Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
autor:
Marie
vloženo:
29.09.2006 21:54:47
Letos v srpnu jsem si koupila zájezd na Krétu, do hotelu Maya Beach v Gouves od CK Detur. Hotel měl mít 3+ s AI. Skutečnost byla taková, že strava byla servírovaná, ale hlavně příšerná, nejedlá. Na reklamaci odpověděla CK IM traveling, že vlastně vše bylo v pořádku,protože v reklamačním řádu mají i tuto možnost uvedenou, nelze si stěžovat. Proto před CK Detur varuji.

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
30.09.2006 13:30:37
No nevím,ale reklamovat u CK skutečnost,že vám na dovolené nechutnalo jídlo mi připadá přinejmenším zvláštní....

Marie
vloženo:
30.09.2006 21:09:43
Já jsem nereklamovala nechutné jídlo na Krétě, ale to, že jsme platili AI a měli jídlo servírované. Ve všech cestovkách je AI dražší než servírovaná strava. AI jsme platili kvůli dětem. Jídlo jsme jim museli kupovat, protože to nebylo jídlo pro děti.

Jana
vloženo:
20.02.2007 07:00:00
Chtěla bych tímto varovat nyní před sezónou zájemce o dovolenou před CK Detur Im traveling Praha. Tato CK nabízí ve svých katalogách vysněnou dovolenou s co nejlepšími podmínkami, ale skutek je jiný. Ještě pokud budete u této CK podávat stížnost, tak že z vás udělá blbce. Proto nemá cenu tuto CK podporovat.

Pavla
vloženo:
20.02.2007 07:18:44
pokud chcete prožít pěknou dovolenou - nikdy s CK detur Praha. Nabídka neodpovídá skutečnosti. Nikdy víc. Dovolená je finančně nadhodnocená a skutek ....

Jana
vloženo:
20.02.2007 07:59:13
Je vidět, že jste nestrávili dovolenou v hotelu Maya Beach. Také do loňska jsem reagovala stejně.také mě štvalo, když mi někdo řekl, že měl lepší jídlo, než třeba my. Také jsem říkala, jedu na dovolenou uzít si moře a né kvůli jídlu, ale pokud budete chtít také změnit názor tak zkuste tuto destinaci navštívit a už se nebudete divit, že se najdou lidé, kteří reklamují stravu. Strava opravdu v tomto hotelu nebylo k jídlu. Maso samé jehnění, kozí, tvdé šlachovitě, prostě nejedlé. a to mělo být all inclusive. Nedivím se, že paní Marie toto napsala. Sama jsem si to užila a jí patří dík, že tuto CK tímto očernila. CK Detur letos tento hotel již nemá v nabídce, asi se přesvědčila, že opravdu rekreanti mají ve svých stížnostech pravdu, nebo možná sami poobědvali v tomto hotelu a také jim nechutnalo, ale chtějí si zachovat jméno Ck tak raději toto místo již nenabízí, ale bývalým rekreantům na stížnosti neodpoví.

Petra
vloženo:
08.04.2007 16:07:27
V červenci 07 jsem byla v hotelu Maya beach taktéž. Ve zkratce: ubytování velmi dobré, jídlo strašné, hotelový personál katastrova, zástupci CK ok. Celkový dojem byl ale poměrně dobrý, jelikož jsem za tu cenu neočekávala 5*hotel. Týdenní pobyt pro dvě osoby v 3*hotelu s all inclusive (samozřejmně včetně letenek) nás přišel na cca 20 000,-- takže co dodat, kdybychom chtěli něco komfortnějšího, tak si zaplatíme 4* hotel. Nechápu jednu věc, v hotelu nás bylo asi 15 od té samé ck, během pobytu si téměř nikdo nestěžoval. Až na konci, když jsme odlítali tam ostatní udělali scénu, že to byla nejhorší dovolená a že chtějí všichni peníze zpátky a reklamační protokoly!!!??? Využili všechny služby a na konci všechno reklamují?!!!

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz