Diskuzní fórum o cestování - Doporučte hotel v Hurgadě

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Doporučte hotel v Hurgadě

Téma diskuse:
Doporučte hotel v Hurgadě
autor:
Marcela
vloženo:
29.05.2006 10:42:40
Chystám se letos do Hurgady,zatím sbírám informace o hotelech,ale u některých se recenze diametrálně liší,může mi někdo poradit s výběrem hotelu? Z nabídky mě zaujaly hotely : la Pacha,Mina Mark, Sultan Beach,Grand Azur.

Reakce: autor:
Majča
vloženo:
29.05.2006 11:10:46
Grand Azur, jednoznačně. Dobré jídlo, služby, krásné koupání. Jedinou chybou, ale to je všude, Rusák na Rusákovi.

xxx
vloženo:
29.05.2006 18:01:51
Arabia beach resort, 4* hotel s programem all inclusive, má ho myslím jednině CK Fischer.

Ing.Nagyova
vloženo:
30.05.2006 13:24:02
dobry den,bola som na dovolenke s CK Sunny Days a bola som naramne spokojna a lietam s nimi dlhsi cas.CK Sunny Days ma perfektne IBEROTELI a SOLYMARI,mozem vam doporucit a verte mi ze budete velmi spokojny!!!! IBEROTEL MAKADI OASIS,IBEROTEL MAKADI BEACH.urcite neolutujete!

ZDENEK
vloženo:
30.05.2006 13:59:58
Pred mesicem sem se vratil z dovolene v Hurgade a byl jsem spokojenej s iberotelem Makadi Beach,muzu jenom doporucit.perfektni sluzby allinclusive Pharao,perfekni, personal a hlavne v klidne oblasti.

Daniela
vloženo:
01.06.2006 12:05:22
V Hurghadě jsem byla loni i předloni, a to s CK Fischer v hotelích Arabia Beach Resort a Giftun Beach Resort. Oba s programem All. Byla jsem velmi spokojená.

Jindra
vloženo:
02.06.2006 14:38:10
Perfektní hotel v Hurghadě je Bella Vista.Dobré jídlo,nadbytek,příjemný personál.Byl jsem tam v únoru.

Jindřich
vloženo:
03.06.2006 12:19:38
Výběr hotelu je velice důležitý, ale daleko důležitější je výběr cestovní kanceláře, čímž vlastně nad sebou podepisujete ortel, když se svěříte do rukou takových ksindlů, jako je SD, Blue style nebo Exim. Připouštím, že je s nima plno lidí i spokojených, při tom objemu klientů, ale mé zkušenosti jsou opačné a znám spustu lidí, se kterýma vyběhli a dali je do hotelu úplně jiného, v mnoha případech i do JINÉ OBLASTI, Sunny days například si dovolila vysadit 70lidí na Sinaji, místo v Hurgádě a to je trochu silné kafe!!! Všichni by si měli uvědomit, jestli jim za to stojí ušetřených pár stovek u těchto výše jmenovaných "exotů" já prosazuji NAŠE ČESKÉ DOBRÉ CK. Jistě že se může i u nich stát, že vše 100% neklapne, protože záleží na PARTNERSKÉ ck v zemi, do které jedete, ale pořád je menší riziko, než s výše jmenovanými a hlavně slušné jednání. Nikomu bych nepřál větší zklamání, než si vysnít svůj hotel, 1/2 roku shánět infornmace na netu a od známých a nakonec skončit v bordelu, o několik * nižším....Šťastné a krásné dovolené se seriozníma cestovkama.

Petule
vloženo:
07.06.2006 18:54:21
S tim naprosto souhlasim, nekdy si tak s kamarady v legraci rikame proc takove ck jako sunny days apod vydavaji vubec katalogy, protoze tolika lidem zmeni ubytovani, ze je u nich skoro zbytecne si hotel vybirat :-)protoze mate dost velkou sanci ze skoncite nekde uplne jinde a muzete se na hlavu stavet.....

Tomáš
vloženo:
18.06.2006 21:41:36
Dobrý den.Právě jsme se vrátili z Egypta.Hotel Sultan Beach nedoporučuji,vzhledem k tomu,že u něho není žádná pořádná pláž a to málo co tam je,ještě sousedí s přístavem.Hned druhý den jsme hotel opustili a přestěhovali se do Lillyland hotelu,stejné úrovně,ale o 100% lepší prostředí a hlavně krásná pláž.Vřele doporučujeme.

anonym
vloženo:
29.06.2006 12:43:22
Díky,nakonec jsem vybrala hotel Charm life Pradise,recenze na něj jsou rozdílné,ale z poslední doby převažují ty lepší,takže uvidíme.

Jitka
vloženo:
08.08.2006 14:31:15
chystáme se na babskou jízdu do Egypta,vzhledem k tomu že již po 3 tak jsme dost rozmazlené,hotel lillyland mě zaujal,zajímá mě jestli je tam korálový utes,dostupnýz mola nebo pláže.Jitka

Jájinka
vloženo:
11.08.2006 14:48:02
Ahojky,my také jedeme do hotelu Lillyland,tak prosím o nějaké info.Díky móóóc!

vloženo:
26.07.2008 15:44:11
Dovolená v hotelu La Pacha neměla chybu.Ikdyž je hotel v centru města na velmi rušné ulici, stačí projít recepcí ajste v jiném světě, v kásné zahradě sousedící s pěknou hotelovou pláží.Všude čisto, personál vstřícný al inclusive bez chyby. Cena odpovídá kvalitě 4* také. Telota nyní v polovině července 37st. voda 27st. Klientela byla ruská, polská, česká, slovenská - bez problémů. Vřele doporučuji.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz