Diskuzní fórum o cestování - Hurgáda - počasí v březnu

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Hurgáda - počasí v březnu

Téma diskuse:
Hurgáda - počasí v březnu
autor:
Veronika
vloženo:
27.09.2006 08:43:29
Ahoj, chystáme se koncem března jet do Egypta - Hurgáda. Byl jste tam někdo v tomto období? Jaké je tam počasí? Díky Veronika

Reakce: autor:
bondule
vloženo:
29.09.2006 07:40:19
Byli jsme tam předloni a bylo nádherně.tedy pokud Ti nevadí vítr, ten byl 2 dny silný, že ohýbal palmy k zemi,doporučuji výlet do pouště na motorkách , to je adrenalinový super zážitek a s domorodou cestovkou je i o dost levnější. aky jsme byli v Luxoru až na tu cestu nádhera.Káhiru jsme pro únavné cestování nedělali, takže piramidy jsme viděli jen z letadla ale byli jsme s dětma a plahočit se až do Káhiry - to ne. Přeji krásný pobyt, my se do Egypta ještě vrátíme

Veronika
vloženo:
29.09.2006 07:54:07
Díky za odpověď. Vítr pokud bude tak nějak přežijeme :o)) Také se chystáme na nějaké výlety, přítel chce do Káhiry, doufám že si to rozmyslí, právě kvůli té úmorné cestě, to pro mě moc není. A ještě se zeptám na moře u Hurgády, známý nám říkal, ať do tam nejezdíme, že je to tam šílené jak moře, tak to město. On je tedy docela snobák, tak nevim zda mu věřit. Ale pročetla jsem recenze a nějakou větší kritiku jsem nenašla...

anonym
vloženo:
29.09.2006 08:29:10
Záleží na tom, co pod pojmem Afrika představujete. Je to zkrátka orient a je dobré si přečíst nějakou literaturu o tomto prostředí. Pak budete připraveni. Není to zkrátka Evropa. Pokud někomu vadí mentalita afrického národa, jeho kultura, pouštním pískem zaprášená a špinavá města, pak musí nejdále na Kanáry. Ale chceteli poznat také něco nijého, je dobré být připraven. Rudé moře se svým podmořským životem je nádherné a Luxor, Údolí králů a Karnacký a Luxorský Chrám je nádhera, zvlášť když dokážete do sebe nasát atmosféru dávným časů. A večer osvětlený Nil se svými výletními parníčky. No zkrátka super. A měsíc březen na takovýto výlet ideální, pouze voda nebude asi příliš teplá. Já mám zkušenosi s květnem, zářím, říjnem a listopadem a to byla voda bez chyby. V Hurghadě znám hotel Bel Air, Arabia Beach a Sunrise El Palacio. V posledně jmenovaném jsem byla 3x. Cestuji se svou dcerou, s kterou jsme byly poprvé v Egyptě když byla ještě studentka a vše proběhlo bez problémů. Jeďte a posoudíte sama. Krásný a pohodový pobyt v Egyptě plný nezapomenutelných žážitků přeje Hana. P.S. V říjnu jedem pro změnu do Tuniska a také asi už po páté.

Yanina
vloženo:
29.09.2006 12:24:45
V loňském roce jsme byli v Hurghadě v březnu, teplo kolem 28 stupňů, voda tak 24 a tmavé nežahavé medůzy v moři. Silný vítr, z týdne asi 4 dny, písek byl všude a vítr ho vířil tak, že slabší povahy se oblékaly, protože to bylo nepříjemné na holou kůži. Podle zážitků známých je na pobyt u moře lepší Sharm El Sheik. Luxor je úchvatný, Káhira - cesta 7 hodin jedním směrem, únavná, zážitky z výletu nijak ohromující. Pyramidy u paneláků - nic moc.

bondule
vloženo:
29.09.2006 14:45:43
No přítel si asi říká, co my, když jsme tam jeli - jet do Egypta e nebýt v piramidě?? ale z bezpečnostních důvodů bych Káhiru rozhodně nedělala, muzeum je na celý den a vy budete mír rozchod max. hod, u pyramid je blázinec a Ti co byli z našeho zájezdu, přijeli zhnusení, protože vstup měli jen do jedné a někomu se udělalo nevolno, tak museli všichni vylézt . Doporučuji Luxor - ten je spojený s Údolím králů za menší bakšiš se dostanete do různých hrobek v ceně vstupenky jsou tuším jen 2, pak chrám v Karnaku )nádherně nasvícen v noci) návštěva alabastrov= dílny (nic nekupujte je to předražené) a výroba papyru aa voňavky. Doporučuji smlouvat, pokud jste blondýna gold hair, tak se dostanete až na 25% původní ceny :-) motorky to je prostě nádhera, dojedete i do beduínské vesnice, doporučuji sebou pro děti nějaké mysli tačinky a vnitřky z kinder vajíček, vracíte se až v noci... písek máte sice všude ale paráda, hned bych jela s Vámi

anonym
vloženo:
30.09.2006 17:41:57
mrkni na www.wetteronline.de - sou tam veskere infos o pocasi a teplote more

vloženo:
20.03.2009 13:24:31
Dobrý den, také se chystáme do Hurghády a nějaký výlet, ale co je dobré si vzít s sebou - myslím - pro děti ve vesnici, nebo - vlastně i pro sebe. Jak je to tam s jídlem v obchodech. Moc děkuji za odpověď.E.

vloženo:
27.11.2012 10:43:38
Pokud se chystáte do Egypta, podívejte se na web slunecno.cz. Je tam počasí ve světě. Počasí pro Egypt - Hurgháda, Alexandrie, Káhira.

vloženo:
27.11.2012 10:46:03
Pokud se chystáte do Egypta, podívejte se na web slunecno.cz. Je tam počasí ve světě. Počasí pro Egypt - Hurgháda, Alexandrie, Káhira.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz