Diskuzní fórum o cestování - Maledivy - ostrov Kuredu

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Maledivy - ostrov Kuredu

Téma diskuse:
Maledivy - ostrov Kuredu
autor:
Jana
vloženo:
03.10.2006 23:07:00
Dne 14.09.06 jsem letela s pritelem na ostrov Kuredu, ktery mohu jen doporucit.Byli jsme ubytovany v plazovych vilach ktere jsou sice drazsi nez bungalovy, zato na lepsi strane ostrova a maji hezci plaz a moznost koupani. Bungalovy jsou jednoduse zarizene a jsou docela daleko od hlavni restaurace. Jinak ostrov a more je nadherne. Vse udrzovane v cistote, more nadherne teple a ciste se spousty ruznych druhu ryb vcetne malych zraloku, ktere ale nejsou nebezpecne a spise plache jak jsem se mohla sama presvedcit. Hlavni reci na tomto ostrove je Anglictina ale i Nemecky se da trochu domluvit. Personal je ochoten plnit vsechna prani, ale zaroven se ocekava tak zvany "trinkgeld". Vsude se plati jen US Dolary a nebo kreditni kartou. Tyto lide (Personal) jsou opravdu chude vetsinou z Indie nebo Sri Lanky a tesi se za kazdy trinkgeld ktery za svou praci dostanou, to znamena my jsme nasemu roomboyi dali 5Dolaru za tyden coz neni zas moc ale je to potesi a snazi se svou praci vykonavan jeste lepe nez musi. Napr. trikrat denne nam uklizel nasi vilku, schrabaval listi stromu spadane na pisku pred vilou apod. Jidlo bylo skvele pro lidi co miluji ryby, ale i pro ostatni se vzdy neco najde, vyber je velky i vegetarianska strava se tu nachazi. Kdo si preje all inklusiv by mel vedet ze na tomto ostrove do all inkl. nezapada! Napr. minibar na pokojich se musi extra platit, koktejly tez nejsou v cene a napoje se nesmeji prenaset na pokoje. Vse je nalejvano jen ve sklenickach. My jsme meli all inklusiv ale po teto zkusenosti jsme se rozhodly (pro pristi rok kam se na 100% budeme vracet) pro polopenzy, jelikoz jsme nechtely cele dny sedet jen u baru a tak jsme si sem a tam z naseho minibaru poslouzily a musely extra zaplatit. Jinak je to tam vse nadherne, klidne a ciste jednoduse receno jak v pohadce proste nezapomenutelna dovolena!

Reakce: autor:
Soňa
vloženo:
04.11.2006 18:41:05
Milá Jano ! Také se chystám s kamarádkou do tohoto resortu a měla bych pár otázek.Dočetla jsem se,že je tam problém s lehátky,jak to doopravdy je??Chceme také raději do plážových vilek,kolik byl za ně příplatek??A s jakou cestovkou jste tam byli??Děkuji za odpověď

Reakce: autor:

vloženo:
26.08.2008 14:59:30
Napište prosím více informací s jakou cestovkou jste letěli, jak jste byli spokojeni. Jak dlouho se letí a odkud. Co hydroplán? Nebylo vám v něm špatně. Děkuji za jakoukoliv informaci. Monika

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz