Diskuzní fórum o cestování - hotel Sindbad Mashrabiya

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> hotel Sindbad Mashrabiya

Téma diskuse:
hotel Sindbad Mashrabiya
autor:
Pája
vloženo:
13.04.2006 18:52:48
Prosím může mi někdo napsat jaké to je v tomto hotelu_?Letíme v srpnu se 2 dětmi s ck Blue Style.

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
14.04.2006 22:45:54
Byla jsem tam také s dítětem v tomto hotelu.Je to komplex jednopatrových budov s výhledem do zahrady nebo na moře. Nevím jestli jste již byli v Egyptě, ale na první pohled je velice malá pláž a dost skromný bufet, kde jsem postrádala výběr ovoce.Jelikož jsme jeli na last minut, moc jsme to neřešili.Hned na pláži zjistíte, že můžete vyjíždět přímo z pláže motor. člunem na volné moře za 5dolarů na osobu a děti za půlku nebo nic, záleží jaké máte schopnosti usmlouvávat, ale půjčí vám šnorchl a ploutve a můžete si volného moře užít do sytosti,stojí to za to.Nakonec jsem malou pláž ocenila, neboť když se mi dítko pustilo samo na moře, tak jsem měla o něm přehled. Navíc sem jezdí dost Čechů, takže se nudit nebudete. Klidne bych tam jela znova a možná opět pojedeme.Jinak pokud nebudete spokojeni s ubytováním( lepší je nahoře s balkonem) na recepci se domluvte a trvejte na svém, že chcete jiný.To je asi vše, velký luxus to není, ale pokud se půjdete podívat do vedlejšího hotelu na tobogány, kam můžete zadarmo, budete cítit stále smrad nafty z motor. člunů, protože se tam celý den jezdí na banánu. Přeji hodně štěstí při výběru.

anonym
vloženo:
18.04.2006 14:21:49
děkuji vám za informace, jste hodná.Snad se nám bude líbit.

pavla
vloženo:
13.08.2006 08:45:20
Prosím pošlete par fotek pokojů a něco o hotelu.Odjiždíme v srpnu s dětmi.Ať si můžem aspoň trochu udělat představu co nás čeká.Děkuji

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz