Diskuzní fórum o cestování - hotel Delfín - Galeb

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> hotel Delfín - Galeb

Téma diskuse:
hotel Delfín - Galeb
autor:
Andrea
vloženo:
25.07.2006 09:27:57
Prosím, kdo byl v těchto hotelech na Poreči? Jak jste byli spokojeni? Andrea

Reakce: autor:
Jana
vloženo:
30.07.2006 00:28:01
Minulý rok jsem byla ubytovaná v Delfínu. Měl to být původně Galeb - ale prý Delfín je na stejné úrovni.Nevím, jak komu, ale: výtah byl téměř pořád v poruše. Pokojíky pro l osobu malinkaté a stěny propouštěly zvuky vedlejších pokojů, protože přepážky tvořily vestavěné skříně(chrápání sousedů,hovory).Při příchodu jsem musela několikrát urgovat přinesení ručníků na pokoj. Když jsem odjížděla, čeští turisté, kteří přijeli ráno, ještě v l7 hod. nebyli ubytovaní. Byly jim dány klíče od pokojů a ty nebyly nachystané. Delfín je daleko od centra dění. Když dostanete chuť na zmrzlinu, než si pro ni dojdete, přejde Vás chuť, A vracet se sama z nějaké akce v noci - to si nedovedu představit. Bar je zatuchlý a nebylo s kým tančit. Strava dobrá. Nejlepší byl bazén u hotelu. Pobřeží na plavání je plné ostrých úlomků kamení.Připadalo mi dost neudržované. Trvejte na ubytování v centru na druhé straně. Tam to bylo docela čisté, příjemné a hezké.Delfín již nikdy!

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz