Diskuzní fórum o cestování - Blue Sky travel

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Blue Sky travel

Téma diskuse:
Blue Sky travel
autor:
 anonym
vloženo:
20.11.2004 18:56:25
Chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s touto CK, nabízejí exotické zájezdy za dost zajímavé ceny, ale nevím jak je to s kvalitou služeb. Pojištění proti úpadku mají u ČPP a to mě docela odrazuje. Díky za odpovědi.

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
21.11.2004 11:29:03
Ani jedna naše cestovnímkancelář nenabízí exotiku za slušné ceny. Pokud chcete sehnat super dovolenou za víc než slušnou cenu s vynikajícíma službama, hledejte na www.rudolfreisen. My se s nima chystáme na Maledivy. cena, za kterou tuto dovolenou poříme pro dvě osoby je stejná, jako od našich cestovek za osobu jednu. Dojet na letiště do Mnichova není až takový problém a parkování na letišti Vás přijde na pouhých 54 eur, na Ruzyni 3.500,-Kč. Mluvila jsem se spoustou lidí, kteří služby této cestovky využívají, vše OK. Škoda strkat našim cestovkám spoustu prachů a pak si tam stejně připadat jak nějací odpadlíci.

V. Novak
vloženo:
20.04.2006 12:46:04
Blue Sky travel je jedna z nejlepsich CK snad vubec. Delaji dovolene na miru ale i balicky sluzeb a to vzdy s max. peci o zakaznika. Ja byl s nimi na Kypru a na Sri Lance a servis jak pri koupi tak v destinaci byl dokonaly. Mohu jen vrele doporucit. V. Novak

Dagmara
vloženo:
02.11.2007 12:23:59
Byli jsme 2 x Maledivy z Mnichova,leros letíme opět, můžu jen a jen doporučit s neckermanem,nejlepší ubytování a o moc levnější než Eso, Blu sky, Čedok:-)češi se druhý den stěhovali,jaké od nich měli pokoje, tedy umístěné, snad nejhorší na ostrově:-)

s.stenly@seznam.cz
vloženo:
07.11.2007 19:00:03
Zdravim chci se zeptat jak dlouho se leti z Mnichova do Maledivy, ? a jake je dobre misto?? chci prekvapit svou slecnu , tak jestli mi nekdo poradi budu rad. predem dekuji

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz