Diskuzní fórum o cestování - PACIFIC CLUB TURECKO

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> PACIFIC CLUB TURECKO

Téma diskuse:
PACIFIC CLUB TURECKO
autor:
Milada K
vloženo:
01.08.2006 12:52:42
Vrátila jsem se tuto sobotu.Celá naše skupina měla střevní potíže.Hotel má 4 hvězdy.No ale ty snad napadaly z nebe.NEODPOVIDA!!!!!!!!!Jídlo diskutabilní stojíte v řadě s talířem jak ve školní jídelně nuda,klimatizaci v noci vypínají.Internet který nabízejí v ramci all inclusive neexistuje.Za celou dobu 11 dní nepřevlékly postele a ručníky jednou za 3 dny.Podlahu mokrý hadr neviděl za celou dobu.

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
03.08.2006 21:42:53
A to bylo s Eximem, naší "nejlepší" cestovkou, ne? Nebo že by se Sunny days a nebo Blue style, arabskou pakáží?

Pepa
vloženo:
06.08.2006 14:29:58
Každý má jiné zkušenosti s CK,ale za sebe i další tři rodiny můžu říct,že s tou (Sunny days-arabskou pakáží jak tvrdíš)to bylo super.Byli jsme v Egyptě MAKADI SOLYMAR CLUB****+ a nemělo to chybu.Luxusní ubytování(každý den perfektně uklizenej pokoj)atd.I delegát byl ochotnej. Loni jsme byli s partou(pět rodin 17lidí) od CK Firo-tour v Turecku(Barbaross Beach Club****)a už NIKDY VÍCE. Ubytování slušně řečeno ošklivé.Jeden malý pokojík s dvojlužkem i s nepovlečenou přistýlkou pro třetí dospělou osobu,s nefunkční klimatizací i ledničkou,protékajícím WC.Šílené.Asi po třech hodinách dohadování s delegátkou nejen naše parta ale i jiní(dokonce jsme volali řediteli CK do Čech) nám nabýdli jiný hotel.Dvě cizí rodiny se přestěhovali.Bylo už docela pozdě,tak jsme zústali.Za 11dní nám nebyla delegátka schopna zajistit opravu ledničky ani klimatizace. Co na závěr? V CK Firo-tour toho hodně naslibují,ale skutek utek!Jo a jestli si myslí,že proleželá nepovlečená přistýlka za 21 500,-Kč po slevě je normální tak ať nám to říkají předem než si zájezd kupujeme.Hodně nás to mrzelo a říkali si,že příště už ne. No a změnili jsme CK a vše OK.Přeji Vám všem kdo to budete číst a někam pojedete krásnou dovču!!!

Jolana
vloženo:
25.04.2007 09:32:00
Já byla v tomto hotelu v červnu 2006 a musím nesouhlasit. 4* opravdu neodpovídaly ( myslím kvůli jídlu a to jen, že byl nedostatek masa, jinak všeho bylo dost!) a ubytování ...myslím,že zcela v pořádku. S úklidem, mě tedy uklízeli denně, denně v lednici nová lahev vody a ručníky mi vyměnili taky denně. Mě v tomhle hotelu zase na druhou stranu strašně zaujalo to, že ta zahrada, krásná pláž, super plážový bar...všude spoustu míst k sezení, spousta barů...animátoři skvělí, blízkost Side... se nedá vyměnit za hotel kde jezdíte pořád sem tam jen výtahem...a že máte hezčí pokoj...přece kvůli tomu tam nejste:-)já jsem byla opravdu spokojená, oáza klidu a personál vždy s úsměvem. jela bych hned zase sem.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz