Diskuzní fórum o cestování - Turecko-Egejská riviéra-MARMARIS-ICMELER Máte zkušenost?

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Turecko-Egejská riviéra-MARMARIS-ICMELER Máte zkušenost?

Téma diskuse:
Turecko-Egejská riviéra-MARMARIS-ICMELER Máte zkušenost?
autor:
Petra
vloženo:
27.05.2006 14:47:30
V červnu se chystáme s CK I´M TRAVELING do Turecka na Egejskou riviéru,přesně Marmaris-Icmaler-hotel Balim.Nemáte někdo zkušenosti s místem,hotelem.... Každá informace pomůže. Ráda bych třeba věděla,kam vyrazit na výlet tak i kam do dobré restaurace. Děkuji Petra

Reakce: autor:
Petra
vloženo:
28.06.2006 20:25:32
Tak už jsem se z Turecka vrátila a musím říct že to bylo super.V první řadě byla skvělá naše delegátka nejen že věděla spoustu věcí,které bych od delegátky ani nečekala ale byla i velmi milá a ochotná a to i přes někdy naše nahlouplé otázky :-) Hotel byl taky skvělý,ale byl dost na hlučném místě,což nám ale nevadilo,jen moře mě oproti Turecké riviéře trochu zklamalo.Že by tam bylo nějak draho,to se opravdu říct nedá,jídlo se cenově pohybovalo jako u nás,samozdřejmě jak co a jak kde.Jinak je v Turecku samozdřejmě zvykem smlouvat,takže ostatní nákupy,záleží spíš na vás. Jestli nehledáte klidnou dovolenou,ale trochu živější místo,můžu jen doporučit.

Dana
vloženo:
26.07.2006 15:09:47
Ahoj Petro,taky jsem byla v Turecku v Marmarisu hotel Class. Měli jsme All inclusive.Byl to jednoduchý hotel i podle jídla. Mě se Marmaris jako městečko líbil.Letos jsem byla v Turecku po čtvrté.Byli jsme v Kemeru.Ten byl moc krásnej,ale jsou tam oblázky,komu to nevadí tak super.Hlavně okolí ,hory .Doporučuju jepp safari a koupit si to tam,ale ne od cestovky maj to drahý.Hezké bylo i Side,ale pláže nejhezčí v Alanyi.Příští rok zase chystáme Turecko letovisko Incekum.Nevíte něco tomto letovisku a hotelech. Díky Dana

František Petruj
vloženo:
02.04.2015 10:39:38
Turecko je krásná země.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz