Diskuzní fórum o cestování - Atentat v Egypte

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Atentat v Egypte

Téma diskuse:
Atentat v Egypte
autor:
 anonym
vloženo:
08.10.2004 15:21:02
cetla jsem o atentatu, ktery byl vcera v Egypte - Taba. V Egypte jsem nikdy nebyla a mam letet na poznavaci zajezd pristi mesic a mam trochu obavy. Nevite nekdo jak je to tam s bezpecnosti? Vim ze bezpecnost nemuze nikdo zarucit ale ted nevim jestli zajezd mam zrusit...

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
19.10.2004 13:29:15
Myslim, že nemusíte mít strach, byla jsem teďka dva roky po sobě v Egyptě (2002 a 2003), na poznávací zájezd bych asi strach neměla, určité riziko tu je, ale to je i ve Španělsku. Byla jsem v Káhiře a tam skoro na každém kroku stojí voják se samopalem. Myslím, že opravdu nemusíte mít strach. A hlavně poznávací cesta po Egyptě určitě stojí za to. V případě, že by jste měla ještě nějaké kontrétní otázky ráda je odpovím - p.lou@seznam.cz, také jsem absolvovala poznávací okruh - Nefertiti s CK Eximtours.A opravdu ho doporučuji!!Krásnou cestu. Lenka

anonym
vloženo:
24.10.2004 09:57:28
Jak může někdo s klidným svědomím jako paní Lenka napsat,že v Egyptě je bezpečno?V zemích,kde dochází k atentátům rozhodně nebezpečí hrozí na každém kroku a nikdy člověk neví,co se může stát.Že všude stojí vojáci se samopalama,máte jistotu,že Vás ochrání?Vždyť je to blbost!A poznávací zájezd s Eximem?Přečtěte si v Blesku ze dne 22.10.04,jak tuto cestovku chválí právě klienti poznávacího zájezdu.O cestovkách se píše nebo mluví v našich médiích jenom v souvislosti s průšvihama,protože jinak by to byla reklama.A Exim už si tuhle"negativní"reklamu od léta stačil udělat 3x.Je to naprosto neprofesionální cestovka,která podvádí a lže,jde jí jen o jedno jediné,nalákat co nejvíc hlupáků na nízké ceny a když je má v hrsti,dělá si s nima co chce.Všechno je to o penězích,služby,ty jdou mimo ně.To co si dovolují vůči nám čechům,za to by jim němci a jiní rozbili hubu a už by si nevrzli.U nás jde všechno.Že je nikdo ještě nedokázal pořádně utřít,je důsled korupce,mají to všude dobře"předplacené".

anonym
vloženo:
24.10.2004 17:11:13
Nenapsala jsem v žádném případě, že v Egyptě je bezpečno!!!Riziko Vám hrozí i tady na Václaváku, ale každá cesta nese určité riziko, a zvláště v této době. Egypt je nádherná země a riziko útoku zde je. Ale kvůli úchvatným památkám bych ho podstupovala znovu a znovu, a je jedno jestli s Eximtours a nebo nyní na vlastní pěst. Na obranu Eximtours musím říct, že s egypťany je velmi,ale opravdu velmi těžké pořízení,tak ne vždy musí vyjít na 100%. Lenka

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz