Diskuzní fórum o cestování - costa Brava-hotel esplendid

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> costa Brava-hotel esplendid

Téma diskuse:
costa Brava-hotel esplendid
autor:
Lucka
vloženo:
06.05.2006 22:06:53
ahojky lidičky mám prosbu jestli jste nebyl někdo na dovolený ve ŠPANĚLSKU-Costa BRAVA-HOTEL Esplendid,chytáme se tam v létě tak bych chtěla vědět nějaké informace o hotelu,jaké bylo jídlo,jaký je moře atd...předem děkuji

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
15.05.2006 21:01:33
hotel má krásný vnitří teploučký bazén i venkovní oba jsou moc krásné,celkově byl hotel v době kdy jsem tam byla to je asi6 let moc krásný a výborně tam vařili.jen není na pláži,musí se kus pěšky ale po rovině kolem obchudků...doporučuji

Reakce: autor:
Veronika
vloženo:
30.07.2006 17:14:18
Dobrý den, byla sem v tomto hotelu pred 2lety, a na tu dobu to byl velice pekny hotel, s prijemnym personalem, a svedske stoly byli napechovane jidlem. Bazeny tam byli 2,jeden venkovni a druhy vnitrni. Akorat k mori se muselo chodit po hlavni tride asi 150 m. To byla jedina nevyhoda tohoto hotelu. Mejte se krasne a uzijte si to tam.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz