Diskuzní fórum o cestování - Turecko

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Turecko
autor:
H
vloženo:
07.04.2006 19:48:43
Poradíte mi někdo? Chtěla bych do Turecka a líbí se mi hotely Stella Beach a Diamod Beach. Nebyl tam někdo náhodou?Budu ráda za každou informaci.

Reakce: autor:
B.
vloženo:
08.04.2006 09:20:20
Třeba Ti někdo odpoví na: www.recenzie-hotelov.sk

anonym
vloženo:
25.06.2006 22:08:27
Ahoj,byla jsem v hotelu Banana od CK Firo tour, je to Turecká Riviera a nádhera byla jsem s manželem na 14 dní 23.6.-6.6.06 teplo až moc, moře teplé a čisté, strava moc dobrá velký výběr.Personál vlídný.Velké procento ruské populace.Lehátka,slunečník a madrace u bazénu a moře zdarma.Přímo na pláži očerstvení,pivo,limo,víno,teplá i studená voda,káva a mléko,jídlo hamburgery,hranolky,saláty a ovoce odpoledno sladké pečivo. Vřele doporučuji. Jana T.

Jolana
vloženo:
25.04.2007 09:21:25
V hotelu Stella Beach jsem byla v roce 2005 kdy byl otevřen, jedna z nejhezčích dovolených. Pláž u hotelu, bar na pláži, animační programy, vyžití i přes den ...vodní pólo, šipky, aerobic, vodní gymnastika...Vždy usměvavý personál, animátoři skvělí, jídlo úžasné, ubytování hezké, pokud máte pokoje směr na moře.Jen je nevýhodou, že Alanye nebo Side, Manavgat...jsou přes 25 km a musí se dolmuší. Ale ani to nebyl problém. Tyto města stojí určitě za shlédnutí a na nákupy.Tento hotel doporučuji všem, i s dětmi.

Dana
vloženo:
26.07.2007 16:51:59
Chtěla bych se zeptat,zda je u hotelu nějaké menší středisko kam by se dalo jít se projít Díky

Jolana
vloženo:
26.07.2007 16:58:08
Tak na procházky to tam moc nebylo, ale třeba se to změnilo, po pláži se jde kolem hotelů...5* a hlídají si to, aby tam člověk který tam nemá co dělat neprošel. Byly tam malé krámky, jednou za týden byl trh...ale jinak nic moc. myslím, že je kousek Avsallar, ale tam jsem nebyla.

tombik
vloženo:
09.10.2007 18:04:03
Byl sem v Diamondu a ted se chystame na stellu a diamond je peknej hotel akorat tomu komu vadfi dalka k mori je to propblem to u stelly bude zase neco jinyho.jinak v diamodu jsou videt v sezone krasny ohnojstroje to sme v Alare nezazili

Mario
vloženo:
23.12.2007 08:15:09
Chtěl bych jet do Turecka hotel Sun Club Side, budu rád za každou informaci týkající se hotelu, moře, stravy a prostředí.

Helena Vinklerová
vloženo:
28.01.2008 14:45:56
Já se chystám také do Sun Club Side, napiště prosím postřehy a důležité informace z tohoto hotelu. Moc díky !!!

Mario Kriebel
vloženo:
29.01.2008 10:02:01
Sun Club Side mi bohužel nevyšlo koupil jsem u CK Tomitour Turecko: Side hotel DIAMOND. Jesttli tam někdo byl budu rád za každou radu či postřeh Díky

Helena Vinklerová
vloženo:
29.01.2008 14:31:33
No pokud jste dostal těch 25 % slevu tak to máte super cenu ! Hotel vypadá dobře..jen těch 10 km od Side.

Mario Kriebel
vloženo:
30.01.2008 11:29:47
Slevu jsem dostal,ale nemohu najít k tomuto hotelu recenze. 10 km. do Side mi nevadí, jsem plážový povaleč.

Helena Vinklerová
vloženo:
30.01.2008 14:34:29
Tak jsem Vám našla recenze, zajímalo mě to samotnou, ale na club Side jsem nic nenašla ani u turků jen obecné věci, které píšou všude a jednu malou recenzičku, kterou mohla napsat delegátka z cestovky jako reklamu. No nic necháme se překvapit a vy si to přečtěte ,myslím, že budete spokojen, jsou tam jen pozitiva. Tak se tam mějte, můžete pak napsat postřehy...nettravel.cz/Turecko/Side/Hotel-Diamond-Beach/Recenze-Hotelu

Mario Kriebel
vloženo:
30.01.2008 18:00:33
Mockrát děkuji za stránky.Po příjezdu dám určitě vědět.

vloženo:
09.07.2008 17:19:43
Hotel by nebyl špatný, kdyby: výtahy jsou poruchové a poddimenzované (dva pro stovky lidí), klimatizace je jen na pokoji Pokoje na západní straně jsou nad hlučnou klimatizací vedlejšího (5m) hotelu. Animátoři nepouštějí hudbu, ale kravál a jsou drzí a nemožní... V.Trousil (trousil.v@seznam.cz)

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz