Diskuzní fórum o cestování - Rudolf reisen - prosba o radu

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Rudolf reisen - prosba o radu

Téma diskuse:
Rudolf reisen - prosba o radu
autor:
karel
vloženo:
08.08.2006 23:28:03
V Thajsku jsem byl 4X s českými CK(1x Firo,2x Exim,1x Siam) a letos mne napadlo zkusit zájezd s německou CK(cesta na vlastní pěst není možná nebot s námi bude cestovat starší člověk).Četl jsem na internetu v diskusích,že by se to mělo vyplatit jak finančně tak i kvalitou služeb,které jsou údajně u německých CK na vyšší úrovni než u nás.Plánujeme pobyt v lednu 2007 na cca 20dnů někde v jižním Thajsku .U nás prodává zájezdy z Německa např. CK Rudolfreisen.Chtěl bych se proto zeptat,jestli nemá někdo s tímhle způsobem cestování nějaké zkušenosti(německy neumím,angličtinou se domluvím),případně přímo osobní zkušenosti s CK Rudolfreisen.Děkuji za jakoukoli odpověd.Karel

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
09.08.2006 16:46:41
Dobrý den prostrednictvim cestovni spolecnosti Rudolf reisen jsme vycestovali nekolikrat - mohu jenom doporucit - odletali jsme vzdy z Mnichova - vzdy jsme leteli s CK TUI coz je zaruka 100% kvality - servis od odbaveni na letisti az po cinnost delagata na miste

anonym
vloženo:
20.09.2006 16:57:51
s Rudolfem, je to bez problému, jejich služeb jsme využili min. 4x a nikdy žádný problém a dobrá cena.

Nat
vloženo:
20.09.2006 17:00:14
a pokud mluvíte anglicky, tak je to bez problému, tady si objednáte v češtině:) a jejich delegáti na místě /většinou němci/ mluví anglicky.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz