Diskuzní fórum o cestování - ZANZIBAR

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> ZANZIBAR

Téma diskuse:
ZANZIBAR
autor:
Alena
vloženo:
23.05.2006 19:14:04
Ahoj, máte někdo zkušenost s pobytem na ostrově Zanzibar ? Z CK tam začal prodávat zájezdy Čedok a Firo-tour. Docela bych se tam ráda podívala. Případně bych přivítala spolucestovatelku na doobsazení.

Reakce: autor:
Silvia
vloženo:
07.03.2007 16:45:37
Je to Raj na Zemi!!! Skoda, ze jsem si vsimla Tve zadosti az ted... vcera jsem se po 3 mesicich vratila... Pokud budes mit moznost, tak urcite jed! Mohu Ti dat i kontakty na vilku - ubytovani na plazi s AC... apod.

Jana
vloženo:
14.03.2007 14:20:09
Ahoj, uvazuju ze bych na par dni na Zanzibar taky vyrazila, muzes mi poslat konktakt na ubytko a pak nejaky dalsi info - jestli jste dostali vizum v pohode az na hranicich nebo meli zarizeny uz odsud, jestli je nutne nejake ockovani.. Diky. kaufnerova@slavistickenoviny.cz

ali
vloženo:
28.04.2007 21:09:24
Ahoj, prosímtě o sdělení jestli po příletu chtěli očkování proti žluté zimnici, kolik stálo vízum a poplatky odl. a příl. taxy, můžeš mi doporučit dobré ubytování. Prosím o sdělení kolik stojí potraviny hlavně voda. Jak je to s dopravou po ostrově , jaké jsou výlety a přibližné ceny. Děkuji mockrát. ALI můj mail. ali.70@seznam.cz

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz