Diskuzní fórum o cestování - Poraďte mi - nejde se někdo kdo má zkušenost???

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Poraďte mi - nejde se někdo kdo má zkušenost???

Téma diskuse:
Poraďte mi - nejde se někdo kdo má zkušenost???
autor:
Daniela
vloženo:
07.04.2006 11:05:21
Dobrý den, mám dotaz a doufám, že se nejde nějaký človíček, který mi bude schopen odpovědět. Za cca 2 měsíce odjíždíme na dovolenou na Zakyntos –kombinovanou dopravou. Kombinovaná doprava je, že pojedeme do Itálie busem a pak se nalodíme na trajekt, který nás přes noc dopraví na řecký ostrov (zpět letecky). V katalogu CK bylo uvedeno, že v ceně je i sedačka na palubě, ale je to týden co nám přišel dopis z CK, že sedačka je na venkovní palubě a pokud budeme chtít sedačku uvnitř trajektu, tak za příplatek 500 Kč a ještě jsou ženy a muži zvlášť a nebo zaplatit si kajutu, která stojí 1000 Kč/os.Cestujeme 4os. tj. 4000,-. Vzhledem k tomu, že cestujeme v párech, tak noc na trajektu odděleně jsme předem zavrhli. Můžete mi někdo poradit, zda se opravdu vyplatí si kajutu koupit nebo „se to dá vydržet“??? Děkuji moc Daniela

Reakce: autor:
michal
vloženo:
07.04.2006 22:31:44
Před pár lety jsem jel trajektem na Korfu,tam v kajutě,nazpět na palubě.Samozřejmě se to vydržet dá na palubě,ale všude hodně lidí a moc toho v sedě nenaspíte.Kajuta je sice malinká,ale aspoň si relativně odpočnete.A po tak dlouhé jízdě autobusem jsem celkem přivítal možnost si lehnout.

semj
vloženo:
12.04.2006 00:27:52
Bohužel jsem tuto cestu absoloval taky s vyjímkou toho, že jsme byli na Korfu....od té doby volím jen leteckou přepravu,ale k dotazu.My jeli též přes celou Itálii a potom v Brindisy na trajekt.Opravdu na palubě toho člověk moc nenaspí a osamocené ženy tam "balí" místní mořeplavci.Sice jsme si našli místnost se sedačky,která byla poloprázdná (zde byly sedačky podobné těm ,které jsou v letadlech),ale z počátku plavby zde stál člověk,který za tuto službu vybíral drobný peníz.Potom i on šel nejspíš balit ňákou osamělou slečnu.V této místnosti byli muži i ženy.PS:naše cestovky jsou vyděrači.Raději bych si to zaplatil na místě v trajektu a příště odletěl na poslední chvíli z Německa přibližně za stejnou cenu jako dělají naše Ck na 14 dní s němcema a polopenzí v lastminitu anebo si něco málo připlatil a letěl obě cesty..:)

daniela
vloženo:
12.04.2006 07:38:48
Děkuji moc za info, k přepravě lodí jen se chci ještě zeptat "Sejmiho" ono jde si kopit kajutu přímo na lodi??? Nám v cestovce řekli, ať si to objednáme včas, že už taky nemusí být. Jestli to jde , tak to bych byla docela ráda. Díky ještě jednou za všechny příspěvky.

semj
vloženo:
14.04.2006 07:00:48
Určitě si le kajutu koupit levněji než přes CK, ale vy jedete v sezoně a to je problém, ikdyž někdy se dá v pohodě koupit i kajuta hodinu před vyplutím, když není trajekt plný...pěkný den

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz