Diskuzní fórum o cestování - Emiráty s EXIM Tours ?

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Emiráty s EXIM Tours ?

Téma diskuse:
Emiráty s EXIM Tours ?
autor:
Sára
vloženo:
31.10.2006 15:49:26
Má někdo zkušenost se zájezdem do SAE s CK EXIM TOURS ?? Nabízí docela slušné ceny,ale nevím zda nejsou na úkor kvality. Myslím tím např.charterový let s mezipřistáním, hotely poměrně vzdálené od Dubaje, služby delegáta, apod. Poradíte???

Reakce: autor:
milena
vloženo:
27.04.2007 09:44:01
Jet s EXIM tours kamkoliv je cesta do neznáma. Tato cestovka si jako součást smlovy vydala "všeobecné podmínky pro cestování" a v nich to má sepsané tak, že Vám vlastně nezaručuje vůbec nic. Může zmenit datum odletu, trasu letu, místo pobytu, hotel . Takže sice za nižší ceny než jiné cestovky ale úplně jinam a s jiným programem než jste si zaplatili. Vřele Vám doporučuji si rozmyslet zda s EXIM nebo raději si trochu připlati u jiné CK. Mám osobní skušenost a nikomu ani nepříteli jí nepřeji.

Eva
vloženo:
06.05.2007 19:44:51
My jsme byli s Exim tours 4x v Egyptě a jednou ve Venezuele. Vždy jsme byli spokojeni.Jen ve výjmečných případech byl lehce neprofesionální přístup delegátů (o životě v egyptském hotelu jsme toho věděli víc než delegátka a na Margaritě se nechala bezostyšně hostit od zákazníků). Jinak služby které jsme si zaplatili, byly poskytnuty.

kiki
vloženo:
07.05.2007 22:32:45
...jo EXIM to je společnost, ...já nic - já muzikant...je to banda podvodníků!!!! Doporučuji FIRO TOUR

Petra
vloženo:
12.01.2008 17:38:52
Já byla s Exim tours 2x. V SAE a Dominikánské republice, vždy na Silvestra a byli jsme maximálně spokojeni, jak s ubytováním, jídlem tak i s průvodcem. Nikdy jsem se nedozvěděla o dané zemi tolik, jako tady. Příští rok určitě pojedeme s Eximem zase.

vloženo:
20.11.2010 22:08:55
Zdravím. Chystám se do SAE. Má někdo zkušenost s fakultatitvním výletem na večeři v hotelu Burj Al Arab. Jak to probíhalo? Děkuji za odpověď. Béda

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz