Diskuzní fórum o cestování - Varování před CK Vítkovice - tours
Hledání   hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky


Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Varování před CK Vítkovice - tours

Téma diskuse:
Varování před CK Vítkovice - tours
autor:
Poliak Milan, Nový Jičín
vloženo:
02.08.2006 16:26:00
Varuji Vás před CK Vítkovice-tours. Byli jsme před týdnem s jmenovanou CK v Chrovatsku Pula-Banjole. Skutečně vydatný zážitek za 10.200,- Kč na osobu, na 7 dní , nocí s polopenzí a dopravou autobusem. Právě doprava byla tou nejstinnější stránkou celého zájezdu. Cesta včetně rozvozu rekreantů trvala v konečném efektu 15 hod. Byli jsme totiž roztroušeni v malých skupinkách po celém ostrově v rozptylu 30 -50 km.Když jsme dorazili slavnostně na místo tak jsme absolvovali 3 hodinovou frontu před recepcí na klíče od pokoje.Ke kvalitě ubytování a stravy nemáme vážnější výhrady.Prožili jsme pár pěkných dnů, ale čekala nás opět doprava domů a ta byla ještě hroznější než jsme předpokládali poučení předchozím zážitkem.. Tentokrát se organizace odjezdu natolik povedla, že jsme čekali jako bezdomovci na pláží od 10hod - 23hod i s bagáží. Po našich protestech týkajících se nejen dopravy , ale i předraženosti poskytované služby u delegáta nám bylo doporučeno, abychom s uvedenou CK jižraději necestovali. Proto to vřele doporučuji i Vám.


Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
03.08.2006 13:45:47
Mám s touto CK podobné zkušenosti. Nechali nás čekat před hotelem v Rabacu se 2 malými dětmi bez jakéhokoliv oznámení zpoždění odjezdu od 19 do 23 hodin. Už s nimi také raději nejezdím. Máme spolehlivější CK.

Reakce: autor:
D
vloženo:
06.03.2007 12:57:42
ahoj. my byli s CK Vítkovice tours již 2krát a vše bez problémů. Nemůžu si stěžovat ani na dopravu, ani ubytování či delegáty. Asi nelze říct, že něco je buď dobré nebo špatné, ale prozatím s Vašemi názory nemohu souhlasit a doufám, že to tak zůstane i nadále, protože letos s nima jedeme zase. tak ahoj a přeji jen samé dobré zkušenosti s jakoukoliv CK.

Reakce: autor:
 
vloženo:
29.08.2010 20:53:52
máme stejnou zkušenost, jeli jsme s uvedenou CK vlastí dopravou na Istrii kemp Piněta ůdajně pláž cca 250 m ve skutečnosti 1 km pěšky. při příjezdu jsme čekali cca 2 hodiny na delegáta, kterého jsme viděli jen jednou a po celý pobyt již ne. Pobyt jsme v polovině ukončili a jeli znechuceni domů. Podotýkám že jsme se po cca 15 letech rozhodli jet s cestovkou a opět to dopadlo na H...o Budeme radši jezdit sami. Podal jsem si stížnost s reklamací a teď čekám jak se CK vyjádří. Chci po nich navrácení poloviny zaplacené částky.Přidat reakci

Text:


Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz