Diskuzní fórum o cestování - Romantická dovolená na prázdných plážích???

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Romantická dovolená na prázdných plážích???

Téma diskuse:
Romantická dovolená na prázdných plážích???
autor:
Lenka
vloženo:
12.04.2006 14:43:09
Ahoj všichni, chtěla bych se zeptat, jestli někdo neporadí, kde v Evropě se dá strávit klidná dovolená v nějaké menší romantické vesnici, s menšími penziony (žádné velké hotely), prostě méně rušné středicko, pěkná malá pláž (nebo více malých pláží), prostě klid, romantika. . . . S přítelem vybíráme dovolenou a nemůžeme nic takového najít. Před 4 lety jsme byli na ostrově Korfu v jedné malé vesničce, kde byl úplný ráj na zemi, téměř žádní turisté a dva kilomety dlouhá písečná pláž. Dalo se chodit na procházky podél pobřeží i do vedlejších vesniček - prostě paráda. Kde najít něco podobného? Je chorvatská Brela ten dobrý tip? Nebo je to v sezoně stejně plné jako jinde v Chorvatsku? Také nás napadla Korsika, ale tam je obvykle ubytování pouze po čtyřech lidech a my bychom rádi byli sami. Nemáte někdo tip na Korisku s ubytováním v pokoji pro dva? Řecko je asi největší jistota. Máte někdo zkušenosti s tím, kde v Řecku (kromě Korfu :-)) je nepřelidněno? Předem děkuju za jakýkoli tip. Toužíme prostě po krásné přírodě a málo lidech - kdo byl na tom stejném místě na Korfu jako my, ví o čem mluvíme :-) Klidně piště i o tom, co Vás třeba zklamalo, kam určitě nejet apod. Děkujeme! Lenka

Reakce: autor:
Martina
vloženo:
15.04.2006 21:37:57
Pro klidnou dovolenou doporučuji klidný řecký ostrov Zakyntos. Mimo nejrušnějšího střediska Laganas je tam pohodička. Krásně se tam dýchá a pláže jsou čisté.

Janson
vloženo:
19.04.2006 00:49:18
Doporucuji Lefkadu (Recko) a vesnici Agios Nikitas. Romanticke plaze na zapadnim pobrezi jsou na skutru dostupne behem 20min. Vubec cely ostrov se da za 1 den projet krizem krazem. Nejlepsi dovolena, kterou jsem zazil.

anonym
vloženo:
14.05.2006 21:32:41
Díky za tipy a rady. Zakynthos i Lefkadu (!) bych navštívila moc ráda, ale letos bohužel šetříme, takže jedeme busem, tudíž jsme museli zvolit něco bližšího. Rozhodli jsme se proto pro Chalkidiki - Sithonii. Prý je to velmi klidná část poloostrova s prázdnými plážičkami, tak se těšííím! Mějte se a díky za rady. Ahojky, Lenka

Terys
vloženo:
29.08.2006 12:58:20
Miluji řecké ostrovy jako takové a letos jedu na Korfu,kde jsem ještě nebyla..zaujalo mě,o jaké vesničce píšete,poraďte mi,kde leží a jak se jmenuje,také nemám ráda moc lidí,ale to asi nikdo..a pokud máte i nějaký typ na taverny a pláže či zajímavostí,sem s ním...:-)) díky moc...

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz