Diskuzní fórum o cestování - Parťák na cesty

banner

Helukabel

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Parťák na cesty

Téma diskuse:
Parťák na cesty
autor:
Karel Presl
vloženo:
25.04.2017 13:25:09
Ahoj všichni, nedávno jsem tu napsal abych si tu někoho našel.. A zatím žádná odezva -_- Narazil jsem na stránku da­metrip.cz a je vážně super! Odezva na e-mail do pár dnů. A už mám domluvený trip :) Vím v jaké jste pozici tak snad vám to aspoň trochu usnadním :)

Reakce: autor:
Alena Priiskova
vloženo:
09.11.2017 15:51:39
Až budete příště hledat parťáky na cesty, tak doporučuji si stáhnout aplikaci do telefonu Mevyo, tam se můžete k někomu připojit, nebo vytvořit vlastní aktivitu a čekat zda se někdo připojí

Ivan Strmý
vloženo:
11.11.2017 14:50:39
Díval jsem se na to a vypadá to hodně dobře, jak to přesně funguje? Platí se to?

Honza Koulek
vloženo:
12.11.2017 15:48:13
Ne ne, stáhněte si to v googleplay, je zdarma, a vždy když někdo přidá novou aktivitu, telefon Vás na to upozorní

Ivo Jonak
vloženo:
13.11.2017 14:59:06
Já ji využívám už dlouho, hlavně o prázdninách jsem díky ní byla několikrát hrát volejbal, a také na deskových hrách :-)

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

HBT

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz