Diskuzní fórum o cestování - Máte někdo zkušenosti s CK Alex?

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Máte někdo zkušenosti s CK Alex?

Téma diskuse:
Máte někdo zkušenosti s CK Alex?
autor:
Dagmar Pajkrtová
vloženo:
02.05.2006 16:41:46
Dobrý den. Máte někdo zkušenost s CK Alex? Chystám se s nimi do Řecka. A jelikož máme ročního prcka, nerada bych spolkla hada. Díky za odpovědi.

Reakce: autor:
Eva
vloženo:
02.05.2006 20:43:49
Byli před několika lety s CK Alex na řeckém ostrově Zakynthos. Hotel odpovídal popisu v katalogu, ale tak neurvalou drzou a arogantní průvodkyni jsme nikdy předtím, ani potom u jiných CK nezažili. Tenkrát se jmenovala Jankeová a doufám, že u této CK již nepracuje a snad nepracuje ani v žádné jiné CK. Od CK Alex nekupujte žádný výlet - všechny jsou o 100% dražší než stejné výlety pořádané místními cestovkami a za mnohem lepších podmínek, i když vás budou delegáti přesvědčovat o opaku. Kamarádka byla s CK Alex vloni v Turecku a vše bylo OK.

Rybková
vloženo:
14.05.2006 09:38:21
S touto cestovkou jsme byli 2x ve Španělsku a byli jsme nadmíru spokojeni s dopravou, průvodkyní, ubytování prostě vše na jedničku, maximální ochota, letos jedeme zase.

Dana
vloženo:
18.07.2006 11:09:52
s CK Alex jsem byla 3x vždy to bylo dobrý jen jsem měla letos výhradu k nabídce v katalogu, nedali nás do hotelu presentovaném v katalogu.Myslím,že to byl omyl,vše se dořeší.Jinak fakt píšou pravdu.Pojedu s nimi opět už vím asi kam.Je to opět Turecko.Již po páté.Je to tam super. Jak Alanya,Side,Marmaris tak úžasný Kemer.Múžu Doporučit

Jeník
vloženo:
09.12.2006 16:28:07
Zmiňovaná delegátka (Jankeová - Hana) u CK Alex pracuje stále,již několikátou sezonu na Lefkádě,byli jsme tam s nimi 2x a byla naprosto perfektní,stejně jako její kolega.Alex je asi nejlepší CK se ktreou jsme kdy cestovali a můžu říct,že i jejich průvodci jsou opravdoví profíci. Neexistuje člověk ten - aby se zavděčil lidem všem ...

Jana
vloženo:
14.06.2007 15:34:54
Jsou super! vážně! byla jsem s nima v Řecku - a vše probíhalo velmi profesionálně - odlet, skvělí průvodci, příjemný hotel Pavlina. Doporučuji.

vloženo:
10.05.2009 17:55:49
Letos jedeme již na čtvrtý řecký ostrov. Jezdíme v květnu a to kombinovanou dopravou. Pouze loni s Lefkadou to nebylo nic moc.Špatné ubytování a neochotný personál v hotýlku. Jinak Kráta super. Průvodci skvělí. Už to máme za pár. Můžu doporučit.

vloženo:
12.05.2009 21:03:30
s alexem jedeme letos již po třetí.Vždy to bylo bez problémů.Jezdíme s ním do řecka.Zatím se nám nestalo že bychom byli nespokojení.Jsme oba důchodového věku a vyhovuje nám i cena.Dobré ck jsou i viamare a ck mile.Tyto tři cestovky jsou pro klienty náročné i ty skromnější.Je vždy z čeho vybírat

vloženo:
27.07.2009 17:00:23
CK Alex můžu jen doporučit Byli jsme s ní letos v Recku v Parze , vše klaplo na 100%

vloženo:
21.09.2009 20:40:48
s alexem jsme byli od 5.9.09 na Skiathosu-hotel Skiathos Palace.Chtěl bych všechny upozornit na velice špatné uby- tování-prý tři hvězdičky plus.Ušmudlané pokoje,smrad zatu- chliny,špinavé koberce a při dešti do pokojů teče.Personál hotelu včetně delegátky CK Alex na stížnosti nereaguje. Strávit 10dní v promočeném pokoji-žádná sláva. Pozitivem hotelu je výborná polopenze a perfrktní poloha.

vloženo:
20.10.2009 18:36:28
S alexem jsem byla již čtyřikrát. Na Krétě/ super/, na Zakyntosu/rovněž super/. Horší to bylo na Lefkadě. Ale v květnu jedeme zase. Ještě nevíme kam, ale určitě se snimi opět vypravíme do světa.

vloženo:
19.11.2009 17:41:14
JIŽ MÁME OBJEDNANOU DOVOLENOU NA ROK 2010. JEDEME OPĚT V KVĚTNU, KOMBINOVANOU DOPRAVOU, TENTOKRÁT NA SKIATOS. Poprvé to máme i s polopenzí, tak jsem zvědavá. Ostrovy jsou nádherné, Alex super. Už se těšíme.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz