Diskuzní fórum o cestování - CK Markotour

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> CK Markotour

Téma diskuse:
CK Markotour
autor:
Iva
vloženo:
07.08.2006 16:51:27
Jedeme letos na dovolenou do Černé Hory s CK Markotour z Brna, zatím jsem našla jen negativní zkušenosti, byl s touto cestovkou někdo spokojen? Děkuji

Reakce: autor:
Petr
vloženo:
13.08.2006 22:51:26
S touto CK nejezdit! Velmi negativní zkušenosti, více lidí než apartmánů, delegát neschopný, klamavé informace při prodeji (např. soukromá písečná pláž X skutečnost: veřejná kamenitá pláž), neexistující delegát, 26hodinová cesta apod.

Igor
vloženo:
14.08.2006 21:56:28
Je to pravda, někdo spal i v garáži a nekdo s někým cizím v jednom pokoji, a hlavne se vykrucují při reklamacích a nabízejí směšné částky pro vyrovnání.

E
vloženo:
22.08.2006 12:24:50
byla jsem s nima pred pul mesicem, osobne jsem si nemohla stezovat na nic,ale ostatni si v Cerny hore velice stezovali na polopenzi, ja jsem ji nemela a vse super.Pristup delegata byl trosku arogantni a mel prezdiv "fantom" coz svedci za vse. Preju hezkou dovolenou

Luboš
vloženo:
22.08.2006 21:03:25
Nezbývá, než souhlasit. Byl jste zřejmě ve stejném turnusu jako, ale my jsme zůstali ještě o týden déle ( zaplaceno dopředu v ČR ) a nezměnilo se vůbec nic k lepšímu. Dokonce jsme si museli připlácet na služby, které byly už v ceně výletu. Na výlety jsme už raději jezdili s jinou, místní cestovkou.Ale kdo chce vidět na jednom místě plný autobus nasr..... lidí ať vyrazí. Přeji mu pevné nervy.

Honza
vloženo:
04.09.2006 19:09:51
S Markoturem NIKDY a NIKAM.Po letošní dovolené v Černé Hoře.Mněli jsme zakoupeno letvisko Bar,ubytování vila Adriatik,lednička,klimatizace,satelit.Po příjezdu realita taková že nás odvezly do vybydleného hotelu v komunistického hotelu v Sutomore(vzdáleného od Baru 7 km) bez ničeho co jsme zaplatili+ špína a to nejsem nějaký manekýn.Odjezd další velký trapas v podání této cestovky(10 hod.jsme čekaly na autobus kde řidiči zapoměli jaksi že záchod je třeba taky vyprázdnit aby mohl být používán cestujícími kteří se potom nemusí trapně prosit o zastavení).

petra
vloženo:
07.09.2006 02:07:37
taky jsem byla s Markotour letos v Budvě a celkově se mi zájezd od společnosti CK MARKOTOUR velice líbil.Nicméně souhlasím, že takzvaný fantom CK MARKOTOUR pan Meden nemusel každému úplně sedět,nicméně nám s přitelem se zdál velice ochotný až na pozdější večerní hodiny.

TereSka
vloženo:
10.09.2006 15:09:27
Markotour jsou podvodníci, se kterými opravdu nikam nejezdit. Kladné reakce na jejich zájezdy nechápu, asi je píšou jimi najatí lidé, já s nimi zažila nejhorší dovolenou vůbec!!! Nejezděte s nimi!!!

anonym
vloženo:
14.03.2007 14:25:44
Nikdo s nimi nikam nejezděte!!!!!Důrazně varuji - jsou to podvodníci a zloději!!! Nejhorší je, že už zase na jejich stránkách lákají budoucí chudáky, kteří akorát tak spláčou nad zkaženou dovolenou, a nikdo s nimi nic neudělá, i když z různých diskusí vím, že na místně příslušnou ČOI si podalo podnět již mnoho nespokojených zákazníků a oni se všem akorát tak smějou do ksichtu.U nás je opravdu legální úplně všechno.

anonym
vloženo:
14.03.2007 14:28:33
Nikdo s nimi nikam nejezděte!!!!!Důrazně varuji - jsou to podvodníci a zloději!!! Nejhorší je, že už zase na jejich stránkách lákají budoucí chudáky, kteří akorát tak spláčou nad zkaženou dovolenou, a nikdo s nimi nic neudělá, i když z různých diskusí vím, že na místně příslušnou ČOI si podalo podnět již mnoho nespokojených zákazníků a oni se všem akorát tak smějou do ksichtu.U nás je opravdu legální úplně všechno.

Lenka Blažková
vloženo:
25.08.2007 07:31:17
Škoda, že jsem si reakce nepřečetla dřív. Chtěla jsem letos na Thasos, manžel mě vyloženě uprosil na Černou Horu,kam jsem chtěla já před pěti lety. Obrovské zklamání. S CK Markotour už nikdy. Autobus žádáná sláva na takovou dálku (manžel měl celou cestu kolena vražená k bradě, jak byla sedadla malá a nepohodlná), svozy fungují jen tam (bodejť, musí přece lidi dostat tam), ale zpět vám strčí lístek na linkový autobus z Brna a vy můžete po ČR pak cestovat třeba tak dlouho jako z Černé Hory do Brna. Ubytování jinde než bylo ve smlouvě, ze slibovaného luxusu nás věru přecházel zrak, polopenze sice nějak fungovala, ale na snídani jen to nějnutnější, denně stejné, stejně jako polévka večer stejná po celých 7 dnů (celá rodina přijížděla se 40°C horečkama a silnými průjmy, teprv teď po 2 týdnech jsme schopni jakž takž fungovat), vzdálenost na pláž l km a na použitelnou 3km. celkový dojem - snaha z klientů vytřískat peníze za každou cenu.

Zdenek
vloženo:
03.09.2007 19:41:04
Také důrazně varuji - předchozí komentáře, že "jsou to podvodníci a zloději, co chtějí jen z lidí dostat peníze" naprosto sedí. Co se týká smlouvy uzavřené s nimi, nedodrží naprosto nic, co je ve smlouvě. Už 15 let jezdíme s různými CK (a někdy 2x ročně), ale tolik problémů jako s CK Markotour jsme neměli se všemi ostatními CK dohromady. To, co za Vaše peníze získáte se určitě nepodobá dovolené. Informace poslali až 2 dny před odjezdem (nekompletní - musel jsem do CK Marko volat), při odjezdu na nás nečekal slíbený delegát s místenkami (co kdyby nebylo v autobusu místo?), svoz do Brna byl realizován linkovým autobusem (ač jsme ve smlouvě měli ve smlouvě nástupní místo České Budějovice), v klidu nás šoupli na jiný typ zájezdu (já měl zaplacený poznávací, ale to mi pro jistotu řekli až někdy cestou mimo území ČR), přijedete do Budvy a delegát se Vás snaží odehnat od apartmánu(podle smlouvy to měl být penzion Adriatik), aby měli čas řešit spoustu stížností s klienty, kteří právě odjížděli (ale oni je stejně neřešili, a tak jsou z toho jen hádky s klienty a všichni se schodují, že s CK Markour už nikdy ne!!!), první den zakončíte večeří s dětskou porcí a hlavně ta hygiena (v jídelně kočky a všechno oblézají mouchy a na to taky za dva dny doplatíme). To byl první den. Jen uvedu na pravou míru to ubytování: na recenze hotelů se v případě této CK ani nedívejte, protože vše, co mají v Budvě je penzion Adriak (a navíc místa, kde Vás ubytují jsou jaksi no name). Pak se vám stane, že v katalogu je doba chůze k moři cca 5 min a skutečná vzdálenost je 1200 m do mírného kopce a přitom překonáváte čtyřproudou silnici a polovinu trasy se prodíráte mezi jedoucími auty. Dá se to jít tak za zhruba 12 - 14 minut, pokusd zrovna nechcete běžet. Použitelná pláž je však zhruba 25 minut chůze. V penzionu se vůbec neuklízí. Zpět k jídlu: to je největší problém, ale spíše hygiena v asi 200 m vzdálené restauraci, kde je podávána polopenze. Výsledkem jsou jen nekonečné průjmy, ty nezastaví ani silné léky typu Smecta, které naprosto bezpečně fungují i v afrických zemích (v podstatě je zastaví až příjezd domů - místo výletů cestujete po lékárnách a platíte za prášky). K tomu vysoké horečky, přesto že jsme i vodu kupovali balenou. A přístup delegáta a průvodce po výletech v jedné osobě: tomu je vše naprosto jedno.Nic neřeší. Ten se začne zajímat, až když odejde řada sms a telefonátů do ČR a na ambasádu. Průvodcovské schpnosti rozvádět nebudu, prostě tragédie. Jenden útlý knižní průvodce je užitečnější než náš delegát (asi by si ho měl alespoň přečíst). Když jsme odjížděli, tak to samé co bylo, když jsme přijížděli, jen hádky. Před odjezdem jsme měli vzít kufry a donést je na asi 500 m vzdálené parkoviště, ale po hádce autobus přijel. A mohl bych pokračovat. Těch zážitků (prakticky všechny negativní) bylo za jeden týden opravdu moc a moc. Závěr je proto naprosto jednoznačný: CK Markotour je naprosto neseriózní cestovka. Nikdy už ne s CK Markotour.

alena horakova
vloženo:
19.06.2011 23:13:25
Už nikdy bych s nima nejela. Měli jsme mít odjezd v sobotu a když jsme přijeli na místo nebyl tam nikdo. volali jsme do cestovky a tam nám řekli že odjezd byl už v pátek. Měli jsme ale černé na bílém že odjezd je v sobotu. Absolutně se s nima nedalo domluvit. Stáli jsme si za tím, že chceme odjet, zájezd jsme měli zaplacený a ve smlouvě byl psaný odjezd v sobotu. Jen tak mimochodem v brně jsme čekali na oten v uvozovkách rádoby odjezd od sedmi od rána. kolem poledne jsme si šli sednout do restaurace a pořád jim průběžně telefonovali, že jsme tam a tam a ať nás tam prostě nějak dopraví. Asi pár hodin se pořád vymlouvali atd. Asi kolem osmé večer přijeli dva chlapi z cestovky a že nás tam teda ten jeden odveze. jeli jsme namačkaní v malinkém autě. Vzadu jsme seděli tři. Po příjezdu jsme se tedy alespon těšili na ten krásný hotel. Ale chybička se vloudila a skončili jsme v malém apartmánu. Absolutně se s nima nedalo nijak komonikovat. S touhle cestovkou bych nejela ani za zlaté prase!!!! Jsou to šmejdi a podvodníci!!!! Nevěřte jim nic!!!

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz