Diskuzní fórum o cestování - AKVILA TRAVEL

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> AKVILA TRAVEL

Téma diskuse:
AKVILA TRAVEL
autor:
EVA
vloženo:
12.05.2006 01:10:10
PROSÍM O PŘÍSPĚVEK ZDA MÁTE NĚKDO ZKUŠENOST S CESTOVKOU AKVILA TRAVEL Z OLOMOUCE.JEDNÁ SE OD NICH O TURECKO HOTEL SELIN.HOTEL JE PRÝ SUPER ALE ZDA SE ZPOLÉHAT NA TUTO CESTOVKU?PŘEDEM DĚKUJI ZA VAŠE ZKUŠENOSTI.EVA

Reakce: autor:
Julie
vloženo:
16.05.2006 13:15:17
Ahoj s touto ck jsem byla uz 2x a vse bez problemu, samozrejme take zalezi na tom co si vyberes a je lepsi si najit info o hotelu i z jinych zdroju, ale jak rikam bez problemu. Stat se muze kdykoliv cokoliv ale rozhodne si myslim ze s touto ck je pravdepodobnost mnohem nizsi nez se "znamymi firmami" jako je sunny days, blue style nebo exim....

lili
vloženo:
29.05.2006 11:25:00
S cestovní kanceláří AKVILA TRAVEL létáme často a jsme velmi spokojeni. Byli jsme s ní v Turecku, loni na Rhodosu a letos letíme 3.června na Krétu hotel ARMINDA. Už se moc těšíme.

Jana Ševčíková
vloženo:
20.04.2007 13:04:30
Akvila vychází vstříc, delegáti ochotní. Jaká byla dovolená na Krétě v hotelu ARMINDA?

Alice
vloženo:
20.04.2007 13:06:08
S Akvilou nebyly žádné problémy.Letos letíme opět.

anonym
vloženo:
12.10.2007 15:03:12
zdravím, s Akvilou opakovaně, nyní 29.9.-12.10. Kréta, hotel aAminda. Létá letadly ČSA, z Brna i Ostravy. Pouze delegát na Krétě, myslím Ivo, nebyl schopen dosta- tečně informovat o základních akcích v nabídce CK v této lokalitě, /př. krétský večer..., nikdy tam nebyl/, o sou- těsce v Samarii rovněž zcestné ínf., atp. Nutná předchozí příprava z netu. Dále: konkrétně soutěsku Samaria prodává Akvila na Krétě za 67 euro, což je více, než Čedok v sou sedním hotelu. V "dědině" vedle bylo totéž za 30,- !!! euro, zcela shodný itinerář. Dále doporučují drahou půj- čovnu aut, půjčete sami. Souhrn: v zásadě ano, ale důsledná příprava na netu, hotely, diskuse a recenze hotelů.atd. Kupř. brožuru o Knósossu dostanete na místě v češtině, raději půjčeným autem nebo autobusem. Výlet s CK stojí opět neuvěřitelnýc, myslím že to bylo, 30 E.

Pavla
vloženo:
09.01.2008 16:28:30
Zdravím. Byli jsme loni s Akvilou naprosto bez problémů v Turecku.Letos u nich máme objednaný zájezd na Rhodos ( hotel Montemar Beach ).Nemáte někdo zkušenosti s tímto hotelem? Díky.

Dáša
vloženo:
16.01.2008 15:10:20
Pavli my tak letíme na rhodos Montemar Beach. Co jsem četla recenze na ten to hotel tak se fakt ničeho nebojím a kdy letíte třeba se tam potkáme. Ozvěte se na meil

Pavla
vloženo:
16.01.2008 16:55:01
Ahoj Dášo.Já právě našla i dost negativní recenze ( pravda 3 roky staré a slovenské),ale douofám, že to bude fajn. Musím se ozvat touhle cestou, protože tvůj mail jsem nenašla.Letíme 20.6.2008 z Ostravy, bylo by super najít někoho známého už dopředu.Kdybychom se trefili do stejného termínu,tak si pak vyměníme mailový adresy,jo?Zatím díky,čau.

Dáša
vloženo:
16.01.2008 18:49:54
Pavli můj meil je daska.z@seznam.cz ještě to nemám objednaný, ale chceme letět hned ten prnví termín 10,6, pak už ta bude moc lidí. Tak škoda

vloženo:
02.10.2009 22:55:15
BYLA JSEM MINULÝ MĚSÍC V TURECKU HOTEL ALTINKUM,BYLA JSEM PO VŠECH STRÁNKÁCH SPOKOJENÁ.UBYTOVÁNÍ SLUŠNÉ A ČISTÉ,PERSONÁL VLÝDNÝ. JEDEN NEDOSTATEK BYL A TO ŽE JSME MĚLI UVOLNIT POKOJE DO 12HOD. A PAK UŽ JSME BYLI AŽ DO ODJEZDU BEZE STRAVY.NA LETIŠTĚ JSME ODJÍŽDĚLI V 18.30 HOD.POVAŽUJI TO ZA VÁŽNÝ NEDOSTATEK,PŘI PŘÍLETU JSME NA HOTEL PŘIJELI KOLEM 23.30 HOD.A BYLA NÁM PODÁNO JEN MALÉ OBČERSTVENÍ,JEDNALO SE O STARVU ALL INCLUSIV.ZAJÍMALO BY MNĚ Z ČÍ STRANY JE NEDOSTATEK. JPlevova@seznam.cz

vloženo:
12.06.2014 16:18:22
Chci upozornit na Akvila Travel proto,že jsem byla nemile překvapena cestou na Zakyntos v roce 2012 .Akvila travel mi ve smlově napsala,že budeme cestovat konfortním autobusem s občerstvením a wc toaletou a jaké bylo naše rozčarování když jsme v Brně na nástupním místě marně čekali na autobus,který slibovali.Milí cestovatelé přijel velmi starý autobus,který už nejezdí ani u nás na vesnici.Bez wc a bez očerstvení.Vedle naší rachotinky stál autobus od studentagency a tak jme jim mohli jen závidět.Další šok byl,že špatně fungovala klimatizace,jen v přední části a starší tetiny ,které seděli vzadu říkali,že budou rádi když vydrží a neskapou po cestě.Další rána osudu byla když nám řidiči pustily staré filmy za dob komunistů,kdy jeden chlap daboval celý film.Ještě jsem musela k ceně zájezdu doplácet přes 1000kč za palivový příplatek,ale kdyby zůstalo jen u příplatku,tak si nebudu stěžovat.Další šok nám připravila Akvila Travel když jsme z Ancony přijeli trajektem do nějakého přístavu už nevím jak se jmenoval,ale důležitý je to,že měla tam být delegátka ,která tam nebyla .Kdyby s námi necestovala jedna mladá žena,která uměla plynule anglicky,tak nevím jak by jsme dopadli a kde bychom skončili.Další šok byl když nám ona mladá žena oznámila,že nám menší loď,která nás měla dopravit do Zakyntosu ujela tradá a,že musíme čekat dalších 6 hodin v onom přístavu než odpluje další loď.Po tak náročné cestě nám vyhládlo a tak jme utratily tisícovku za jídlo.Nakonec jsme dorazili na Zakyntos ve večerních hodinách.Tam na nás čekal autobus,který nás divoce svezl tak,že se mému synovi udělalo z tak náročné cesty špatně a asi víte co následovalo......Nakone jsme dojeli do Zakyntos Alikanes do hotelu Astoria kolem 23.00 hodin.Na druhý den mladá delegátka,která nás nechala napospas osudu se ani neomluvila za sebe a za cestovku a stroze a drze nám řekla však jste přežili a jste tady né.Zkrátka s Akvilou Travel už nikdy víc!!!!!!! :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy
Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz