Diskuzní fórum o cestování - opravdu ještě nakupovat u Invia.cz ?

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> opravdu ještě nakupovat u Invia.cz ?

Téma diskuse:
opravdu ještě nakupovat u Invia.cz ?
autor:
 anonym
vloženo:
15.07.2006 16:47:19
Ještě pořád nakupujete zájezdy u Invia? ještě pořád Vám nevadí jejich přístup ke klientům. Ano,pokud nákup dovolené budete brát jako nákup pěti rohlíku a bude Vám jedno,že jsou staré tak ano,nakupujte dále. Ale pokud chcete kvalitu a slušné jednání,zkuste jiné agentury,myslím,že to stojí za to. Invia se chová monopolně a klient je jen číslo zájezdu.Máte jiný názor?

Reakce: autor:
Martin
vloženo:
16.07.2006 20:39:40
Dobrý den, myslím, že je vždycky nejlepší nakupovat dovolenou u renovované české CK, jako Firo, Fischer, Čedok, protože Invia a jim podobné jsou stejně jen překupníci a prodávají zájezdy velkých CK. Myslím, že při dnešní dostupnostu internetu a zákazníckých linek 800......, se dá s CK spojit kdykoliv a okudkoliv. Ja jsem jednou psal recenzi na internetu Invie, jak dopadli klienti CK Exim v Dominikánské republice, kteří s touto CK letěli a nakopec jim pomáhala delegátka CK Fischer, s kterou jsme byli i my. Na Invii mě celý muj příspěvěk cenzurovali a název CK Exim zcela vymazali.Asi prodávají dost zájezdů CK Exim, který je svým hrozným přístupem k zákazníkovi dost známý, rozhodně nepreferuji CK, kde je arabský majitel, takové CK by měli odejít z našeho trhu.

Honza
vloženo:
17.07.2006 18:33:52
no já osobně si myslím,že caestovní agentura je výhoda..nebaví mě courat po cestovních kancelářích a fakt je mi jedno jestli ma Ck linku 800 nebo ne,ale v cestovní agentuře mi více poradí a rozhodně mají větší výběr a to že přeprodávají zájezdy j fajn,aspoň se ke klientům musejí chovat slušně,vždyť jsou živí na provizích.

anonym
vloženo:
20.07.2006 15:25:06
Na Invii a slušně? Páni!!!Naprosto souhlasím s Martinem, NIKDY V ŽIVOTĚ CESTOVKU S ARABSKÝM MAJITELEM A NA 1.MÍSTĚ EXIM, máme dost našich dobrých cestovek Martinem výše jmenovaných. DFalší nevýhodou nákupu u takových jako je Invia, je, že dopředu prakticky nevíte, od které cestovky zájezd je. Děkuji, nechci. Taková překvápka jsou na silný žaludek.

Mirek
vloženo:
26.07.2006 18:54:30
Ale to preci vubec neni pravda a neplette si CK a CA,pokud vim,tak na pozadani Vam slusna cestovni agentura vzdycky rekne s kym jedete,ja kupuji u www.svatnadosah.cz a nikdy neni problem s tim,aby mi prodejce nerekl s kym pojedu,to tedy ne,ten problem ma pouze Invia.cz...je to o vyberu...

Radek Stavinoha
vloženo:
18.08.2006 10:09:45
Na kazdem detailu zajezdu na www.INVIA.cz zjistite, ktera CK zajezd porada. Na recenzich cenzurujeme zatim nazvy vsech CK, protoze jsou to recenze o hotelu nebo o slubach CK. Necenzurovane diskuze o CK najdete na http://forum.invia.cz Radek

lada
vloženo:
24.08.2006 08:00:33
Dival jsem se jeste do jine diskuze a snazil se, dlouho take marne, nalezt info o poradajici cestovce. Takze vzkaz dalsim zoufalcum. Musite klepnout uplne dole uplne vpravo (posledni odkaz) na strance na "CK", pak trikrat potvrdit, ze vite, jak je Invia super a pak se dozvite jmeno kancelare. Ja se dozvedel na prvni pokus BlueStyle :-)))

Honza
vloženo:
12.02.2007 06:53:52
Naprosto souhlasím, Exim jsou neuvěřitelní šmejdi. Zákazníci jsou položky, které jsou zajímavé jen do doby, kdy zaplatí, poté už na ně Exim kašle. Tuniský majitel na to asi nějaký vliv bude mít. Opravdu se vyplatí připlatit pár korun za kvalitu s Čedokem nebo podobnou kanceláří.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz