Diskuzní fórum o cestování - UŽ NIKDY S CK Electra Tours

banner

Helukabel

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> UŽ NIKDY S CK Electra Tours

Téma diskuse:
UŽ NIKDY S CK Electra Tours
autor:

vloženo:
01.11.2017 12:02:12
Zakoupila jsem si zájezd na Krétu od CK Electra Tours v termínu od 5.10. do hotelu Aeolos Beach Resort destinace Kréta Malia. Podle instrukcí na nás měl na letišti v Heraklionu čekat delegát CK,k našemu překvapení na nás nikdo nečekal,na stánku nás paní informovala,že nás na htl odveze bus č.4,tak se nás ujal řidič se seznamem cestujících a po čekání na další letadla jsme okolo 12 hodiny odjeli.V htl nás také nikdo nečekal a tak jsme se chtěli ubytovat sami–po předložení dokladů a jejich ofocení nám recepční sdělil,že pokoje budou později.Po příchodu druhého recepčního nám řekli,že CK nemá s hotelem smlouvu a nemohou nás ubytovat a přitom nám už dali č. pokoje a lístek na konzumaci na terase. Zavolali jsme delegáta CK-Ing Skoupila a ten nám řekl to samé,že nás neubytují,protože nemají volný pokoj!!! Delegát se ani nesnažil prosadit naši rezervaci jen zavolal do Prahy na CK,byl nám nabídnut jiný htl,ale Ing. Skoupil nevěděl, jak vypadá a na svém malém služebním mobilu nám ukazoval nabídkové fotky z internetu.Po dotazu jestli nechce půjčit můj tablet jsem dostala překvapivou otázku – jestli v něm mám internet ???Nabízený hotel měl vstup na pláž po molu – já jsem zaplatila zájezd na míru –**** htl na písčité pláži s pozvolným vstupem do moře!!! Po odmítnutí nám nabídnul jiný hotel s tím, když se na něj pojedeme podívat,tak taxíkem a to tam měl auto,že nám taxi bude proplaceno jen v případě, že si htl vybereme. Taxíka zavolal, ale ani mu neřekl kam nás má vést a k našemu údivu to bylo cca 400 m. Tak jsme byli okolo 17 hodiny ubytováni.Domnívala jsem se,že placený delegát zná hotely,které CK prodává a je tam pro lidi a ne pro to jak nám řekl,pro dodržování kodexu–jakého??,že lidi nechá napospas a čeká na pokyny z Prahy?? Pak jsem i pochopila, proč se ptal na internet–on nám nikdy nevolal jen prozváněl,abychom zavolali zpět.Za celý pobyt jsme ho neviděli a ani neslyšeli,nikde nebyla ani kniha CK s informacemi aspoň co se týká první pomoci apod.!Taxík nás dovezl ne do hotelu, ale do *** apartmánu,kde nebyla ani televize,jen jedna skříň s 5 ramínky,noční stolky a s malým vybavením na vaření!!!!!Jelikož to byly apartmány nebyla restaurace a tak jsme jedli pod přístřeškem. Polopenze nebyla bufetová -pouze snídaně–denně stejná bez možnosti jiného výběru nebo kombinace. Večeře byla co matka majitele uvařila a nikdy jsme nevěděli co.Jako dezert – meloun. Na mou stížnost CK uvedla, že je vše v pořádku podle jejich všeobecných podmínek. Za cenu, kterou jsem zaplatila, bych měla 15denní Egypt All inklusive.Takže už NIKDY s touto CK a jejich DELEGÁTEM DOCELA DRAHÁ ZKUŠENOST.

Reakce: autor:
zuzka jandova
vloženo:
30.01.2018 15:25:57
Tak to je fakt nehoráznost. Díky za informace.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

HBT

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz