Diskuzní fórum o cestování - Nejkrásnější místa světa na DVD - většinou vyhozené peníze

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Nejkrásnější místa světa na DVD - většinou vyhozené peníze

Téma diskuse:
Nejkrásnější místa světa na DVD - většinou vyhozené peníze
autor:
 anonym
vloženo:
08.10.2004 11:52:50
Vážení, uvítal jsem, že se konečně někdo odhodlal udělat turistického průvodce na DVD, ale..... Většinou se jedná o katastrofální úroveň, např. Sardinie. Zájemce uvidí jen nepatrný zlomek přírodních scenérií, místo toho je nucen se dívat na nic neříkající hotelové interiery a přípravu tamních specialit - spíše by se to mělo jmenovat "Putování po hotelech na Sardinii se zaměřením na kuchařský kurs...." Jediné DVD, které snese alespoň částečně měřítko filmu, který snad diváci očekávájí, je o Benátkách. Záběry slušné, avšak komentář plný chyb, o výslovnosti nemluvě (Murano místo muráno, Burano místo buráno....). Ignorován je ostrov Torcello, kde historie Benátek vlastně začala. DVD o Římě je zase jakousi "one woman show" - koho zajímají záběry na vypravěčku, která sice poutavě vypráví, ale divák by mohl přejít od televizní obrazovky klidně k rozhlasu a vyšlo by to skoro na stejno. To jsou důkazy o naprosté nekoncepčnosti. Filmy jsou přejímány od cizích společností. Určitě český kameraman se scénáristou "v obraze" a režisérem by to pořídili levněji a s daleko lepším efektem.

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
08.10.2004 14:06:51
Nevím jak jiné země, ale já mám Egypt a ten je udělaný celkem pěkně.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz