
vloženo:
24.06.2007 07:39:41
Reakce na HADRY. Mně pan Kocourek vrátil 1/2 uhrazené částky dne 20.6.2007.Kdy vrátí druhou polovinu nesdělil. Žáden e-mail od něj nedošel. Také jsem dostala zprávu od paní, která má cestovku a měla od Airtemisu zakoupené nějaké zájezdy, prý také polovinu uhradil. Na zbytem asi bude třeba podat trest.oznámení.

Jana
vloženo:
24.06.2007 10:00:50
Dobrý den, také mi přišla polovina zaplacené částky, jak to bude s doplatkem to nevím. Pokud se nic dít nebude, musíme se domluvit, co dál. Snad to dobře dopadne.

Hadry
vloženo:
07.07.2007 01:51:42
Je vůbec někdo, komu pan Kocourek nezaplatil alespoň polovinu částky? Tvrdí mi, že 90% zaplatil a dál se musí čekat. Já s kamarádkou jsem nedostala nic! Prý jedná o odkupu části podílu CK a dle toho se bude něco dít dál. Podnikli jste někdo nějaké kroky?

jana
vloženo:
09.07.2007 12:25:05
Vám nezaplatil ani tu polovinu? Tak to je divné, myslela jsem, že půlku vrátil všem. říkal, že po svátkách začne vracet druhou polovinu částky - dostal jste ji už někdo?

Hadry
vloženo:
11.07.2007 11:30:36
Takže stále do dnešního dne nic - ani půlka!!! Jak jste na tom ostatní?

anonym
vloženo:
11.07.2007 13:57:13
přišly vám zpět peníze?

Věra
vloženo:
11.07.2007 16:48:43
Já jsem 20.6.2007 dostala polovinu. Co bude následovat a kdy obdržím zbytek nevím. Věra

Hadry
vloženo:
25.07.2007 00:11:27
Na dotaz o vrácení peněz p. Kocourek reagoval 11.7. tímto mejlem : Dobrý den, máte pravdu můj záměr byl vrátit v první vlně 50% všem klientům. Bohužel se musím omluvit přecenil jsem možnosti. Po dohodě s novým partnerem a stvrzení dohody u notáře zašleme doplatek, případně celou částku najednou. Žádám Vás tímto pokud mohu o male strpení cca 14. dnů. Děkuji Kocourek. Takže cca 14 dnů uplynulo.... Máte někdo podobné či jiné info?

Jana
vloženo:
26.07.2007 13:58:52
Dobrý den, já jsem žádný takový mail neobdržela, naposledy, co jsem mluvila s p. Kocourkem, tak říkal, že podepíše smlouvu s novým partnerem, který převezme závazky a uhradí doplatky a to někdy v polovině července. Dnes zkouším volat na tel. 723 101 406 a je vypnutý. Tak nevím, už mě to přestává bavit. Vy ostatní také nemáte žádné nové zprávy?

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz