Diskuzní fórum o cestování - Kam jet na dovolenou

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Kam jet na dovolenou

Téma diskuse:
Kam jet na dovolenou
autor:
Marcela S
vloženo:
07.10.2016 09:11:50
Poraďte prosím nějaký pobyt se cvičením.Potřebuju si do konce roku vybrat dovolenou, tak jsem si řekla, že někam vyrazím. Sedím celý dny v kanceláři, tak si chci pořádně zacvičit. Máte něco vyzkoušeného?Děkuji

Reakce: autor:
Nina kal
vloženo:
10.10.2016 17:52:53
Ahoj,co chceš cvičit? Nebo je to jedno? Je hodně takových pobytů, tak je těžký konkrétně poradit kam jet. My jezdíme s kamarádkou s CK Capro. Máme vždycky dámskou jízdu. a tam si teda dáme do těla. Cvíčí se tam fakt hodně,mají bezva programy, tak jestli se chceš zapotit tak určitě doporučuji toto.

Marcela S
vloženo:
13.10.2016 21:32:04
Děkuji za typ. Myslím že jsem na tohle koukala, mám u nich vybráno několik variant.Takhle vypadají ty programy opravdu dobře, to se tam vážně tolik cvičí?Abych to vůbec stíhala. Mně se tam hodně líbí ty pobyty v Harrachově. A jak jsem koukala, tak mají pobyty, že můžeš vzít děti? Byl by to pěkný dárek pro sestru, že by vyrazila a nemusela by řešit hlídání.

Robin Hudecek
vloženo:
28.12.2016 11:25:09
Pokud jedete bez dětí a chcete být aktivní, tak mrkněte třeba sem: ww.etravel.cz/novinky/282-dovolena-bez-deti . každopádně je to hrozně individuální, jestli stačí jen nějaký resort s fitness centrem, nebo něco na kola, brusle, exotika, ČR, no ještěže aspoň výběr je :)

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz