Diskuzní fórum o cestování - Okružní plavby loděmi Costa

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Okružní plavby loděmi Costa

Téma diskuse:
Okružní plavby loděmi Costa
autor:
Janniet
vloženo:
30.03.2006 13:01:51
Dobrý den, prosím o informace k plavbám společosti Costa cruise. Mám katalog této společnosti a dozvěděla jsem se z něj spoustu informací, ale nikde nemohu najít informace o cenách za nápoje, služby a výlety. Pokud jste již někdo s touto společností cestoval, napiště mi prosím vaše zkušenosti. Plánujeme cestu lodí jako svatební cestu a neradi bychom byli něčím nemile překvapeni. Děkuji Janniet

Reakce: autor:
Dobias
vloženo:
05.04.2006 17:26:46
Dobry den, nase cestovni agentura nabizi okruzni plavby po Stredozemnim mori s plavebni spolecnosti COSTA. Co se tyce napoju, ty nejsou zahrnuty v cene a lze je zakoupit bud primo na lodi nebo predplatit primo pri rezervaci v CR. Cena predpacenek na napoje zacina od 10 Euro. Pokud planujete svatebni cestu - tato spolecnost nabizi vyrazne slevy pro novomanzele. Pokud by jste mela rad bych Vam pomohl vybrat plavbu z katalogu a vysvetlit Vam vse potrebne, co se tyce plaveb. Nektere z aktualnich plaveb muzete take najit na strankach nasi cestovni agentury www.svetnadosah.cz - kontaktujte nas kdykoliv na tel c 222 210 911

Reakce: autor:

vloženo:
24.03.2009 07:29:36
pivo 5eu expreso 1.5eu, karafa vina 10eu ke vsem cenam se pripocitava 15 procent plu 5eu denne za sluzby.Vylet jsou dost drahe napr. na Reunionu na sopku 100eu ,pjciteli si v pristavu auto tak 80 na den

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz