Diskuzní fórum o cestování - bohemia v glasgow

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> bohemia v glasgow

Téma diskuse:
bohemia v glasgow
autor:
 anonym
vloženo:
31.07.2006 13:31:04
mila Ivko ze to pises zrovna ty ktera si praci mela... no ale sto lidi sto chuti.. ja sem s agenturou moc spokojena,kdyz sem zacinala tak sem prece podepisovala smlouvu se kterou sem suhlasila,a pak mam praci sem tam nejdu do prace kdyz nedovezou maso ale za to uz agentura nemuze, no a pak mam tady mnoho kamaradu ktery tu taky pracuji a sou spokojeni.take sem pocula o dvou studentkach ktere chteli makat pak se jim nabydla skvela prace 10hodin denne a soboty a na druhy den prisli ze to je na ne moc, tak nevim.je to o stesti ktokdy prijede a jake misto dostane.agentura je moc hodna dost pomahaji.tak proc ste nekam nesli sami kdyz je nepotrebujete? nejsou vubec spatny a to co relk klima,vim ze to jen tak nenechaji a my im taky pomuzem protoze oni pomohly nam.... s pozdravem Bozena

Reakce: autor:
justice for all
vloženo:
15.08.2006 15:44:44
nonono...vsadim se ze bozena ma penis a jmenuje se martin....dobrej pokus fetaku...ale z toho brzo vyrostes....interpolu uz neuteces....

pepa
vloženo:
23.11.2006 19:14:30
bozeno souhlasim, ze agentura bohemia je firma, ktera se, jako kazda jina, snazi vydelat nejake ty penize. uz se mi doslechlo spoustu spatnych ale take dobrych veci o teto agenture. kazdopadne na kazdem sprochu pravdy trochu. ze? je uplna blbost myslet si, ze clovek bez jazyka muze zit v cizine pohodlny zivot. bohuzel, je smutnou realitou, ze lidi chteji teto pohadce uverit. potom se davaji v sanc kdejakym chytrakum a zlodejum. bozeno, preji hodne uspechu v tvem dalsim zivote pepa

vloženo:
21.03.2010 00:10:41
Nemáte někdo novinky o agentuře Bohemia Glasgow? Text: Ahoj, nemáte někdo nivinky o tzv. pracovní agentuře Bohemia z Glasgow? V roce 2005 jsem přez ně pracoval a zajímalo by mě jestli ještě okrádají lidi, nebo už je konečně zavřeli. Na Google Earth jsem viděl že na jejich adrese jsou teď Československé potraviny. Dík za jakékoliv info.

vloženo:
22.03.2010 12:41:23
jj jeste funguji. sice bez licence a pod jinym jmenem, ale techniku maji stejnou. zatim je nikdo nezavrel. ceskoslovenske potraviny patri jim, stejne jako hospoda vedle, ktera je momentalne zavrena, protoze taky stratila licenci. pan kupka dluzi vetsi obnosy penez vsude kde muze. jejich jmeno je real oportunity. brzy se ale budou jmenovat scotland services. slibuji praci lidem hned a bez anglictiny, coz je v dnesni situaci celkem nemozne. £200 nevraci nikdy a nikomu. lidi, kteri se nechaji nachytat jsou vetsinou lidi, kteri maji v cechach dluhy anebo nemohou sehnat praci. je to smutne, ale souhlasim, ze je dost naivni prijet do cizi zeme bez anglictiny, bez penez a bez pojisteni a tim se dat vsanc lidem jako kupka a spol... nic to ale nemeni na tom, ze to jsou gauneri, kteri zneuzivaji, co muzou, pouzivaji vyhruzky a nemaji zadne socialni citetni vuci lidem, vysmivaji se policii a britskemu systemu a kazi povest cechu.

vloženo:
22.03.2010 18:45:20
reakce na předchozí příspěvek: Jak se ti v Glasgow daří? Chtěl jsem se do Glasgow vrátit protože jsem tam byl celkem spokojený, ale na blind se mi nechce a lidi se kterýma jsem tam byl se mi nedaří zkonataktovat. Kdyžtak se mi zkus ozvat na skype a můžem pokecat - alois.ruzicka29

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz