Diskuzní fórum o cestování - firo tour

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> firo tour

Téma diskuse:
firo tour
autor:
Lenka
vloženo:
27.07.2006 02:08:09
Ahoj cestovatelé,CK Firo tour můžu bez obav doporučit.Služby v cestovce skvělé,informace o lokalitě,hotelu,službách v místě pobytu vyčerpávající.Služby delegátů naprosto skvělé !!! Na letišti se vás hned ujmou,cestou do hotelů (v autobusu) podají základní informace o zemi,o cenách,dopravě,nákupech atd.První schůzka v hotelu:podrobné info o chodu v hotelu,doporučení zajímavých lokalit k navštívení,nabídky výletů.....super.Schůzka 3x týdně,po tel.zavolání i individuálně.Zařídí úplně všechno a hlavně velice ochotně. (Monika Pražáková - hotel Kamelya world - Turecko).Výborně se starají o klienty i na výletech,opět zařídí vše o co je požádáte - Petra (příjmení bohužel nevím,ta samá lokalita).Cestovala jsem několikrát i s jinými CK,ale nikdy jsem nezažila tak ochotné a příjemné delegáty,jako ty z Firo touru.

Reakce: autor:
B.
vloženo:
30.07.2006 08:56:31
Musím jen a jen souhlasit. Loni jsme byli s Firem na Krétě, kvalita delegátek se nedá jinak nzvat, že vysoceprofesionální, jsou lidské, udělají pro lidi i to, co nemusí. Nebyla to naše první cesta s Fiem, asi pátá, vždy vše OK a naprostá spokojenost.

anonym
vloženo:
01.08.2006 13:55:52
Ano. loni jsme byli s Firem v Turecku - Dizalya club - velmi pěkné, průvodkyně 100 procentní. Letos v červnu jsme s Firem jeli na poznávačku - Rakousko. Úžasné ! Hotel Haus v Semeringu a Vídeň. Průvodce Tony bezvadný. S Firem pojedeme na podzim opět. B.Matěj

Věra K
vloženo:
09.03.2007 11:02:23
V roce 2005 jsem vyhrála zájezd od ANO.Jeli jsme od Firo- Tour do Turecka do Kamelya Wordl.Byli jsme s manželem unešeni,nemělo nejmenší chybu, jak v s cestovkou firo tour tak s celou dovolenou.Vřele všem doporučuji.

anonym
vloženo:
08.04.2007 17:20:02
asi jen náhodou jste z této ck,že?=) ale dobrý pokus o reklamu

Dana P.
vloženo:
21.05.2007 15:06:05
Já mám s CK Firotour taky výbornou zkušenost a nejsem její agent :-) Jednalo se o zimní dovolenou ve Francii. Ubytování vypadalo lépe než v katalogu a s tak ochotnou delegátkou jsem se jinde ještě nesetkala. Pravidelné schůzky, stále k dispozici v uvedených časech, informovaná o oblasti a jazykově vybavená (bohužel jsem se setkala i s delegátkami, které uměly jazyk danné země hůře než já). Nemyslím si, že by mělo být účelem této diskuze si jen stěžovat (i když se samozřejmě špatná zkušenost šíří snadnějí a rychle), ale občas sdělit ostatním i dobrou zkušenost.

Olina
vloženo:
22.05.2007 12:44:35
Taky jsem byla na dovolené s Firem a bylo to fajn. Není nic co bych jim mohla vytknout.

-Pavel-
vloženo:
21.09.2007 09:11:51
Tak aby to nebylo jednotvárné, já mám opačnou zkušenost s CK Firotour. Vybrali jsme si týdenní pobyt v Alpách v Ramsau. Akční cena, dva dospělí a dvě děti. Děti zdarma včetně polopenze. Takhle to bylo prezentované v katalogu s tím, že polopenze je bufetová snídaně, odpolední pozdní oběd a večeře s polévkou, hlavním chodem, moučníkem a salátovým menu. K tomu náležel jeden nápoj (přesný seznam v katalogu). Když jsme to objednávali, tak nám nejdřív tvrdili, že jedno dítě je zdarma, druhé platíme. Pak nám paní zavolala, že má pro nás skvělou zprávu, že volali partnerovi a obě děti jsou zdarma (kdyby se podívala do katalogu Firotour, tak si přečte to samé). Když jsme dojeli na místo v určenou dobu, delegát nikde, jen cedulka s jeho „ordinačními hodinami“, které nebyly vyplněné. Na místě neměli žádný volný apartmán, poslali nás do vedlejšího penzionu, kde je prý vše domluveno. Tam o nás nevěděli, po půl hodině přiběhl český číšník s tím, že budeme ubytovaní v hotelu „v nebesích“. Jeli jsme za ním, vyvezl nás vysoko nad Ramsau do Berghotelu Dachstein (dostat se dam dalo jen po zpoplatněné cestě). Ubytovali nás ve vedlejším srubu, vše dřevěné – místo apartmánu v rodinném penzionu ubytování téměř turistického typu. Budiž. Měli jsme tam taky naplánovaný výlet a navíc slíbili, že je to jen na dva dny. Po dvou dnech se nás ptal zdejší číšník (Slovák), jak jsme domluveni, kdy odjíždíme. On měl úplně jiné zprávy – že prý jsme tam na celý pobyt. Nakonec jsme vzkázali tomu dolnímu číšníkovi, že v pondělí ráno nastupujeme. ---- tady podotýkám, že delegát Firotour se s námi ještě nezkontaktoval (o problémech věděl) ---- dole nás pak nakonec ubytovali v našem pěkném, čistém, útulném apartmánu (dost značný rozdíl oproti berghotelu). Tím ale problémy neskončily. Protože jsme byli ubytovaní jako poslední a do restaurace se nevešli všichni, museli jsme večeřet o hodinu později než němci. Občas na děti nezbylo, tak dostali méně masa, nebo jim udělali pizzu atd. Nakonec nás zkasírovali za džus, který měli každý den k večeři – prý mají zdarma jen tu polopenzi (v katalogu Firotour i na webu penzionu bylo uvedeno něco jiného). Nakonec nám předhodili i to, že nám neúčtovali pozdní oběd (toast)… podle katalogu součástí polopenze. Za celou dobu jsme viděli delegáta jen jednou a to ještě na silnici, když nás minulo auto Firo Tour. Jen nechával vzkazy u číšníká, že nás hledal. Přitom přesně věděl, kdy jsou snídaně a večeře, kde by nás mohl zastihnout.….. od této chvíle Firotour nikdy (neschopný delágát, výrazný rozdíl mezi službami uvedenenými v katalogu a nasmlouvanou realitou na místě). Na místě jsme se nijak moc nebránili, měli jsme svů horský program a nakonec jsme to pustili k vodě úplně – Firotour pro nás už neexistuje.

vloženo:
09.06.2008 17:46:26
s firem jsem byla v Turecku v Clubu Dizalya - skvělé !! Dovolená bez chybičky - děkuji moc ! Jenom si musím postěžovat na naší delegátku Moniku P. - řekla nám jenom to, co bylo napsaný v letáčkách... nic víc a to nám vadilo. Dále bych chtěla pochválit delegáta Vladimíra, který s námi byl na výletě (Pamukkale) - z toho jsem byla uplně vedle - senzační ! Takže díky za krásnou dovolenou a za rok zase ! Firo forever ;-)

vloženo:
20.06.2008 19:50:09
Club Dizalya - vrele mohu doporucit, hezke ubytovani, mily personal, nase delegatka Monika byla take bezvadna, ochotna a mila, takze pristi rok opet pojedem s Firem, neni duvod menit CK. diky

vloženo:
26.06.2008 17:00:24
Iris, mohla by jste mi prosím napsat v jakém jste byla hotelu? Děkuji !

vloženo:
27.06.2008 21:29:12
Iris: Děkuji za odpověď! Já už mám dovolenou za sebou - byla jsem v Turecku v Clubu Dizalya (psala jsem sem příspěvek 9.6.). Také jsem velice spokojená. Ve Vašem příspěvku mne zaujala chvála Vladimíra - měla jsem možnost ho poznat na výletě a byl opravdu výborný! Je to poklad! Krásné léto přeje Monča

vloženo:
30.06.2008 13:55:23
Jasně, že vám to alespoň trošku popíšu! Tenhle výlet neměl chybičku! Moc se mi líbil a to se mi tam nechtělo - to víte, puberta + výlet s rodičema = to nejde dohromady :D (je mi 17let). Tento div světa je docela dost zničen lidmi a Turci chtějí znepřístupnit vstup lidem, aby se zase obnovil. Proto doporučuji jeho návštěvu dřív, než bude pozdě. Od hotelu jsme vyjížděli v půl páté ráno, cestou jsme nabírali lidi z jiných hotelů a v Antalyi jsme nabrali i našeho průvodce Vladimíra, který nás celou cestu seznamoval s Tureckem, popisoval nám život Turků a odpovídal na všechny naše dotazy. První zastávka byla u Nomádů = to jsou turečtí cikáni; poté jsme jeli na snídani (nic moc); do "oříškárny" = ochutnat oříšky (možnost nákupu oříšků a suvenýrů); následovala exkurze kobercárny - uvidíte výrobu koberců od úplného začátku, budou vám zde nabízet koberce za obrovské penízky :) ; také nás vzali do překrásné mešity - Vladimír nám řekl vše o životě pravého muslima, ukázal nám jak se modlí a jak se myjí před vstupem do mešity. Odpoledne jsme dorazili na Pamukkale. Vladimír nám řekl, kde se co nachází a dostali jsme dvě a půl hodiny rozchod. Je tam amfiteátr, kleopatřiny lázně = bazén s termální vodou (vstup 10€), a myslím že je tam i veliký hřbitov. My jsme byli jenom na Pamukkale - bylo to krásné! Jsou tam "hlídači", kteří nepouštějí lidi dolu na ty terasy, ale když se tam budete chtít namočit nebo vyfotit, tak se tam dá "proklouznout". Z Pamukkale jsme odjížděli v 17:30 a rovnou jsme jeli na hotel. Vladimír nám zase krásně vyprávěl, takže cesta rychle utekla. Vrátili jsme se kousek po půlnoci a celkem jsme najeli 850 km. Tento výlet nedoporučuji malým dětem. My jsme s sebou měli mojí 9-ti letou ségru a jejího o rok staršího kamaráda a měli toho plné zuby. K Pamukkale nám byl nabídnut výlet do Antalye zdarma - tak jsme jeli. Jenže jsme neměli českého průvodce, ale Turka, který na nás mluvil anglicky - a protože mu nikdo nerozuměl(jenom já a Erika), tak jsme dělaly překladatelky my dvě - Erika mi to překládala a já jsem to řikala do mikrofonu. Tenhle výlet se mi moc nelíbil. (Byli jsme ve výrobně kožených věcí - nabízeli nám různé výrobky no a já jsem neodolala, tak jsem si koupila bundičku, kterou jsem usmlouvala z 800€ na 180€; dále jsme se prošli po Antalyi, dozvěděli jsme se něco o historii, poté byl oběd, exkurze zlatnictví, prohlídka vodopádu a hodinový rozchod na tržnici - maj tam vysoké ceny, takže se musí smlouvat - a to je strašné...jestliže se pustíte do řeči s nějakým prodejcem, už se ho nezbavíte.) No docela dost jsem se rozepsala, ale snad vám to pomůže. S pozdravem Monča

vloženo:
01.07.2008 20:58:45
jéé děkuju =) Iris, mohla byste mi o tom kaňonu napsat na e-mail? Chtěla bych Vás ještě o něco poprosit, ale nechce se mi tady v diskuzi ;) Momiiikk@seznam.cz

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz